NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy chińskiego za granicą

Wielu ludzi uważa, że chiński to najtrudniejszy język na świecie. My tak nie myślimy. Z nami nauka chińskiego przychodzi sama. Wystarczy, że wybierzesz nasz kurs chińskiego za granicą, a sam się przekonasz, jak w łatwy i naturalny sposób można się nauczyć tego języka obcego. Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem wyjazdów językowych i jesteśmy przekonani, że nauka języka w kraju, z którego się on wywodzi, to najszybszy sposób na jego opanowanie. Nasz kurs chińskiego za granicą łączy formalną naukę z turystyką, poznawaniem kultury danego kraju i obcowaniem z miejscowymi. Dzięki temu zaczniesz mówić po chińsku znacznie szybciej niż myślisz.

Kursy chińskiego za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Chiny

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Chiny

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Chiny

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka chińskiego za granicą

Wybranie odpowiedniej szkoły językowej może być bardzo trudne. W końcu tyle rzeczy trzeba wziąć pod uwagę: kadrę, lokalizację, cenę, opinię. Jeśli chodzi EF Education First to o wszystkie te aspekty zadbaliśmy w najdrobniejszych szczegółach. Nasza szkoła języka chińskiego w Singapurze lub Pekinie to doskonały wybór, jeśli chcesz szybko poprawić swój chiński. Pracują dla nas najlepsi nauczyciele, korzystamy z wypróbowanych metodologii i z roku na rok liczba naszych zadowolonych klientów jest coraz większa. Naszą szkołę języka chińskiego prowadzimy od ponad 20 lat, więc wiemy, co trzeba zrobić, aby mówić płynnie po chińsku.