Kursy angielskiego w Bournemouth

Kursy angielskiego w Bournemouth
4.9
557
(557 ocen)
4.9

Uwodzicielski nadmorski kurort w Bournemouth na południowym wybrzeżu Anglii jest idylliczną scenerią na kurs angielskiego. W Bournemouth znajdziemy wiele urzekających miejsc: plażę oraz wybrzeża klifowe, piękne molo i Bournemouth International Centre – miejsce koncertów i dużych imprez towarzyskich. Ucz się języka angielskiego w ciągu dnia,a wieczorem wybierz się w podniebną podróż balonem Bournemouth Eye. Kurs angielskiego w Bournemouth to o wiele więcej niż zwykłe lekcje języka!

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
Miasto: Bournemouth

Kursy angielskiego w Bournemouth

Darmowy katalog

Kurs angielskiego w Bournemouth

Nauka angielskiego w Bournemouth to świetny sposób, by połączyć naukę języka obcego z niezapomnianymi wakacjami. Nasze kursy językowe zostały tak skonstruowane, by znaleźć odpowiedni balans między zdobywaniem wiedzy i wypoczynkiem. Część dnia jest przeznaczona na intensywną naukę języka angielskiego, zaś drugą część możesz spędzić jak tylko sobie zamarzysz. Chcesz wybrać się na molo, poleżeć na plaży lub odwiedzić słynny kościół św. Piotra? Z EF znajdziesz czas na wszystko! Poznawanie języka angielskiego będzie przy tym trwało przez cały czas, gdyż ze wszech stron będziesz otoczony językiem obcym. Nauka angielskiego w Bournemouth sprawi, że zaczniesz mówić w języku Szekspira już po kilku dniach.

Jeśli chciałbyś poprawić swój angielski, dlaczego nie zrobisz tego w zagranicznej szkole językowej? Statystyki pokazują, że nauka języka obcego za granicą przynosi najlepsze efekty. Jeśli w dodatku nie pociągają Cię tradycyjne kierunki podróży i szukasz czegoś więcej niż zwykła szkoła językowa – Bournemouth to sprawdzona opcja. Ta mała, lecz bardzo atrakcyjna miejscowość co roku przyciąga studentów z całego świata. W Bournemouth poznasz uroki nauki angielskiego w nadmorskim mieście i odkryjesz, że angielski jest prostszy niż myślałeś!

Życie w Bournemouth - kurs językowy w nadmorskim kurorcie

Bournemouth to cudowna mieszanka brytyjskich i międzynarodowych turystów, którzy przyjeżdżają tutaj, aby zwiedzić przepiękne molo i wypocząć na szerokich plażach. Ale ten ukochany przez Brytyjczyków nadmorski kurort to znacznie więcej: to również siedziba dwóch uniwersytetów oraz tętniące życiem śródmieście, oferujące restauracje i kluby, których nie powstydziłby się londyński West End.

Czarująca, niewielka szkoła, zlokalizowana w pełnej życia dzielnicy miasta. Wyremontowane sale lekcyjne. Przestronny prywatny ogród ze stołami do ping-ponga i patio do BBQ. 1 minut spacerem do centrum miasta i sławnego Bournemouth Pier. Zorganizowane wycieczki weekendowe m.in. do Edynburga, Dublina, Amsterdamu, Brugii, Paryża. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok szkoły.