Wszytkie programy EF

Wszytkie programy EF

EF oferuje szeroki wybór programów edukacyjnych, od studiów za granicą i programów kończących się zdobyciem stopnia naukowego do kursów językowych i obozów językowych za granicą. EF oferuje ponad 50 kampusów na 5 kontynentach, tak że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni program; sprawdź jak możemy pomóc Ci przygotować się do przyszłości o której marzysz.

Wybierz grupę wiekową

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-52 tygodni

Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 12 języków w 52 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.

Kierunek: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Korea, Portugalia, Rosja, Meksyk, Anglia, USA, Kanada, Irlandia, Malta, Australia, Nowa Zelandia, RPA, Singapur, Hiszpania, Kostaryka, Francja, Niemcy, Włochy, Chiny, Japonia

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy

Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.

Kierunek: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Korea, Portugalia, Rosja, Meksyk, Anglia, USA, Kanada, Irlandia, Malta, Australia, Nowa Zelandia, RPA, Singapur, Hiszpania, Kostaryka, Francja, Niemcy, Włochy, Chiny, Japonia

EF Academy

13 - 19 lat
Szkoła średnia za granicą

Ukończ szkołę średnią za granicą w jednym z kampusów EF w Wielkiej Brytanii lub w Stanach Zjednoczonych.

Kierunek: Anglia, USA

EF Language Training

dla firm i organizacji

Szkolenie językowe skoncentrowane na biznesie i sprawach rządowych przynoszące rezultaty.

Kierunek: Trening online z dowolnego miejsca na świecie.

EF English Live

Online

Dostęp do lekcji z nauczycielem w dowolnym czasie, miejscu, poziomie. EF English Live to największa szkoła internetowa.

Kierunek: Studiuj online z każdego zakątka świata.

Cultural Care Au Pair

18 - 24 lat
1 lata

Wymiana kulturowa w Stanach Zjednoczonych – ucz się i pracuj w USA z Cultural Care Au Pair!

Kierunek: USA

Hult International Business School

Studia licencjackie, magisterskie, MBA i programy dla wyższej kady menedżerskiej

Zdobądź wykształcenie biznesowe w Hult, wielokrotnie nagradzanej szkole biznesowej posiadającej swoje kampusy na całym świecie.

Kierunek: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Anglia, USA, Chiny

Programy dla ambitnych studentów

Niezależnie od tego, czy szukasz szkoły językowej za granicą albo chcesz przeznaczyć część swoich przyszłych wakacji na poznawanie nowej kultury, mamy programy wypracowane specjalnie dla Ciebie. Dla studentów uniwersytetów oferujemy duży wybór naukowych oraz lingwistycznych programów w atrakcyjnych miejscowościach na całym świecie, które pomogą Ci uzupełnić studia. Młodsi uczniowie mogą rozważyć wyjazd na obozy językowe za granicą co będzie pierwszym krokiem na drodze ku zdobyciu międzykulturowego doświadczenia oraz pomoże otworzyć się na świat.

Zamów darmowy katalog

Zanurzenie w kulturę

Zanurzenie w sferę Twojego zainteresowania jest najlepszym sposobem na naukę - niezależnie czy chcesz się uczyć malarstwa czy uczyć języka obcego. W ciągu ponad 50 lat EF pomaga ludziom zanurzyć się w kulturę za pośrednictwem nauki języków obcych, wyjazdów kulturowych and wymiany studenckiej. Wrócisz z kursu z nowymi kompetencjami oraz większym zrozumieniem świata.