Obozy językowe za granicą

50 destynacji w 20 krajach

Obozy językowe za granicą

Darmowy katalog

Obóz językowy warto odbyć już w roku i wypełnić kilka noworocznych postanowień. Jeśli obiecałeś sobie, że przyłożysz się do nauki języka, to dlaczego nie połączysz tego z rozrywką? Oferta EF jest na tyle bogata w dostępne opcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli lubisz szybko i efektywnie nabywać nowe umiejętności, to takie kolonie językowe są Ci pisane!

Dlaczego obozy językowe z EF?

  • Ponad 50 lat doświadczenia w organizacji obozów językowych
  • Baw się ze studentami z ponad 100 krajów świata
  • Pełny pakiet obejmujący loty, posiłki i zajęcia
  • Połącz naukę języka z zajęciami w topowych destynacjach EF
  • Gwarantowane postępy w nauce z metodą EF
  • Uznawane i akredytowane na całym świecie obozy językowe

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Dlaczego obozy językowe z EF?

Pomagamy uczniom z całego świata nauczyć się języka, odkryć nowe miejsca i nawiązać międzynarodowe znajomości. Nasze obozy językowe za granicą prowadzone są przez profesjonalnych trenerów i nauczycieli i łączą naukę języków z graniem, uprawianiem hobby i nauką nowych umiejętności.

Doświadczony zespół

Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie w organizacji obozów językowych za granicą – przyjazny personel EF sprawi, że urok miejsca pochłonie Cię bez reszty. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na Twoje pytania i dbać o Twój komfort – otrzymasz od nas pełne wsparcie przed wyjazdem oraz po powrocie do domu.

Międzynarodowe znajomości

Zarówno, podczas konwersacji językowych, jak i na spotkaniach towarzyskich, chętnie pomożemy Ci w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi z całego świata. Na obozie językowym EF poznasz nowych przyjaciół z całego świata i poszerzysz swoje horyzonty.

Tylko EF!

Oferujemy pełny pakiet obozów językowych – od początku do końca. Komfort oraz bezpieczeństwo naszych uczniów jest naszym najwyższym priorytetem, i EF zadba o wszystko, od lotów, po posiłki i zakwaterowanie. W pobliskiej placówce EF, w trakcie Twojego pobytu, jak i po powrocie do domu, zawsze będzie do Twojej dyspozycji przyjazna Ci osoba, gotowa odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i pokazać Ci atrakcje wybranej destynacji.

Komfortowe warunki

EF posiada własne szkoły w największych metropoliach świata. Każda szkoła oferuje przyjazne oraz idealne do nauki, środowisko sprzyjające integracji, a wiele kampusów oferuje świadczenia najlepszych projektantów i pedagogów. Każdy kampus oferuje nowoczesne wnętrza i przestrzenie socjalne, a nasze lokalizacje obozów językowych są specjalnie dobrane ze względu na ich gamę zoptymalizowanych udogodnień dla studentów.

Szybsze postępy w nauce

Innowacyjna metoda nauczania EF zapewnia maksymalne postępy w nauce języka. To, czego nauczysz się na obozie językowym wykorzystasz w życiu, i będziesz o krok do przodu na drodze do stania się w większym stopniu obywatelem świata.

Rozpoznawalność na całym świecie

Nasze obozy językowe są akredytowane przez wiodące światowe organizacje szkolnictwa wyższego – w tym British Council, NEAS, ISA oraz ACCET. Nasze Międzynarodowe Kursy Językowe są uznawane przez organizacje takie jak WYSET, CEN i Mentor Foundation. Doświadczysz naszych wysokich standardów, niezależnie od tego, czy studiujesz w tętniącym życiem Nowym Jorku, czy w sercu Londynu.Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze obozy językowe?

Jeśli marzy Ci się podróż, podczas której dostaniesz szansę, aby nauczyć się języka Sheakspere’a, to zdecyduj się na Wielką Brytanię. Tutaj masz nieograniczone możliwości rozwoju, a kto wie? Być może zwiążesz swoje przyszłe plany z tym właśnie krajem. Anglia to w końcu wspaniałe miejsce do studiowania i przeżycia cudownych przygód, poznania nowych ludzi.

Warto wspomnieć także o USA. Ostatecznie i w tym państwie język angielski stanowi podstawę porozumiewania się. Stany Zjednoczone są przykładem wielokulturowych skupisk, a mieszkańcy tych rejonów cechują się tolerancją, pozytywnym nastawieniem i doskonale wpisują się w definicję zwrotu „wulkan energii”.

