Kursy językowe za granicą

50 destynacji, 20 krajów, 8 języków

Kursy językowe za granicą

Darmowy katalog

Szybszy sposób na naukę języka

Zastanawiasz się, jak najlepiej nauczyć się języka obcego? Na tej stronie znajdziesz odpowiedź. Dowiedz się więcej o najbardziej efektywnej metodzie nauki języka, dzięki której przełamiesz swoje wewnętrzne bariery i nabierzesz swobody w mówieniu w języku obcym, a dodatkowo przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Dowiedz się, co to jest imersja językowa i jak możesz sobie ją zapewnić bez konieczności wyprowadzania się za granicę. Dowiedz się, czym wyróżniają się kursy językowe oferowane przez EF i co zyskasz wybierając jeden z nich. Rozpocznij swoją językową przygodę już dziś!

Dlaczego korzystać z kursów językowych za granicą EF?

 • Możliwość personalizacji kursów językowych oraz rozpoczęcia nauki w każdy poniedziałek
 • Nauka razem ze znajomymi ze 100 krajów świata
 • Gwarantowane postępy z metodą EF
 • Nauka w najnowocześniejszych szkołach językowych i kampusach należących do EF
 • Wsparcie 24/7, od samego początku do końca
 • Akredytowane globalnie kursy językowe z ponad 50-letnim doświadczeniem
:

Odkrywaj nowe miejsca

 • Angielski
 • Hiszpański
 • Francuski
 • Koreański
 • Japoński
 • Niemiecki
 • Włoski

Dlaczego korzystać z kursów językowych za granicą EF?

Ucz się języka szybciej na jednym z naszych akredytowanych międzynarodowych kampusów językowych. Nasze kursy językowe o elastycznej długości rozpoczynają się w każdy poniedziałek i mogą być dostosowane do Twoich celów i zainteresowań. Czyń gwarantowane postępy i ciesz się nauką w gronie znajomych z ponad 100 krajów.

Spersonalizowane kursy językowe

Zaprojektuj optymalny kurs językowy za granicą ucząc się kiedy, gdzie i jak chcesz. Nasze kursy o elastycznej długości rozpoczynają się w każdy poniedziałek i są dostępne w 8 językach o różnej intensywności nauczania – mogą być spersonalizowane, w celu dostosowania do Twoich osobistych potrzeb i celów. Niezależnie od tego, czy zamierzasz skupić się na nauce języka, rozwoju kariery zawodowej, przygotowaniach do egzaminów, czy na poznawaniu kultury i sztuki, mamy dla Ciebie lekcję specjalną (SPIN).

Międzynarodowa sieć

Kursy językowe za granicą z kolegami z ponad 100 krajów świata i nawiązywanie znajomości na całe życie. Przybędziecie z dużych miast, jak i z małych wiosek i będziecie reprezentować wiele narodów i kultur. Ale to, co będzie was łączyło, to nowy wspólny język i odkrywanie nowego kraju.

Gwarantowane postępy w nauce

Jeśli weźmiesz udział we wszystkich kursach językowych i wykonasz każde zadanie zagwarantujemy Ci postępy w nauce i przejście o jeden poziom wyżej co sześć tygodni. Innowacyjna metoda nauczania EF zapewni Ci maksymalne postępy w nauce – w przeciwnym razie, nauka będzie gratis. EF pomoże Ci również w przygotowaniu się i podejściu do oficjalnych egzaminów biegłości językowej, takich jak Cambridge English, IELTS oraz TOEFL.

Inspirujące środowisko

EF posiada własne szkoły językowe w największych metropoliach świata. Ściśle współpracujemy z najlepszymi projektantami i wiodącymi pedagogami, aby stworzyć optymalne warunki do nauki języków dla naszych studentów na naszych optymalnie zlokalizowanych kampusach. Każdy z naszych kampusów językowych oferuje nowoczesne wnętrza, przestrzeń socjalną oraz przyjazny personel, dzięki którym poczujesz się jak w domu ucząc się języka za granicą.

Wszechstronne doświadczenie

EF zapewnia kompletne doświadczenie nauki języka, w tym zajęcia w czasie wolnym oraz wycieczki z pełnym wsparciem przez całą dobę. Pomożemy Ci w każdej kwestii – w organizacji zakwaterowania oraz lotu, w uzyskaniu wizy, w kwestii transferów lotniskowych, posiłków, podróży i w ubezpieczeniu medycznym. W ten sposób, możesz skupić się na nauce i czerpaniu przyjemności z kursu językowego za granicą.

Globalnie akredytowane kursy

Nasze kursy językowe spełniają najwyższe standardy doskonałości wyznaczane przez organizacje szanowane na całym świecie – w tym British Council, Independent Schools Inspectorate, ACCET i Equals. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, EF jest również jedną z niewielu szkół językowych oferujących kursy certyfikowane przez uniwersytet.

Niezwykłe doświadczenia

Zajęcia

Kursy

Szkoły

Zakwaterowanie