NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy chińskiego w Szanghaju

Kurs języka chińskiego w Szanghaju to kombinacja doświadczeń kulturalnych, odkrywania kraju i nauki języka mandaryńskiego. To olbrzymie miasto słynie z miłości do mody i kultury oraz wysoko rozwiniętej technologii. To także chińska stolica biznesu. Kurs językowy w tym mieście to świetna przepustka do międzynarodowej kariery.

Kursy chińskiego w Szanghaju

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Chiny
Miasto: Szanghaj

Nauka języka chińskiego w Szanghaju

Wiele osób wybiera Szanghaj ze względu na świetne uczelnie. Możesz zrobić tak jak Oni i uczyć się chińskiego w Szanghaju, gdzie po studiach czeka dużo ofert ciekwaej pracy dla każdego kto zna angielski i lokalny język. A jeśli interesuje Cię tylko kilkutygodniowy wyjazd i kurs, to także mamy je w ofercie. Nauka języka chińskiego nigdy nie była łatwiejsza niż teraz, kiedy możesz uczęszczać do naszej szkoły w Szanghaju. Małe grupy i doświadczeni nauczyciele tworzą idelane środowisko do nauki. Szybko zorientujesz się, że uczysz się z każdym dniem szybciej będąc w Szanghaju.