Obozy językowe za granicą 2022

50 destynacji w 20 krajach

Obozy językowe za granicą 2022

Darmowy katalog

Szykuj się na lato swojego życia!

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty stał się osobą, która przeżyje tę niezwykłą przygodę z EF Education First! Ogromne możliwości, jakie pojawiają się przed zainteresowanymi kładą podwaliny pod ich edukacyjną podróż i wysoki poziom rozwoju. Obóz językowy warto odbyć już w 2022 roku i wypełnić kilka noworocznych postanowień. Jeśli obiecałeś sobie, że przyłożysz się do nauki języka, to dlaczego nie połączysz tego z rozrywką? Oferta EF jest na tyle bogata w dostępne opcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli lubisz szybko i efektywnie nabywać nowe umiejętności, to takie kolonie językowe są Ci pisane!

Dlaczego obozy językowe z EF?

 • Ponad 50 lat doświadczenia w organizacji obozów językowych
 • Baw się ze studentami z ponad 100 krajów świata
 • Pełny pakiet obejmujący loty, posiłki i zajęcia
 • Połącz naukę języka z zajęciami w topowych destynacjach EF
 • Gwarantowane postępy w nauce z metodą EF
 • Uznawane i akredytowane na całym świecie obozy językowe
:

Odkrywaj nowe miejsca

 • Angielski
 • Hiszpański
 • Francuski
 • Koreański
 • Japoński
 • Niemiecki
 • Włoski

Dlaczego obozy językowe z EF?

Pomagamy uczniom z całego świata nauczyć się języka, odkryć nowe miejsca i nawiązać międzynarodowe znajomości. Nasze obozy językowe za granicą prowadzone są przez profesjonalnych trenerów i nauczycieli i łączą naukę języków z graniem, uprawianiem hobby i nauką nowych umiejętności.

Doświadczony zespół

Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie w organizacji obozów językowych za granicą – przyjazny personel EF sprawi, że urok miejsca pochłonie Cię bez reszty. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na Twoje pytania i dbać o Twój komfort – otrzymasz od nas pełne wsparcie przed wyjazdem oraz po powrocie do domu.

Międzynarodowe znajomości

Zarówno, podczas konwersacji językowych, jak i na spotkaniach towarzyskich, chętnie pomożemy Ci w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi z całego świata. Na obozie językowym EF poznasz nowych przyjaciół z całego świata i poszerzysz swoje horyzonty.

Tylko EF!

Oferujemy pełny pakiet obozów językowych – od początku do końca. Komfort oraz bezpieczeństwo naszych uczniów jest naszym najwyższym priorytetem, i EF zadba o wszystko, od lotów, po posiłki i zakwaterowanie. W pobliskiej placówce EF, w trakcie Twojego pobytu, jak i po powrocie do domu, zawsze będzie do Twojej dyspozycji przyjazna Ci osoba, gotowa odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i pokazać Ci atrakcje wybranej destynacji.

Komfortowe warunki

EF posiada własne szkoły w największych metropoliach świata. Każda szkoła oferuje przyjazne oraz idealne do nauki, środowisko sprzyjające integracji, a wiele kampusów oferuje świadczenia najlepszych projektantów i pedagogów. Każdy kampus oferuje nowoczesne wnętrza i przestrzenie socjalne, a nasze lokalizacje obozów językowych są specjalnie dobrane ze względu na ich gamę zoptymalizowanych udogodnień dla studentów.

Szybsze postępy w nauce

Innowacyjna metoda nauczania EF zapewnia maksymalne postępy w nauce języka. To, czego nauczysz się na obozie językowym wykorzystasz w życiu, i będziesz o krok do przodu na drodze do stania się w większym stopniu obywatelem świata.

Rozpoznawalność na całym świecie

Nasze obozy językowe są akredytowane przez wiodące światowe organizacje szkolnictwa wyższego – w tym British Council, NEAS, ISA oraz ACCET. Nasze Międzynarodowe Kursy Językowe są uznawane przez organizacje takie jak WYSET, CEN i Mentor Foundation. Doświadczysz naszych wysokich standardów, niezależnie od tego, czy studiujesz w tętniącym życiem Nowym Jorku, czy w sercu Londynu.

Niezwykłe doświadczenia

Zajęcia

Kursy

Szkoły

Zakwaterowanie