NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy angielskiego w Anglii

Kurs angielskiego w Anglii to już klasyka. Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem i szukasz kursu dla początkujących – lepiej nie mogłeś trafić. Kursy językowe w Wielkiej Brytanii organizowane przez EF Education First są skrojone specjalnie na Twoją miarę. Jesteśmy liderem na rynku, jesteśmy najlepszą i największą organizacją edukacyjną na świecie i wiemy jak dbać o swoich klientów. Od teraz możesz być spokojny – kurs angielskiego w Anglii z EF to dobrze ulokowana inwestycja.

Kursy angielskiego w Anglii
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego w Anglii?

Ucz się angielskiego w Anglii – ojczyźnie języka angielskiego. Od Manchesteru do Londynu, przez Bournemouth do Oxfordu – jest tak wiele fascynujących miejsc! Nauka angielskiego w Anglii to naprawdę genialny sposób na osiągnięcie płynności językowej. Od 1965 roku organizujemy wyjazdy językowe właśnie do tego eleganckiego kraju dobrych manier.

Możesz być pewien, że jesteśmy sprawdzonym przewodnikiem. Wybierz się z wizytą do kraju Elżbiety II, odkryj smak tradycyjnej angielskiej herbaty, daj się uwieść dżentelmeńskim manierom i naucz się rozmawiać nie tylko o pogodzie.

Dlaczego warto wybrać szkoły językowe w Wielkiej Brytanii?

Jest tak wiele różnych szkół językowych w Anglii. Którą wybrać? Jeśli szukasz najlepszej placówki w całej Wielkiej Brytanii, chcesz się nauczyć płynnie i bez oporów mówić po angielsku, wybór jest prosty – EF Education First to najlepsza na rynku szkoła językowa. Anglia natomiast jest najczęściej wybieranym kierunkiem podróży. Wszystkie nasze placówki położone są w samym centrum miasta, dzięki czemu będziesz mógł na co dzień obcować z językiem angielskim. 

Dodatkowo, w naszych szkołach językowych zawsze duży nacisk kładziemy na poziom kształcenia. Dlatego opracowaliśmy autorską metodę EFEKTA, która w zdecydowany sposób przyspiesza naukę języka obcego. Sprawdź sam! EF Education First to Twoja szkoła językowa! Anglia stoi przed Tobą otworem!

Kursy językowe w Anglii to więcej niż tylko nauka angielskiego?

Czy jest lepsze miejsce do nauki angielskiego niż Anglia - kolebka tego języka? Kurs angielskiego w Anglii to najlepszy sposób na naukę języka. Nasza innowacyjna metoda EF Efekta™ Learning System jest stworzona w ten sposób, aby Twoja nauka była ciekawsza i bardziej zindywidualizowana.

Gwarantuajemy, że nauczysz się więcej i szybciej razem z naszymi doświadczonymi nauczycielami, poprzez korzystanie z najnowszej technologii oraz interakcję z kulturą kraju, w którym przebywasz. EF pomoże Ci również przygotować się do oficjalnych egzaminów językowych, takich jak Cambridge English, IELTS i TOEFL.

Nasze kursy angielskiego w Anglii to przede wszystkim gwarancja jakości nauki języka, międzynarodowe doświadczenie, własne, akredytowane szkoły, możliwość swobodnego wyboru rodzaju kursu, jego intensywności i długości. Wybierz samodzielnie swój kurs językowy, miejsce zakwaterowania, zapisz się na lekcje dodatkowe z windsurfingu, wspinaczki, jazdy konno lub fitnessu. Poświęć wolny czas na zabawę i rozwijanie swoich nieodkrytych umiejętności.