SingaporeSingapore

Studia w Singapurze

Ucz się angielskiego lub chińskiego w Singapurze, Azjatyckiej multikulturowej metropoli i odkryj miasto gdzie wschód i zachód łączą się bezproblemowo.

Kursy angielskiego i chińskiego w Singapurze to okazja do odkrycia międzynarodowej metropolii Azji. Singapur to supernowoczesne miasto położone na szeregu wysp w południowo-wschodniej Azji. Językiem oficjalnym jest tutaj język angielski i to właśnie on jest głównie słyszalny na ulicach. Nasza szkoła mieści się w samym centrum miasta, w odległości jedynie krótkiego spaceru od zgiełku życia nocnego dzielnicy Boat Quay oraz centrum handlowego w dzielnicy Clarke Quay. W pobliżu znajdują się również piaszczyste plaże East Coast Park.Zajęcia podczas naszych kursów językowych w Singapurze prowadzone są w doskonale wyposażonych laboratoriach językowych iLab, w niewielkich grupkach. Oferujemy również możliwość specjalnych zajęć przygotowujących do egzaminów językowych. Nasza szkoła oddaje do dyspozycji studentów duży salon, taras, na którym można się opalać, oraz boisko sportowe. Kursy angielskiego EF kładą główny nacisk na umiejętności konwersacji, a poznanie lokalnej społeczności jest bardzo łatwe dzięki naszemu położeniu. Tętniące życiem Chinatown oraz starówka "Małych Indii" leżą tuż obok szkoły. EF w Singapurze gwarantuje międzynarodową atmosferę, zarówno podczas zajęć, jak i po ich zakończeniu.

Azjatycka Multikulturalna Metropolia

Singapur to stale rosnące miasto - nowe restauracje, wieżowce w centrum oraz butiki. Tempo zmian i nowości czasami zapiera dech w piersiach. Lecz choć modernizacja Singapuru jest wszędzie widoczna, a w powietrzu wprost czuć stały pęd do przodu, to tradycje, które ukształtowały to miasto, nie zanikają. Znaki brytyjskiej przeszłości kolonialnej są widoczne w wielu budynkach rządowych, a liczne tradycyjne miejsca kultu religijnego, np. świątynia Thian Hock Keng, leżą w cieniu wyniosłych drapaczy chmur.W tym miejscu od wieków spotykały się różne kultury i także dzisiaj potomkowie Chińczyków, Malajczyków i Hindusów mieszają się z przyjezdnymi z Zachodu, tworząc jedno z najbardziej zróżnicowanych miast na kuli ziemskiej. Geografia Singapuru jest zdominowana przez błękit krystalicznych wód - miasto leży na jednej wyspie głównej oraz 63 mniejszych wysepkach. Panuje tutaj klimat tropikalny, więc białe, piaszczyste plaże Singapuru należą do jednych z najbardziej idyllicznych na świecie. Pomiędzy zajęciami kursów językowych w Singapurze możesz udać się na przejażdżkę tramwajem, aby podziwiać piękne widoki w centrum, lub na wyspę Sentosa, ulubionej plaży i miejsca najlepszych imprez w mieście.

Przeczytaj więcej

Najważniejsze cechy programu
 • Połącz naukę języka z zajęciami akademickimi
 • Studiuj za granicą przez 6, 9 lub 11 miesiecy
 • Osiągnij płynność językową
 • Połącz się ze studentami z ponad 100 krajów świata

Wydarzenia szkolne

 • Szkoła znajduje się w stylowym budynku w centrum Singapuru
 • Przestronne wnętrze z nowoczesnymi technologiami
 • Przestronny taras na dachu zapewnia fantastyczny widok na miasto
 • Wycieczki krajoznawcze na wyspę Bintan i do Kuala Lumpur
 • Clark Quay, Chinatown, Esplanade
 • Dwie minuty drogi do sklepów, barów i kawiarnii
Zobacz większą mapę
Zamknij -

Twoja ścieżka do płynności językowej

Połącz naukę języka z zajęciami akademickimi. Z Twoim indywidualnym programem osiągniesz płynność językową - skupiając się na realizacji kariery lub wyborem kierunku akademickiego.

