Obozy językowe za granicą 2018

Obozy językowe to zdecydowanie najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, aby szybko nauczyć się języka obcego. W 2018 roku jeszcze bardziej rozbudowaliśmy naszą ofertę. Teraz możesz wybierać spośród aż 50 miejscowości,16 krajów i 9 języków! Od kilku tygodni na Malcie do 9 miesięcy w Kalifornii – to Ty decydujesz. Usiądź wygodnie, wybierz odpowiednie dla siebie miejsce, a my zajmiemy się całą resztą. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek. Optymalna długość wyjazdu, która zapewni Ci wyśmienite efekty, to 6 tyg., ale Twój obóz może trwać krócej albo dłużej, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Do zobaczenia!

Znajdź programy dla twojego wieku

Obozy językowe 2018 z EF

Nasze obozy językowe zostały przygotowane z myślą o uczestnikach. Uważnie słuchamy wszystkich uwag i sugestii i włączamy je do programu. Zapewniamy wystarczająca ilość godzin lekcyjnych oraz czasu wolnego. Pozwala to każdemu uczestnikowi na optymalną, dopasowaną do swoich potrzeb naukę. Ponadto na naszych obozach zapewniamy codzienny kontakt z wybranym językiem obcym - zarówno w czasie zajęć jak i w czasie wolnym.

Obozy językowe dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierz grupowe obozy językowe za granicą i wyjedź razem z rówieśnikami oraz opiekunem z Polski do: Bournemouth, Eastbourne, Nowego Jorku lub San Diego. Znajdziesz tam ludzi z całego świata, w Twoim wieku, gotowych na wspaniałą przygodę z EF. Nastolatkom bardziej samodzielnym oraz posiadających doświadczenie w podróżowaniu proponujemy obozy językowe w formie wyjazdów indywidualnych. Największą zaletą takich wyjazdów jest bardziej elastyczny dobór terminu i miejsca kursu np. Santa Barbara lub Waszyngton.