Obozy językowe za granicą 2022

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty stał się osobą, która przeżyje tę niezwykłą przygodę z EF Education First! Ogromne możliwości, jakie pojawiają się przed zainteresowanymi kładą podwaliny pod ich edukacyjną podróż i wysoki poziom rozwoju. Obóz językowy warto odbyć już w 2022 roku i wypełnić kilka noworocznych postanowień. Jeśli obiecałeś sobie, że przyłożysz się do nauki języka, to dlaczego nie połączysz tego z rozrywką? Oferta EF jest na tyle bogata w dostępne opcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli lubisz szybko i efektywnie nabywać nowe umiejętności, to takie kolonie językowe są Ci pisane!

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

W skrócie, co oferują obozy językowe za granicą?

Obozy językowe EF Education First są gwarancją uzyskania wspaniałych umiejętności.

  1. Metoda EF EFEKTA uznana jest za jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka.
  2. Nie musisz uzależniać ilości odbywanych lekcji od nikogo innego poza sobą samym. To Ty podejmujesz decyzję, jaki stopień intensywności nauki Ci odpowiada. W każdej sytuacji możesz liczyć na nauczycieli, którzy będą pomagać Ci w zgłębianiu wiedzy na temat danego języka.
  3. Nie zapominaj też, że EF Education First stanowi okazję do znakomitej zabawy, zwiedzania i relaksu.
  4. Obóz językowy to szansa poznania wspaniałych ludzi pochodzących z różnych krajów świata.
  5. Miejsca, w których znajdują się placówki EF są jednymi z najbardziej uznanych i pięknych terenów z niezwykłą atmosferą.
  6. Ponadto EF Education First spełnia wymogi takich organizacji jak m.in. British Council, Independent, Schools Inspectorate czy ACCET.
  7. Nieodzownym elementem przygody z EF Education First jest otrzymanie po ukończeniu kursu językowego Certyfikatu o prestiżowym znaczeniu. 

Jakie są dostępne obozy zagraniczne w 2022?

Świat jest ogromny. Zapewne ilekroć przeglądałeś atlas, marzyłeś o przeżyciu niezwykłej przygody. Niezależnie od wieku teraz masz okazję, aby spełnić marzenia. Nieważne, czy pojedziesz sam, czy być może zdecydujesz się na wypad z przyjaciółmi, to będzie niebywała podróż. Nie musisz ograniczać się do pobliskich krajów, masz prawo wybrać się w o wiele odleglejsze zakątki świata.

Nie martw się organizacją takiego przedsięwzięcia, ponieważ EF Education First ma gotową ofertę i zadba o szczegóły Twojego wyjazdu językowego, który otworzy Cię na nowe doznania i pokaże, co możesz osiągnąć, pobierając naukę na kursie za granicą. Wiele osób myśli o wzięciu udziału w obozach międzynarodowych. Nie każdy jednak jest od razu zdecydowany, to wymaga właściwego podejścia i rozeznania.

Często taka sytuacja wynika z braku doświadczenia lub z wiedzy na temat tego, jaki obóz wybrać, czy jakie są właściwie typy kolonii za granicą. Decydując się na obozy oferowane przez EF Education First możesz być pewny, że dobrze trafiłeś, a my pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Oferta EF Education First to możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju. Możesz się uczyć od 2 do 20 tygodni, a właściwie zaplanowany czas pozwoli Ci na połączenie odpoczynku z edukacją. Świat jest wielki, jak i wielkie są możliwości, z których możesz teraz skorzystać.

Dlaczego warto wyjechać na obozy za granicę?

Obozy zagraniczne to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych przygód. Wyjazdy z EF Education First nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności językowych poprzez ciągłą styczność z językiem angielskim, ale w dużej mierze to rozrywka jest tu czynnikiem najbardziej istotnym.

Mając na uwadze zarówno młodzież, ludzi dorosłych, jak i seniorów, znaleźliśmy rozwiązanie dla każdego. Obozy językowe to jeden z najlepszych typów obozów za granicą, to dzięki nim możesz cieszyć się obozowym środowiskiem i zanurzać się w języku.

