Przewodnik
Przeglądaj

Programy edukacyjne EF Education First

Wyjazdy językowe to najlepszy sposób, aby doskonalić umiejętności językowe, zdobyć niezapomniane doświadczenia i zyskać nowych przyjaciół. EF Education First ma do zaoferowania wiele możliwości. 44 miejscowości, 16 krajów i 7 języków oraz 3 przedziały wiekowe: kursy dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wybierz się na wakacje do Chin lub spędź rok akademicki na Hawajach. Mamy 50 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów językowych, więc możesz nam zaufać. Wybierz program dla siebie lub skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy dobiorą kurs specjalnie do Twoich możliwości.
Znaleziono

Wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe to idealne połączenie pracy i zabawy. Dzięki takiej podróży szybko rozwiniesz swoje umiejętności językowe, a także poznasz inną kulturę, odkryjesz nowe miejsca i poznasz ludzi z całego świata. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd językowy w czasie letnich wakacji, zyskasz cenne umiejętności i uzyskasz masę energii na nadchodzący rok. Jeśli jeszcze się uczysz, nasze wakacyjne kursy językowe będą idealnym sposobem na ciekawe wakacje. Natomiast nasze kursy językowe dla dorosłych są unikalnym pomysłem na to, by zapewnić sobie wakacje o dowolnej porze roku. Posiadamy również szeroki wybór wyjazdów językowych dla młodych absolwentów. Został on specjalnie opracowany, by przygotować młodych ludzi do pracy w międzynarodowym środowisku.

Dokąd wyjechać w podróż?

W ciągu ostatnich kilku lat język angielski stał się językiem powszechnie używanym na całym świecie. W dzisiejszych czasach większość ludzi wybiera się na wyjazd językowy do krajów anglojęzycznych. Chcą dzięki temu podszkolić swój poziom języka i nauczyć się swobodnie władać językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Jednym z popularniejszych kursów jest wyjazd językowy do Londynu — centrum europejskich finansów i wydarzeń kulturalnych. Jeśli chcesz przeżyć wielką przygodę, polecamy podróż do Nowego Jorku. To miasto, które nigdy nie śpi, dzięki czemu z językiem angielskim będziesz miał kontakt 24 godziny na dobę. Podróż do Miami jest idealna, jeśli chcesz się zrelaksować. Każdy pragnie czegoś innego. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie na pewni znajdziesz kierunek dla siebie. Oferujemy wyjazdy językowe do 44 miejsc na całym świecie — wybierz podróż językową swoich marzeń.