Kursy francuskiego za granicą

Kursy francuskiego za granicą

Kurs angielskiego w Nowym Jorku to sposób na prawdziwe odkrycie Ameryki! Oferta EF Education First na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Proponujemy kursy od 3 tygodni do 12 miesięcy o średnim lub wysokim poziomie intensywności. Chcesz wyjechać na wczasy do USA czy pragniesz porządnie przygotować się do egzaminów wstępnych na amerykańskie uczelnie? Nasze kursy języka angielskiego w Nowym Jorku zawsze staną na wysokości zadania i dostarczą Ci dokładnie tego, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy idealny kurs językowy dla Ciebie.

Wybierz grupę wiekową

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-52 tygodni

Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 12 języków w 52 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.

Kierunek: Francja

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy

Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.

Kierunek: Francja

Nauka języka francuskiego za granicą

Dlaczego miesiącami bez żadnych efektów uczysz się języka francuskiego? Czy nie lepiej poświęcić kilka tygodni, by skutecznie nauczyć się tego języka? Jeśli nie lubisz tracić czasu na nudnych zajęciach i wiesz, że szkoła języka francuskiego za granicą to tak naprawdę najlepszy sposób na naukę języka, wybierz szkoły językowe EF. Posiadamy placówki w Paryżu i w Nicei – możesz wybrać, gdzie i na jak długo chcesz pojechać oraz jaki poziom zajęć będzie dla Ciebie najlepszy.

Zamów darmowy katalog

Przeglądaj programy według popularnych miejsc