Kim jesteśmy

My, EF Education First, wierzymy, że świat jest lepszy kiedy ludzie starają się nawzajem zrozumieć. Od 1965 roku EF pomogło milionom ludzi zobaczyć nowe miejsca, poznać nowe kultury i nauczyć się nowych rzeczy o świecie i nas samych.

Otwieramy drzwi na świat poprzez edukację

Nasz eksperymentalny program nauczania - skupiony na języku, podróżach, wymianie międzykulturowej i umiejętnościach akademickich - pomógł zamienić marzenia w działanie ludziom w różnym wieku i różnych narodowości.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych Programach? Zobacz nasze programy tutaj.

Nauczanie akademickie

Szkoły średnie, uczelnie wyższe i studia podyplomowe

Oferujemy programy nauczania na poziomie szkolnictwa średniego, wyższego i studiów podyplomowych. Studenci, którzy kończą nasze kursy dostają się na najlepsze uczelnie na całym świecie. Współpracujemy z Hult International Business School, zajmującej najwyższe miejsce w rankingach studiów MBA i programów licencjackich.

Podróże edukacyjne

Zmień świat w salę językową

EF organizuje profesjonalne zwiedzanie znanych na całym świecie zabytków i wycieczki w najpiękniejsze miejsca. Plan wycieczek jest dopasowany do potrzeb nauczycieli i studentów na każdym poziomie: podstawowym, średnim i wyższym. Organizujemy także aktywne wakacje dla klientów w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Naucz się języka

Rozmawiaj ze światem w ponad 10 językach

Kursy językowe EF pomogą Ci mówić po angielsku i w innych międzynarodowych językach. W pełni akredytowane szkoły EF znajdują się w najciekawszych miastach na całym świecie, a English Live jest największą szkołą językową online, oferującą kursy angielskiego.

Wymiana kulturowa

Żyj jak miejscowy

Nasze wymiany dają szansę młodym ludziom zobaczyć jak wygląda życie z perspektywy mieszkańca USA. Rodziny goszczące zapewniają bezpieczne domy w typowych amerykańskich społecznościach dla uczniów szkół średnich, którzy chcą się uczyć rok za granicą.

Globalny zasięg

Dzięki naszym pracownikom, którzy pracują w różnych miejscach i różnych strefach czasowych na całym świecie, nasza obecność oznacza, że EF nigdy nie śpi…

1965

Założenie EF w Szwecji

100+

krajów/regionów

646+

Biur i szkół EF

Kamienie milowe EF

W 1965 Bertil Hult przywiózi grupę młodych szwedzkich studentów to Brighton (Anglia). Pomysł był prosty - nauka połączona z podróżowaniem. Ponad 50 lat później miliony ludzi dzięki EF korzystają z możliwości takiej nauki.

 1. 1965
  Bertil Hult wpada na pomysł łączenia nauki angielskiego z podróżowaniem.
 2. 1970’s
  Dzięki zmianom w regulacjach rządowych masowe podróżowanie transportem lotniczymi staje się możliwe. Szkoły EF otwierają się na nowych rynkach, oferując wymianę kulturową dla uczniów szkół średnich.
 3. 1980’s
  EF organizuje wycieczki edukacyjne do USA i zapewnia usługi edukacyjne podczas podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 r.
 4. 1990's
  Dostęp do internetu staje się powszechny. EF zakłada największą na świecie szkołę językową online.
 5. 2000's
  EF otwiera programy nauczania dla studentów uczelni wyższych i zakłada międzynarodowe szkoły z możliwością zakwaterowania.
 6. 2010's
  EF i Uniwersytet Cambridge współpracują nad rozwojem nauczania języka. EF wraz z ONZ wspólnie pracują, by utworzyć powszechny letni program nauczania.
 7. 2020's
  EF tworzy przyszłość dzięki innowacyjnemu podejściu do nauki hybrydowej wraz z zobowiązaniem neutralności śladu węglowego.
 8. 2023
  Jesteśmy dumni, że jesteśmy oficjalnym dostawcą usług szkolenia językowego dla Rugby World Cup France 2023.

EF Impact

My, EF, chcemy zmieniać świat na lepsze. Nasze programy pomagają przezwyciężać uprzedzenia, wzmacniać empatię i wzajemne zrozumienie na całym świecie.

Kariera w EF

Jeżeli podróżowanie za granicą, budowanie własnej ścieżki zawodowej i zmienianie świata na lepsze jest tym czego chcesz, jesteś osobą której szukamy.

Praca w EF zapewnia wsparcie i możliwości pracy w dużej organizacji, w której atmosfera jest jak w małej firmie. Szukamy osób, które lubią myśleć i działać - kreatywnych, zmotywowanych i lubiących pracę w grupie, których inspirują podróżowanie, komunikacja i nauka.

Wydarzenia

Najważniejsze informacje ze świata EF

Znajdź nasze biura

Skontaktuj się z jednym z naszych biur, lokalnie lub na świcie, by zobaczyć jak daleko EF może Cię zabrać.