Kursy Językowe za Granicą

dla młodzieży i dorosłych

EF

USA

Zapraszamy na kursy angielskiego EF w USA. Spełnij swoje amerykańskie marzenie w tym najbardziej niezwykłym kraju na świecie.

Żadne inne państwo nie przyciąga tylu imigrantów co Stany Zjednoczone. W USA znajduje się siedziba ONZ, tutaj leży Wielkie Jabłko i to tutaj narodził się nowoczesny przemysł filmowy oraz muzyka hip-hop. Jak mówi stare amerykańskie przysłowie: Jeśli możesz to zrobić tutaj, możesz to zrobić wszędzie. Zapraszamy na nasze kursy językowe w USA. Spełnij tutaj swoje amerykańskie marzenie. Majestatyczne krajobrazy, barwna kultura oraz przemysł wyznaczający światowe trendy przekraczają granice polityczne. USA to ogromny kraj zamieszkały przez ponad 300 milionów ludzi. Odkryj bogatą kulturę wielkich miast - Nowego Jorku i Chicago. Zapisz się na kurs językowy w Bostonie, centrum światowej nauki, lub Waszyngtonie, dumnej stolicy kraju.

 Odkryj amerykańską kulturę plażową w naszych szkołach w Honolulu, Miami Beach, San Diego, Santa Cruz oraz Los Angeles. Popróbuj swobodnego stylu życia podczas nauki na Zachodnim Wybrzeżu w San Francisco, Santa Barbara lub Seattle.

Przeczytaj więcej Zobacz mniej
Zapytaj o ofertę

Darmowy katalog

Zaprojektuj swój kurs językowy