(22) 825 0131

Intensywny kurs angielskiego przeznaczony jest dla osób, które poważnie myślą o nauce języka obcego, a dodatkowo chcą poznać i doświadczyć kultury obcego kraju. EF organizuje wyjazdy zagraniczne, w czasie których przede wszystkim jesteś otoczony przez język, który chcesz opanować. To idealny sposób na szybkie przyswojenie materiału i natychmiastową naukę języka obcego. Dzięki EF naprawdę nauczysz się mówić po angielsku! W czasie profesjonalnych zajęć dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a po powrocie do domu nadal będziesz używał języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Odpoczywając w salonie, zwiedzając miasto, nawiązując nowe znajomości – angielski wciąż będzie Ci towarzyszył, dzięki czemu stanie się dla Ciebie naturalnym środkiem komunikacji. Nasz intensywny kurs angielskiego umożliwi Ci swobodną komunikację i otworzy drzwi na świat.

Program EF został skrojony specjalnie do potrzeb osób, które chcą przyswoić jak najwięcej materiału w jak najkrótszym czasie. Obiecujemy, że rezultaty będą widoczne już po kilku dniach, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii wspierających nasz system nauczania.

50 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów językowych sprawiło, że potrafimy idealnie dopasować kursy językowe do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. W EF stosujemy nowatorskie metody nauczania języków obcych z zastosowaniem platformy Efekta™, która gwarantuje szybkie postępy w nauce i maximum korzyści. System Efekta™ został zaprojektowany tak, aby dać Ci elastyczność w wyborze sposobu nauki. Sam decydujesz o długości, ilości godzin lekcyjnych i intensywności kursu. My zajmiemy się całą resztę. Zapewniamy zakwaterowanie, najlepszą kadrę nauczycielską i różnorodne zajęcia dodatkowe. Wszyscy nauczyciele EF są doskonałymi pedagogami i posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy z dorosłymi i młodzieżą w każdym wieku i na wszystkich poziomach znajomości języka. Szybka nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Z EF osiągniesz i odkryjesz więcej! Jeśli interesuje Cię inny język obcy (niemiecki, francuski, chiński, japoński, hiszpański lub włoski) oraz zajęcia dodatkowe – zgłoś się do nas! Nasze programy nauczania pozwalają na wybranie przedmiotów, które naprawdę Cię interesują. Chcesz tańczyć orientalne flamenco, doskonalić się w egzotycznej sztuce kaligrafii, poznać ekscentryczny świat włoskiej mody oraz, oczywiście, doskonale opanować język obcy? Z nami to możliwe! Zamów bezpłatny katalog i wybierz kurs dla siebie lub skontaktuj się z nami, a konsultanci EF pomogą wybrać Ci kurs angielskiego specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nowe kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek w ciągu roku.

Program kursów

Kursy Językowe za Granicą
od 2 do 24 tygodni

Kursy Językowe za Granicą

dla młodzieży i dorosłych

Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 7 języków w 44 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.

Lokalizacje: Anglia, USA, Kanada, Irlandia, Malta, Australia, Nowa Zelandia, RPA, Singapur, Hiszpania, Kostaryka, Francja, Niemcy, Włochy, Chiny, Japonia

Wyjazdy długoterminowe
Od 2 do 11 miesięcy

Wyjazdy długoterminowe

Dla studentów i dorosłych

Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.

Lokalizacje: Anglia, USA, Kanada, Irlandia, Malta, Australia, Nowa Zelandia, RPA, Singapur, Hiszpania, Kostaryka, Francja, Niemcy, Włochy, Chiny, Japonia