Kursy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą
4.9
1972
(1 972 ocen)
4.9

Zastanawiasz się, jak najlepiej nauczyć się języka obcego? Dzięki kursom językowym za granicą pokonasz swoje wewnętrzne bariery i nabierzesz większej swobody w posługiwaniu się językiem obcym, a dodatkowo przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Dowiedz się, co to jest imersja językowa i jak możesz sobie ją zapewnić bez konieczności wyprowadzania się za granicę. Dowiedz się, czym wyróżniają się kursy językowe oferowane przez EF!

Kursy językowe za granicą

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

50+ lat
2-24 tygodni
Zainwestuj w siebie i wyjedź na kurs językowy za granicę dla dorosłych w wieku 50+. Korzystaj z urozmaiconych lekcji językowych i atrakcji dopasowanych do Twoich zainteresowań.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaFrancjaKoreaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapur
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Dlaczego korzystać z kursów językowych za granicą EF?

Ucz się języka szybciej na jednym z naszych akredytowanych międzynarodowych kampusów językowych. Nasze kursy językowe o elastycznej długości rozpoczynają się w każdy poniedziałek i mogą być dostosowane do Twoich celów i zainteresowań. Czyń gwarantowane postępy i ciesz się nauką w gronie znajomych z ponad 100 krajów.

Spersonalizowane kursy językowe

Zaprojektuj optymalny kurs językowy za granicą ucząc się kiedy, gdzie i jak chcesz. Nasze kursy o elastycznej długości rozpoczynają się w każdy poniedziałek i są dostępne w 8 językach o różnej intensywności nauczania – mogą być spersonalizowane, w celu dostosowania do Twoich osobistych potrzeb i celów. Niezależnie od tego, czy zamierzasz skupić się na nauce języka, rozwoju kariery zawodowej, przygotowaniach do egzaminów, czy na poznawaniu kultury i sztuki, mamy dla Ciebie lekcję specjalną (SPIN).

Międzynarodowa sieć

Kursy językowe za granicą z kolegami z ponad 100 krajów świata i nawiązywanie znajomości na całe życie. Przybędziecie z dużych miast, jak i z małych wiosek i będziecie reprezentować wiele narodów i kultur. Ale to, co będzie was łączyło, to nowy wspólny język i odkrywanie nowego kraju.

Gwarantowane postępy w nauce

Jeśli weźmiesz udział we wszystkich kursach językowych i wykonasz każde zadanie zagwarantujemy Ci postępy w nauce i przejście o jeden poziom wyżej co sześć tygodni. Innowacyjna metoda nauczania EF zapewni Ci maksymalne postępy w nauce – w przeciwnym razie, nauka będzie gratis. EF pomoże Ci również w przygotowaniu się i podejściu do oficjalnych egzaminów biegłości językowej, takich jak Cambridge English, IELTS oraz TOEFL.

Inspirujące środowisko

EF posiada własne szkoły językowe w największych metropoliach świata. Ściśle współpracujemy z najlepszymi projektantami i wiodącymi pedagogami, aby stworzyć optymalne warunki do nauki języków dla naszych studentów na naszych optymalnie zlokalizowanych kampusach. Każdy z naszych kampusów językowych oferuje nowoczesne wnętrza, przestrzeń socjalną oraz przyjazny personel, dzięki którym poczujesz się jak w domu ucząc się języka za granicą.

Wszechstronne doświadczenie

EF zapewnia kompletne doświadczenie nauki języka, w tym zajęcia w czasie wolnym oraz wycieczki z pełnym wsparciem przez całą dobę. Pomożemy Ci w każdej kwestii – w organizacji zakwaterowania oraz lotu, w uzyskaniu wizy, w kwestii transferów lotniskowych, posiłków, podróży i w ubezpieczeniu medycznym. W ten sposób, możesz skupić się na nauce i czerpaniu przyjemności z kursu językowego za granicą.

Globalnie akredytowane kursy

Nasze kursy językowe spełniają najwyższe standardy doskonałości wyznaczane przez organizacje szanowane na całym świecie – w tym British Council, Independent Schools Inspectorate, ACCET i Equals. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, EF jest również jedną z niewielu szkół językowych oferujących kursy certyfikowane przez uniwersytet.Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać kurs językowy za granicą?

Biegłe władanie jednym, a nawet kilkoma językami obcymi to marzenie milionów osób z wszystkich możliwych szerokości geograficznych. Fakt, że trafiłeś na ten artykuł, oznacza, że jesteś jedną z nich. Poniżej postaramy się przybliżyć Ci tajniki tej dziedziny, a być może również pomóc Ci w wyborze właściwej metody nauki języka.

Jak nauczyć się języka obcego?

Szukając odpowiedzi na powyższe pytanie można dostać zawrotu głowy od liczby porad i pomysłów na skuteczną naukę języka. Na rynku roi się od „magicznych” metod nauki, które obiecują opanowanie języka obcego przy minimalnym wysiłku – oczywiście w dwa tygodnie. Tymczasem w rzeczywistości istnieje tylko jeden sposób nauki języków obcych, który naprawdę działa, i jest on w swojej istocie bardzo prosty, a wręcz intuicyjny.

Aby zrozumieć, jak najlepiej uczyć się języka, najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie, po co w ogóle jest nam potrzebna umiejętność posługiwania się nim. Otóż z punktu widzenia rozwoju mózgu, języka nie uczymy się ani dla prestiżu, ani dla awansu, ani dla dobrych wyników w szkole czy na egzaminach. Znajomość języka potrzebna nam jest w jednym jedynym celu – do komunikacji z innymi ludźmi, którzy się nim posługują.