Zobacz mniej
 • Program intensywny

  Nasz najpopularniejszy kurs językowy

  32 Lekcje / TydzieńNaucz się więcej

  Poziomy
  Od początkującego do zaawansowanego

  Długość
  9 miesięcy, 11 miesięcy (rok) lub 6 miesięcy (semestr)

  Lekcje
  32h (40 min) tygodniowo

  Przeczytaj więcej

 • Program klasyczny

  Doskonałe zrównoważenie nauki i czasu wolnego

  26 Lekcje / TydzieńNaucz się więcej

  Poziomy
  Od początkującego do zaawansowanego

  Długość
  9 miesięcy, 11 miesięcy (rok) lub 6 miesięcy (semestr)

  Lekcje
  26h (40 min) tygodniowo

  Daty startowe
  Styczeń, Kwiecień, Czerwiec i Wrzesień

   

   

  Przeczytaj więcej

 • Przygotowanie do egzaminu

  Przygotuj się i przystąp do egzaminu językowego

  32 Lekcje / TydzieńNaucz się więcej

  Poziomy
  Od początkującego do zaawansowanego

  Długość
  9 miesięcy, 11 miesięcy (rok) lub 6 miesięcy (semestr)

  Lekcje
  32h (40 min) tygodniowo

  Daty startowe
  Styczeń, Kwiecień, Czerwiec i Wrzesień

  Przeczytaj więcej

Żyj jak lokalny

Przeżyj całkowite zanurzenie. W Singapurze poczujesz się jak w domu jedząc kraba chili z miejscową rodziną lub zatrzymując się w akademiku EF w dzielnicy Bukit Timah.

 • Rodziny goszczące EF

  Wykorzystaj maksimum kulturalnej wymiany mieszkając z miejscowymi rodzinami w prywatnych domach. Wejdź w głąb lokalnej kultury i poznaj życie w innym kraju. Ciesz się śniadaniami i obiadokolacjami z rodziną i 3 posiłkami podczas weekendów.

 • Akademiki EF

  Mieszkaj w sercu miasta razem z innymi studenrami EF z ponad 100 krajów. Korzystaj z łatwego dojazdu do szkoły transportem publicznym, tak samo jak z zakupów, restauracji i zajęć sportowych. Akademiki są różne jednak bardzo często oferująWi-Fi dostęp do internetu, wyżywienie pełne lub częściowe i wiele innych.

  Sixth Avenue: Pokoje 1, 2 i 3/4 osobowe. Dzielone łazienki. Bez wyżywienia.

 • EF Singapore - Teaser
 • EF Academic Year Abroad (adults, 16+)

Studenci mówią: Singapur

 • Sanny PedersenNorway
 • TeddyFrance
 • “I have learned quickly with EF because the teachers are magnificient! And I can practice what I learn in class because the school is in a country where they speak the language I am studying”

  Sanny Pedersen

 • “Singapore was my first experience in Asia. Everything is brand new and super modern – and people are super nice and helpful ! This has been the best experience of my life!”

  Teddy

Zamknij -

Życie studenckie w Singapure

Wiemy, że na nauce życie się nie kończy! Dlatego pracownicy EF przygotowali dla Ciebie liczne wycieczki i mnostwo rozrywki w gronie studentów z całego świata!