Jakie są ceny wyjazdów językowych z EF?

Dokładne informacje znajdziesz w dostępnej broszurze. Na cenę składają się takie element jak przelot, zakwaterowanie czy chociażby wyżywienie. To, gdzie zechcesz mieszkać i czy wybierzesz akademik lub też rodzinę goszczącą również uwzględnione jest w cenie.

Przeczytaj, jakie masz opcje i skorzystaj z tej, którą uznasz za najbardziej odpowiednią dla siebie. Pamiętaj, że kurs jest elastyczny i może zostać dopasowany do Twoich potrzeb, ponieważ to Ty podejmujesz decyzję, w jaki sposób i w jakich okolicznościach chciałbyś się kształcić.

Aby zapoznać się z ofertą odwiedź stronę EF Education First darmowy katalog.

Jakie są najpopularniejsze obozy językowe?

Jeśli marzy Ci się podróż, podczas której dostaniesz szansę, aby nauczyć się języka Sheakspere’a, to zdecyduj się na Wielką Brytanię. Tutaj masz nieograniczone możliwości rozwoju, a kto wie? Być może zwiążesz swoje przyszłe plany z tym właśnie krajem. Anglia to w końcu wspaniałe miejsce do studiowania i przeżycia cudownych przygód, poznania nowych ludzi.

Warto wspomnieć także o USA. Ostatecznie i w tym państwie język angielski stanowi podstawę porozumiewania się. Stany Zjednoczone są przykładem wielokulturowych skupisk, a mieszkańcy tych rejonów cechują się tolerancją, pozytywnym nastawieniem i doskonale wpisują się w definicję zwrotu „wulkan energii”.

Obóz językowy z EF Education First pozwoli na spełnienie snów już w 2022 roku. Dziki Zachód nie jest taki groźny jak dawniej, a strzały rdzennych Indian stanowią niebezpieczeństwo już tylko na ekranach.

Czy obozy językowe są dla wszystkich kategorii wiekowych i poziomów języka?

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży za granicą z EF Education First to wyjazdy dla młodzieży od 13.roku życia oraz kursy młodzieżowe od 16.roku życia. Nauka języków obcych od dwóch tygodni, aż do roku w różnych miejscach na świecie.

Obozy językowe dla młodzieży z EF Education to gwarancja dobrej zabawy i nauki języka obcego za granicą. Świetnie zorganizowane wyjazdy językowe dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do potrzeb najmłodszych uczestników oraz zagraniczne obozy językowe dla młodzieży między innymi w takich miejscach jak Malta, Anglia, USA czy Australia lub kraje azjatyckie. To Ty wybierasz język i miejsce, do którego chcesz wyjechać na wakacyjny obóz językowy za granicą.

Czym są obozy językowe dla dzieci za granicą z EF?

EF Education to firma zajmująca się organizowaniem zagranicznych wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży, od wielu lat cieszy się zaufaniem i popularnością. Każdego roku tysiące młodych ludzi wybiera wakacyjne obozy językowe dla młodzieży, gdzie każdy kursant wybiera swój własny wariant wakacyjnego obozu językowego.

Nasi konsultanci dbają o to, aby każdy wyjechał na swój wymarzony obóz językowy i upewniają się, że dany wyjazd spełnia wszelkie wymagania wobec kursu.

Gdzie można wyjechać na wakacyjne obozy językowe za granicą 2022?

Wakacyjne obozy językowe za granicą to najpopularniejsze rozwiązanie w przypadku wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży. Chcesz nauczyć się hiszpańskiego, poszukując śladów Cmentarza Zaginionych Książek w Barcelonie, chcesz zobaczyć mecz na Santiago Bernabeu w Madrycie, a może odkryć Malagę? Co powiesz na Włoski w sercu Rzymu gdzie na każdym rogu zjesz fantastyczne włoskie gelato i posłuchasz gwaru Wiecznego Miasta? Może bliżej Ci do języka niemieckiego, którego możesz nauczyć się na jednym z wyjazdów językowych dla młodzieży w Berlinie lub Monachium.

