NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Stypendia zagraniczne

EF International Academy posiada szkoły w Anglii oraz Stanach Zjednoczonych. Studia zagraniczne to najlepsza inwestycja w przyszłość! Wybierz jedną z naszych prywatnych szkół średnich w Torbay, Oksfordzie czy Nowym Jorku i wyjedź na dwuletnie stypendium zagraniczne. Po ukończeniu EF Academy otrzymasz międzynarodowy dyplom A-Level lub IB (International Baccalaureate). Uzyskane certyfikaty są honorowane i uznawane za niezwykle prestiżowe na wielu uczelniach na całym świecie.

Stypendia zagraniczne

EF ACADEMY – Międzynarodowe licea z zakwaterowaniem

13 - 19 lat
1 - 5 lat
Kwalifikacja szkoły średniej za granicą
Ucz się i zamieszkaj z uczniami z 75 narodowości. Zdobądź uznawaną międzynarodowo maturę i dostań się na najlepsze uczelnie.
Kierunek: AngliaUSA

Hult International Business School

Studia licencjackie, magisterskie, MBA i programy dla wyższej kady menedżerskiej
Zdobądź wykształcenie biznesowe w Hult, wielokrotnie nagradzanej szkole biznesowej posiadającej swoje kampusy na całym świecie.
Kierunek: U.A.E.AngliaUSAChiny

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: U.A.E.KoreaAngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJapan

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie o elastycznej długości lub wyjedź w grupie z polskim liderem EF.
Kierunek: AngliaUSAIrlandiaMaltaHiszpaniaNiemcy

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: U.A.E.KoreaAngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJapan

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: KoreaAngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapurHiszpaniaKostarykaFrancjaNiemcyWłochyChinyJapan

Stypendia zagraniczne w Anglii i USA

W EF zawsze uważaliśmy, że wyjazd na stypendium zagraniczne to najlepszy sposób, aby szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego. Wierzymy, że nauka języka nie kończy się na podręcznikach i książkach. Aby zacząć mówić w obcym języku, należy całkowicie się w nim zanurzyć. Nasza oferta obejmuje różnorodne programy nauczania – sam wybierasz co chcesz studiować i dokąd chcesz pojechać.

Pracujemy tylko z najlepszymi! Nasza pieczołowicie dobrana i przeszkolona kadra zadba o to, abyś każdego dnia otrzymywał najwyższy poziom nauczania. Zatrudniamy najlepszych pedagogów oraz lektorów, którzy najczęściej są native speakerami danego języka, co sprawia, że nauka przychodzi o wiele szybciej i łatwiej. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, dzięki czemu każdemu uczestnikowi poświęcana jest odpowiednia ilość uwagi i nauczyciele są w stanie dostrzec indywidualne postępy każdego ucznia. Lekcje prowadzone są w kameralnej atmosferze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Z EF:

  • Nauka języka obcego jest szybsza i bardziej naturalna, gdyż korzystamy z profesjonalnego, specjalnie opracowanego systemu EF Efekta. Nauczysz się języka poprzez podróże oraz wycieczki po wybranym przez siebie kraju.
  • Możesz mieszkać u rodziny goszczącej lub w kampusach studenckich z rówieśnikami z całego świata, dzięki czemu od razu zanurzysz się w kulturze danego państwa.
  • Możesz być pewny, że skrupulatnie przygotujemy Cię do wybranych egzaminów międzynarodowych. Ponad 90% naszych absolwentów uzyskało najwyższe oceny na egzaminach wstępnych na wybrane przez siebie uczelnie oraz zdobyło międzynarodowe certyfikaty językowe.
  • Poszeszysz swoje horyzonty! Program nauczania jest dostosowywany indywidualnie do każdego ucznia, dzięki czemu rozwiniesz swoje pasje i zdobędziesz wiedzę z dziedzin, które naprawdę Cię interesują.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie – zamów bezpłatny katalog lub skontaktuj się z nami. Wyjazd na stypendium zagraniczne jeszcze nigdy nie był tak prosty!