EF Academy Nowy Jork

Otoczona terenem leśnym o powierzchni 100 akrów, EF Academy w Nowym Jorku w USA oferuje uczniom szeroki wachlarz aktywności oraz przestrzeni do realizowania swoich pasji. Doświadczenie nauki w nowoczesnej amerykańskiej szkole w Nowym Jorku w międzynarodowym otoczeniu zainspiruje Cię, ukształtuje i uczyni silniejszym.

Nauczyciele w EF Academy Nowy Jork

W prywatnej szkole średniej w Nowym Jorku, nasza filozofia zakłada zapewnienie uczniom wolność wypróbowania zajęć, aby pomóc im odkryć swoją pasję. Ponadto, zachęcanie uczniów do zgłębiania swoich zainteresowań leży u podstaw naszego doradztwa akademickiego.

Uczniowie mają do dyspozycji szeroki wachlarz ciekawych możliwości, które zapewnią im pełne zaangażowanie w szkole i gotowość do odniesienia sukcesu na uniwersytecie. Dołącz do naszych klas 9 i 10, aby od samego początku odnosić korzyści z nauki na programie amerykańskiego dyplomu szkoły średniej. W klasach 11 i 12 oferujemy 60 różnych zajęć IB, które pozwalają uczniom zdobywać punkty ważne przy rekrutacji na uniwerstet, w tym ponad 15 języków świata, pięć nauk ścisłych i trzy zajęcia z zakresu sztuki. Aplikując na wymagjący kierunek studiów, uczniowiemogą ubiegać się o pełny dyplom IB, który rozwija intelektualną ciekawość, krytyczne myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów. Oprócz dyplomu i certyfikatu IB Diploma, wszyscy uczniowie, którym udało się ukończyć program, otrzymują uznawany w całym kraju US High School Diploma.

Obejrzyj

Nauczyciele EF Academy Nowy Jork w akcji

Poradnictwo uniwersyteckie

Nasi pedagodzy uniwersyteccy w EF Academy Nowy Jork nawiązali współpracę z czołowymi uniwersytetami. Uczniowie korzystają z wycieczek z przewodnikiem po okolicznych uniwersytetach, a podczas roku szkolnego szkołę odwiedzają przedstawiciele ponad 100 różnych uczelni w Północnej Ameryce. Nasi uczniowie są zobowiązani uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych.

Obejrzyj

Wskazówki i wsparcie w Nowym Jorku

Poznaj kadrę i personel

Koła zainteresowań i zajęcia dodatkowe

EF Academy’s Nowy Jork posiada niezwykle bogaty program sportowy, w tym kilka drużynowych reprezentacji szkoły. Istnieją również koła zainteresowań pogłębiające wiedzę z przedmiotów dla uczniów, którzy chcieliby wzbogacić swoją wiedzę. Koordynator zajęć pozalekcyjnych regularnie organizuje wycieczki kulturalne, podczas których uczniowie odwiedzają muzea i wystawy na Manhattanie lub oglądają przedstawienia.

Niektóre z zajęć obejmują:

  • Grupowy fitness
  • Kółko teatralne
  • Sporty zespołowe
  • Kluby STEM
  • Możliwości służby społecznej
Obejrzyj

Koła zainteresowań i zajęcia pozalekcyjne w Nowym Jorku

Kampus

Amerykańska szkoła średnia EF Academy’s w Nowym Jorku mieści się w cichej podmiejskiej miejscowości Thornwood. Znajdziesz tam wiele ścieżek spacerowych, szlaków oraz tereny leśne, które otaczają budynki szkolne i mieszkalne.

U podnóża wzgórza na którym położony jest kampus znajduje się centrum handlowe Rose Hill Shopping Center, mały plac z restauracjami, apteką, bankami i sklepami. Słynna wyspa Manhattan znajduje się niecałą godzinę drogi od szkoły. Będziesz miał mnóstwo czasu na zwiedzanie kulturalnego centrum Nowego Jorku podczas wycieczek organizowanych przez szkołę. 

Uczniowie z kółka teatralnego staną w świetle reflektorów w naszym pięknym audytorium, w którym dwa razy do roku wystawiane są sztuki. Zarówno laboratoria naukowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, jak i studia artystyczne nie tylko wzbogacą Twoje zajęcia, ale również są miejscem spotkań pozalekcyjnych kół zainteresowań oraz indywidualnej nauki. Zakończ swój dzień szkolny odrobiną aktywności fizycznej w naszej w pełni wyposażonej sali gimnastycznej, sali tanecznej lub na boiskach do koszykówki, oraz zaczerpnij świeżego powietrza wybierając się na wycieczkę rowerową po trasach na terenie kampusu o łącznej długości ośmiu kilometrów, korzystając ze szkolnych rowerów górskich.’.

Obejrzyj

Wszystko o naszym nowojorskim kampusie

Adres kampusu

582 Columbus Avenue
Thornwood
New York 10594
USA

Adres kampusu

582 Columbus Avenue
Thornwood
New York 10594
USA

Zakwaterowanie

Nasza prywatna szkoła średnia w Thornwood, w pobliżu Nowego Jorku jest nowoczesna, przyjazna i doskonale przystosowana do nauki i mieszkania z przyjaciółmi dzięki nowemu budynkowi mieszkalnemu ze wspólnymi salami, miejscem do nauki oraz zewnętrznym tarasem.

EF Academy Nowy Jork’ posiada budynek mieszkalny otwarty w roku szkolnym 2016/2017 o nowoczesnym designie, z przestrzeniami wspólnymi, które zachęcają uczniów do wspólnej nauki i mieszkania. Opiekunowie internatu mieszkają w jednym obiekcie z uczniami zapewniając im pełnowymiarową opiekę, wśród personelu znajduje się również pielęgniarka na codziennych dyżurach. Budynki mieszkalne naszej międzynarodowej szkoły’ tworzą społeczności, gdzie jeden opiekun jest odpowiedzialny za niewielką liczbę pokojów i uczniów. Dziewczęta i chłopcy mieszkają oddzielnie, a opiekunowie i przewodniczący uczniów przestrzegają godzin ciszy nocnej dostosowanej do wieku. Pokoje cichej nauki znajdują się w lobby EF Academy Nowy Jork i są nadzorowane przez opiekunów.

Budynki mieszkalne na terenie kampusu są wyposażone w kuchnie, pokoje do cichej nauki oraz sale wspólne. Uczniowie czują się jak w domu i budują przyjaźnie z kolegami z klasy lub pokoju poprzez wspólne gotowanie, uczenie się lub oglądanie filmów.

Aktualności

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o kampusie w Nowym Jorku