Obóz językowy z EF Education First pozwoli na spełnienie snów już. Dziki Zachód nie jest taki groźny jak dawniej, a strzały rdzennych Indian stanowią niebezpieczeństwo już tylko na ekranach.

Czy obozy językowe są dla wszystkich kategorii wiekowych i poziomów języka?

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży za granicą z EF Education First to wyjazdy dla młodzieży od 13.roku życia oraz kursy młodzieżowe od 16.roku życia. Nauka języków obcych od dwóch tygodni, aż do roku w różnych miejscach na świecie.

Obozy językowe dla młodzieży z EF Education to gwarancja dobrej zabawy i nauki języka obcego za granicą. Świetnie zorganizowane wyjazdy językowe dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do potrzeb najmłodszych uczestników oraz zagraniczne obozy językowe dla młodzieży między innymi w takich miejscach jak Malta, Anglia, USA czy Australia lub kraje azjatyckie. To Ty wybierasz język i miejsce, do którego chcesz wyjechać na wakacyjny obóz językowy za granicą.

Czym są obozy językowe dla dzieci za granicą z EF?

EF Education to firma zajmująca się organizowaniem zagranicznych wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży, od wielu lat cieszy się zaufaniem i popularnością. Każdego roku tysiące młodych ludzi wybiera wakacyjne obozy językowe dla młodzieży, gdzie każdy kursant wybiera swój własny wariant wakacyjnego obozu językowego.

Nasi konsultanci dbają o to, aby każdy wyjechał na swój wymarzony obóz językowy i upewniają się, że dany wyjazd spełnia wszelkie wymagania wobec kursu.

Gdzie można wyjechać na wakacyjne obozy językowe?

Wakacyjne obozy językowe za granicą to najpopularniejsze rozwiązanie w przypadku wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży. Chcesz nauczyć się hiszpańskiego, poszukując śladów Cmentarza Zaginionych Książek w Barcelonie, chcesz zobaczyć mecz na Santiago Bernabeu w Madrycie, a może odkryć Malagę? Co powiesz na Włoski w sercu Rzymu gdzie na każdym rogu zjesz fantastyczne włoskie gelato i posłuchasz gwaru Wiecznego Miasta? Może bliżej Ci do języka niemieckiego, którego możesz nauczyć się na jednym z wyjazdów językowych dla młodzieży w Berlinie lub Monachium.

W swojej bogatej ofercie EF Education ma obozy językowe dla dzieci w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie tempa życia na Manhattanie, zjedzenie nowojorskiej pizzy czy może surfowanie w oceanie w San Diego? Wybierając jedno z tych miejsc, z pewnością spełnisz swoje marzenia o wyjeździe językowym. Wyjazdy młodzieżowe na wakacje mogą trwać od dwóch tygodni aż do dwóch miesięcy. Pamiętaj też o obozach językowych za granicą w czasie ferii zimowych.

Tego typu wyjazdy językowe dla młodzieży to także świetne rozwiązanie dla osób, chcących przełamać barierę językową i przygotować się do egzaminów oraz testów, a także okazja do udoskonalenia swoich umiejętności w ogólnej komunikacji.

Dlaczego warto wybrać obozy językowe EF?

Wszystkie szkoły EF oferują wycieczki fakultatywne w weekendy, każdy uczestnik obozu językowego za granicą ma do wyboru wiele atrakcji przygotowanych przez pracowników szkoły. Wyjazdy językowe dla młodzieży są stworzone tak, aby każdy uczestnik przeżył fantastyczną przygodę, ucząc się i zwiedzając, a jednocześnie poznając lpkalne zwyczaje.

Obozy językowe dla dzieci za granicą, to doskonała opcja na spędzenie czasu wolnego i inwestycji w rozwój, przełamanie barier oraz poznanie nowych osób z całego świata. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie lub Krakowie i zapytaj jakie wyjazdy językowe za granicę dla dzieci i młodzieży możemy Tobie zaoferować. Wszystkie nasze propozycje są indywidualnie stworzone dla każdej osoby.

Obozy językowe dla dzieci z EF to zorganizowane wycieczki, aktywności poza zajęciami oraz opieka naszych rezydentów. Education First organizuje obozy językowe dla dzieci za granicą od wielu lat, wyjazdy językowe dla młodzieży cieszą się ogromną popularnością w wakacje i ferie. Warto pomyśleć już teraz o swoich planach na kolejne miesiące. Nie czekaj, sprawdź nasze aktualne promocje, zamów bezpłatny katalog lub umów się na rozmowę z jednym z naszych konsultantów.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.