W swojej bogatej ofercie EF Education ma obozy językowe dla dzieci w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie tempa życia na Manhattanie, zjedzenie nowojorskiej pizzy czy może surfowanie w oceanie w San Diego? Wybierając jedno z tych miejsc, z pewnością spełnisz swoje marzenia o wyjeździe językowym. Wyjazdy młodzieżowe na wakacje mogą trwać od dwóch tygodni aż do dwóch miesięcy. Pamiętaj też o obozach językowych za granicą w czasie ferii zimowych.

Tego typu wyjazdy językowe dla młodzieży to także świetne rozwiązanie dla osób, chcących przełamać barierę językową i przygotować się do egzaminów oraz testów, a także okazja do udoskonalenia swoich umiejętności w ogólnej komunikacji.

Obozy językowe dla dzieci za granicą - ważne informacje

Wyjazdy językowe dla dzieci cechują się tym, iż już od pierwszego momentu dziecko uczy się samodzielności i odpowiedzialności. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą dobrać odpowiedni wyjazd językowy dla młodzieży, w zależności od tego czy ma to być wakacyjny obóz językowy dla dzieci za granicą czy intensywna nauka, przygotowująca do testów lub egzaminów językowych.

Wyjazdy językowe dla dzieci, to głównie wyjazdy dedykowane osobom od 13.roku życia do miejscowości takich jak Clare College w Cambridge, Eastbourne, Bournemouth czy Nowy Jork i San Diego. Obozy językowe dla dzieci cechują się programem dostosowanym do grupy wiekowej i poziomu znajomości języka obcego.

Obozy językowe za granicą dla młodzieży i dzieci to trzy warianty kursu: wakacyjny, klasyczny lub intensywny. Wakacyjne wyjazdy językowe dla młodzieży to 20 godzin lekcyjnych w tygodniu, a przy wyborze klasycznego obozu językowego dla dzieci i młodzieży za granicą jest ich 26. Wyjazdy językowe dla młodzieży można dobrać tak, aby wynieść z tego jak najwięcej i wybrać wariant intensywny czyli 32 jednostki lekcyjne w tygodniu.

Ważną kwestią, wybierając obozy językowe dla dzieci za granicą jest wybór opcji zakwaterowania. Wyjazdy językowe za granicę dają możliwość bliskiego kontaktu z lokalną kulturą i bycie gościem miejscowej rodziny albo można wybrać opcję zamieszkania na terenie kampusu.

Dlaczego warto wybrać obozy językowe EF?

Wszystkie szkoły EF oferują wycieczki fakultatywne w weekendy, każdy uczestnik obozu językowego za granicą ma do wyboru wiele atrakcji przygotowanych przez pracowników szkoły. Wyjazdy językowe dla młodzieży są stworzone tak, aby każdy uczestnik przeżył fantastyczną przygodę, ucząc się i zwiedzając, a jednocześnie poznając lpkalne zwyczaje.

Obozy językowe dla dzieci za granicą, to doskonała opcja na spędzenie czasu wolnego i inwestycji w rozwój, przełamanie barier oraz poznanie nowych osób z całego świata. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie lub Krakowie i zapytaj jakie wyjazdy językowe za granicę dla dzieci i młodzieży możemy Tobie zaoferować. Wszystkie nasze propozycje są indywidualnie stworzone dla każdej osoby.

Obozy językowe dla dzieci z EF to zorganizowane wycieczki, aktywności poza zajęciami oraz opieka naszych rezydentów. Education First organizuje obozy językowe dla dzieci za granicą od wielu lat, wyjazdy językowe dla młodzieży cieszą się ogromną popularnością w wakacje i ferie. Warto pomyśleć już teraz o swoich planach na kolejne miesiące. Nie czekaj, sprawdź nasze aktualne promocje, zamów bezpłatny katalog lub umów się na rozmowę z jednym z naszych konsultantów.