Dlatego też nauka języka nie może być sprowadzona do zapamiętywania znaczeń pojedynczych słów czy regułek gramatycznych, szczególnie jeśli odbywa się to w języku ojczystym. Jedyną metodą nauki języka, która naprawdę działa, jest dążenie do komunikacji w danym języku. Żeby natomiast to mogło nastąpić, konieczne jest zapewnienie osobie uczącej się możliwie jak najwyższego stopnia tzw. imersji językowej (od ang. immerse – zanurzyć).

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na naukę języka?

Imersja językowa! Są to okoliczności zbliżone do tych, w których przebywamy ucząc się języka ojczystego jako dzieci. W dzieciństwie nabywamy umiejętności posługiwania się językiem przez słuchanie rodziców, intuicyjne rozpoznawanie znaczeń ich komunikatów, wypowiadanie pierwszych słów, a następnie zdań, korygowanie używanych form i pojęć, rozpoznawanie znaczeń trudniejszych komunikatów itd.

Imersja językowa zapewnia warunki najbardziej zbliżone do tego naturalnego procesu przyswajania języka ojczystego. Będąc stale otoczonym językiem obcym, przestajemy go studiować i ćwiczyć – jak na zajęciach w tradycyjnej szkole językowej, a zaczynamy go w sposób naturalny przyswajać, a następnie używać jako narzędzia do komunikacji. Ponadto, dzięki skupieniu się na tym, co chcemy przekazać, zamiast na tym, jakiego słówka czy konstrukcji gramatycznej użyć, przełamujemy dotychczasowe blokady i nabieramy łatwości w posługiwaniu się danym językiem.

Jakie są korzyści dają kursy językowe za granicą dla studentów?

Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie pełnej imersji językowej jest wyjazd do kraju, w którym język, którego chcemy się nauczyć, używany jest na co dzień. Oczywistym jest, że mało kto z nas jest w stanie przeprowadzić się za granicę, aby nauczyć się języka. Idealnym i bardzo popularnym rozwiązaniem są kursy językowe za granicą.

Decydując się na wyjazd językowy, wybierasz najlepszy sposób na intensywną i efektywną naukę języka w krótkim czasie. Trudno bowiem wyobrazić sobie lepsze środowisko do rozwijania umiejętności językowych niż kurs w kraju, gdzie dany język używany jest na co dzień. To wyjątkowa okazja do kontaktu z językiem obcym w najbardziej naturalnej formie oraz posługiwania się nim nie tylko podczas zajęć, lecz w codziennej komunikacji z lokalnymi mieszkańcami i innymi kursantami.

Czy kursy językowe za granicą są dla wszystkich grup wiekowych i poziomów?

Education First ma ponad 50 letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych. Obecnie oferta EF obejmuje ponad 150 rodzajów kursów z 11 języków, odbywających się w 52 szkołach w 20 różnych krajach na całym świecie.

Wszystkie kursy oparte są na naszej specjalnej metodzie nauczania EF. Dzięki połączeniu nauki na zajęciach, praktyki przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi interaktywnych i zanurzenia w lokalnej kulturze, gwarantujemy przejście na kolejny poziom kursu po każdych sześciu tygodniach kursu. To metoda, która naprawdę działa.

Ponadto, każdy kurs EF jest spersonalizowany, tj. dostosowany do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i umiejętności danego kursanta. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, czy interesuje Cię język biznesowy czy kultura danego kraju, czy masz na naukę dwa tygodnie czy cały rok, pomożemy Ci skomponować Twój spersonalizowany kurs tak, aby idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Czy EF oferuje również wakacyjne kursy językowe za granicą?

 Zagraniczne kursy językowe cieszą się ogromną popularnością wśród studentów – zarówno tych planujących wyjazd na studia za granicą, jak i tych chcących studiować lub studiujących w kraju. Udział w takim kursie to nie tylko najlepszy sposób nauki języka, lecz także możliwość spędzenia od dwóch tygodni aż do całego roku za granicą. To świetna okazja do rozwinięcia swojej samodzielności, nawiązania znajomości, a nawet zapoczątkowania przyjaźni z ludźmi z całego świata, oraz przeżycia niezapomnianej światowej przygody.

Kursami, które cieszą się ogromną popularnością wśród studentów, są wakacyjne kursy językowe za granicą. Są one świetnym sposobem na połączenie ekscytujących wakacji i efektywnej nauki języka. Ucz się francuskiego w słonecznej Nicei lub hiszpańskiego w wibrującej życiem Barcelonie. Rozwijaj swój angielski w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, Sydney lub na Malcie. Sam wybierz miejsce, w którym przeżyjesz swoją wakacyjną przygodę językową.

Dlaczego warto zdecydować się na szkoły językowe za granicą?

Zagraniczne kursy językowe EF to możliwość nauki w jednej z naszych 50 szkół zlokalizowanych w najpiękniejszych miastach świata. Każdy obiekt to nowoczesne i komfortowe, doskonale wyposażone wnętrza w połączeniu z przyjazną atmosferą  zaprojektowane tak, by kursanci mogli jak najefektywniej wykorzystać czas nauki, jednocześnie czując się podczas kursu za granicą jak w domu.

Jakie są ceny kursów językowych za granicą? Cena zależy od rodzaju i długości wybranego kursu. Obejmuje ona koszt zajęć językowych, zakwaterowania u rodziny goszczącej oraz wyżywienia. Aby zapoznać się z cenami kursów językowych EF oraz innymi szczegółami naszej oferty, zamów nasz darmowy katalog.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.