Obozy językowe za granicą 2018

Obozy językowe to zdecydowanie najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, aby szybko nauczyć się języka obcego. W 2018 roku jeszcze bardziej rozbudowaliśmy naszą ofertę. Teraz możesz wybierać spośród 44 miejscowości, 16 krajów i 7 języków! Od 2 tygodni w Kalifornii do 9 miesięcy na Malcie – to Ty decydujesz. Wiec usiądź wygodnie, wybierz odpowiedni dla siebie obóz językowy, a my zajmiemy się całą resztą. Do zobaczenia!

Znajdź programy dla twojego wieku

Obozy językowe 2018 z EF

Nasze obozy językowe zostały przygotowane z myślą o uczestnikach. Uważnie słuchamy wszystkich uwag i sugestii i włączamy je do programu. Zapewniamy wystarczająca ilość godzin lekcyjnych oraz czasu wolnego. Pozwala to każdemu uczestnikowi na optymalną, dopasowaną do swoich potrzeb naukę. Ponadto na naszych obozach zapewniamy codzienny kontakt z wybranym językiem obcym - zarówno w czasie zajęć jak i w czasie wolnym.

Obozy językowe dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierz grupowe obozy językowe za granicą i wyjedź razem z rówieśnikami oraz opiekunem z Polski do jednego z brytyjskich miast: Bournemouth, Bristol, Bath, Cambridge lub też na Maltę i Santa Cruiz. Znajdziesz tam ludzi z całego świata, w Twoim wieku i gotowych na wspaniałą przygodę z EF. Nastolatkom bardziej samodzielnym oraz posiadających doświadczenie w podróżowaniu proponujemy obozy językowe w formie wyjazdów indywidualnych. Największą zaletą takich wyjazdów jest bardziej elastyczny dobór terminu i miejsca kursu np. Nowy Jork czy Santa Barbara.