Zwiedzanie i kulturaZakupySport i odpoczynek na świeżym powietrzuWycieczkiRozrywka i życie nocne
Spróbuj prawdziwych przekąsek dim sum w restauracji w Chinatown, zwiedź dzielnicę Małe Indie oraz odwiedź wspaniały Meczet Sułtański w dzielnicy Kampong Glam. Pospaceruj po ultranowoczesnym moście Helix przeznaczonym wyłącznie dla pieszych, który w elegancki sposób zawieszony jest nad Zatoką Marina. Zobacz piękny widok na miasto ze szczytu Singapore Flyer, ogromnego koła obserwacyjnego w centrum miasta. Przemierz przestworza na pokładzie kolejki linowej podczas podróży na białe piaski wyspy Sentosa, gdzie znajduje się park tematyczny, rezerwat przyrody oraz ocienione palmami plaże.
Singapur to najlepsze miejsce na zakupy w całej Azji. Markowe sklepy i salony w zachodnim stylu znajdziesz przy Orchard Road. Nabrzeżne Vivocity to największa galeria handlowa w całym mieście, zaś Arab Street w dzielnicy Kampong Glam to miejsce, gdzie można kupić rękodzieło i antyki.
Zanurz stopy w białych piaskach plaży na wyspie Kusu oraz popływaj w krystalicznych wodach wokół wyspy Pulau Hantu. Wybierz się na wyprawę w bujne lasy tropikalne Parku Narodowego Bukit Batok oraz pokonaj na rowerze wszystkie trasy w Rezerwacie Przyrody Bukit Timah. Ponurkuj w wypełnionych rybami wodach wokół rady koralowej przy wyspie Sisters i poobserwuj koniki morskie.
W weekendy możesz wybrać się na gwarantujące niezapomniane wrażenia wycieczki do krajów sąsiadujących z Singapurem. Poznaj kulturę malajską podczas zwiedzania Kuala Lumpur, Johor Bharu oraz wyspy Penang. Ponurkuj na malowniczej indonezyjskiej wyspie Bali i odkryj buddyjskie skarby w Tajlandii.
Nabrzeżne Boat Quay oraz Clarke Quay to najgorętsze centra życia nocnego. Znajdziesz tutaj eleganckie, wyrafinowane lokale, lecz także głośne studenckie bary. Przetańcz całą noc w Zouk, najsłynniejszym klubie nocnym na wyspie, lub udaj się na przedstawienie w Teatrze Esplanade. Zrób sobie ucztę i spróbuj słynnego dania kuchni hajnańskiej Hainanese chicken rice.

Ceny i daty dla Singapuru

Spersonalizowany i elastyczny. Program jest spersonalizowany w celu zaspokojenia określonych potrzeb. Z datami rozpoczęcia w styczniu, kwietniu, czerwcu i wrześniu i programami trwającymi 6, 9 i 11 miesięcy - możesz studiować, kiedy jest to najbardziej wygodne dla Ciebie. Wszystkie ceny zawierają zakwaterowanie u miejscowej rodziny.

W cenie

Kurs
 • 20,26 lub 32 Lekcje angielskiego w tygodniu (40 minutowe lekcje)
 • 20,26 lub 32 Lekcje mandaryńskiego w tygodniu (40 minutowe lekcje)
 • Test kwalifikujący EF
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • EFCELT raport
 • Zajęcia online przed i po kursie
 • Bezpłatny dostęp do My EF – Twojego wirtualnego kampusu. Poznawaj nowych przyjaciół, badaj lokalizację i polepszaj swoje predyspozycje językowe!
Książki i materiały
 • Cyfrowe materiały naukowe (iPad)
 • Materiały dydaktyczne
Dostępność
 • Powitalna niespodzianka
 • Bezprzewodowe łącze Wi-Fi i internet w szkole EF
Zakwaterowanie
 • Poniedziałek-Piątek: śniadania i obiadokolacje
 • W weekendy 3 posiłki
 • Pokój 2os. u rodziny goszczącej
KursyDaty rozpoczęciaSemesterYear11 months
Program klasyczny
16 Czerw 2014, 08 Wrze 2014, 05 Sty 2015, 13 Kwie 2015
PLN 37 200PLN 48 900PLN 64 900Szczegóły oferty
Przygotowanie do egzaminu
16 Czerw 2014, 08 Wrze 2014, 05 Sty 2015, 13 Kwie 2015
PLN 39 600PLN 52 380PLN 69 820Szczegóły oferty
EF University Foundation Year
05 Sty 2015, 13 Kwie 2015
PLN 51 000--Szczegóły oferty
Najbardziej popularne

Dodatkowe Wycieczki i Ceny