Obozy językowe za granicą 2023

50 destynacji w 20 krajach

Szykuj się na lato swojego życia!

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to Ty stał się osobą, która przeżyje tę niezwykłą przygodę z EF Education First! Ogromne możliwości, jakie pojawiają się przed zainteresowanymi kładą podwaliny pod ich edukacyjną podróż i wysoki poziom rozwoju. Obóz językowy warto odbyć już w 2023 roku i wypełnić kilka noworocznych postanowień. Jeśli obiecałeś sobie, że przyłożysz się do nauki języka, to dlaczego nie połączysz tego z rozrywką? Oferta EF jest na tyle bogata w dostępne opcje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli lubisz szybko i efektywnie nabywać nowe umiejętności, to takie kolonie językowe są Ci pisane!

Dlaczego obozy językowe z EF?

  • Ponad 50 lat doświadczenia w organizacji obozów językowych
  • Baw się ze studentami z ponad 100 krajów świata
  • Pełny pakiet obejmujący loty, posiłki i zajęcia
  • Połącz naukę języka z zajęciami w topowych destynacjach EF
  • Gwarantowane postępy w nauce z metodą EF
  • Uznawane i akredytowane na całym świecie obozy językowe
:
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Obozy językowe za granicą 2023

Darmowy katalog

Niezwykłe doświadczenia

Szkoły

szkoły

Zajęcia

zajęcia

Kursy

kursy

Zakwaterowanie

zakwaterowanie

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze obozy językowe?

Jeśli marzy Ci się podróż, podczas której dostaniesz szansę, aby nauczyć się języka Sheakspere’a, to zdecyduj się na Wielką Brytanię. Tutaj masz nieograniczone możliwości rozwoju, a kto wie? Być może zwiążesz swoje przyszłe plany z tym właśnie krajem. Anglia to w końcu wspaniałe miejsce do studiowania i przeżycia cudownych przygód, poznania nowych ludzi.

Warto wspomnieć także o USA. Ostatecznie i w tym państwie język angielski stanowi podstawę porozumiewania się. Stany Zjednoczone są przykładem wielokulturowych skupisk, a mieszkańcy tych rejonów cechują się tolerancją, pozytywnym nastawieniem i doskonale wpisują się w definicję zwrotu „wulkan energii”.

Obóz językowy z EF Education First pozwoli na spełnienie snów już w 2023 roku. Dziki Zachód nie jest taki groźny jak dawniej, a strzały rdzennych Indian stanowią niebezpieczeństwo już tylko na ekranach.

Czy obozy językowe są dla wszystkich kategorii wiekowych i poziomów języka?

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży za granicą z EF Education First to wyjazdy dla młodzieży od 13.roku życia oraz kursy młodzieżowe od 16.roku życia. Nauka języków obcych od dwóch tygodni, aż do roku w różnych miejscach na świecie.

Obozy językowe dla młodzieży z EF Education to gwarancja dobrej zabawy i nauki języka obcego za granicą. Świetnie zorganizowane wyjazdy językowe dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do potrzeb najmłodszych uczestników oraz zagraniczne obozy językowe dla młodzieży między innymi w takich miejscach jak Malta, Anglia, USA czy Australia lub kraje azjatyckie. To Ty wybierasz język i miejsce, do którego chcesz wyjechać na wakacyjny obóz językowy za granicą.

Czym są obozy językowe dla dzieci za granicą z EF?

EF Education to firma zajmująca się organizowaniem zagranicznych wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży, od wielu lat cieszy się zaufaniem i popularnością. Każdego roku tysiące młodych ludzi wybiera wakacyjne obozy językowe dla młodzieży, gdzie każdy kursant wybiera swój własny wariant wakacyjnego obozu językowego.

Nasi konsultanci dbają o to, aby każdy wyjechał na swój wymarzony obóz językowy i upewniają się, że dany wyjazd spełnia wszelkie wymagania wobec kursu.

Gdzie można wyjechać na wakacyjne obozy językowe za granicą 2023?

Wakacyjne obozy językowe za granicą to najpopularniejsze rozwiązanie w przypadku wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży. Chcesz nauczyć się hiszpańskiego, poszukując śladów Cmentarza Zaginionych Książek w Barcelonie, chcesz zobaczyć mecz na Santiago Bernabeu w Madrycie, a może odkryć Malagę? Co powiesz na Włoski w sercu Rzymu gdzie na każdym rogu zjesz fantastyczne włoskie gelato i posłuchasz gwaru Wiecznego Miasta? Może bliżej Ci do języka niemieckiego, którego możesz nauczyć się na jednym z wyjazdów językowych dla młodzieży w Berlinie lub Monachium.

W swojej bogatej ofercie EF Education ma obozy językowe dla dzieci w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie tempa życia na Manhattanie, zjedzenie nowojorskiej pizzy czy może surfowanie w oceanie w San Diego? Wybierając jedno z tych miejsc, z pewnością spełnisz swoje marzenia o wyjeździe językowym. Wyjazdy młodzieżowe na wakacje mogą trwać od dwóch tygodni aż do dwóch miesięcy. Pamiętaj też o obozach językowych za granicą w czasie ferii zimowych.

Tego typu wyjazdy językowe dla młodzieży to także świetne rozwiązanie dla osób, chcących przełamać barierę językową i przygotować się do egzaminów oraz testów, a także okazja do udoskonalenia swoich umiejętności w ogólnej komunikacji.

Dlaczego warto wybrać obozy językowe EF?

Wszystkie szkoły EF oferują wycieczki fakultatywne w weekendy, każdy uczestnik obozu językowego za granicą ma do wyboru wiele atrakcji przygotowanych przez pracowników szkoły. Wyjazdy językowe dla młodzieży są stworzone tak, aby każdy uczestnik przeżył fantastyczną przygodę, ucząc się i zwiedzając, a jednocześnie poznając lpkalne zwyczaje.

Obozy językowe dla dzieci za granicą, to doskonała opcja na spędzenie czasu wolnego i inwestycji w rozwój, przełamanie barier oraz poznanie nowych osób z całego świata. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie lub Krakowie i zapytaj jakie wyjazdy językowe za granicę dla dzieci i młodzieży możemy Tobie zaoferować. Wszystkie nasze propozycje są indywidualnie stworzone dla każdej osoby.

Obozy językowe dla dzieci z EF to zorganizowane wycieczki, aktywności poza zajęciami oraz opieka naszych rezydentów. Education First organizuje obozy językowe dla dzieci za granicą od wielu lat, wyjazdy językowe dla młodzieży cieszą się ogromną popularnością w wakacje i ferie. Warto pomyśleć już teraz o swoich planach na kolejne miesiące. Nie czekaj, sprawdź nasze aktualne promocje, zamów bezpłatny katalog lub umów się na rozmowę z jednym z naszych konsultantów.