Obozy językowe

Obozy językowe za granicą dla dorosłych

Obozy językowe za granicą dla dorosłych
4.2
1793
(1 793 ocen)
4.2

Education First, to nie tylko obozy językowe dla dzieci i młodzieży, w swojej szerokiej ofercie mamy także wyjazdy językowe dla dorosłych. Chcesz wyjechać na wakacje, ale nie lubisz plażowania i wolałbyś spędzić ten czas bardziej efektywnie? Sprawdź nasze zagraniczne obozy językowe dla dorosłych z EF. 

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

50+ years
2-24 weeks
Zainwestuj w siebie i wyjedź na kurs językowy za granicę dla dorosłych w wieku 50+. Korzystaj z urozmaiconych lekcji językowych i atrakcji dopasowanych do Twoich zainteresowań.

Oferta obozów językowych dla dorosłych

Obozy dla dorosłych, to wybór 10 języków obcych, których możesz nauczyć się w 20 krajach. Wyjazd językowy z EF to minimum 2 tygodnie, które zawsze możesz przedłużyć. Wyjazdy językowe dla dorosłych mają inną specyfikę, niż te o których słyszałeś od naszych młodszych kursantów. Wyjazdowe kursy językowe dla dorosłych, to niepowtarzalna szansa jaką warto wykorzystać w budowaniu swojej kariery zawodowej lub naukowej.

Obozy językowe dla dorosłych za granicą 

Myślisz o wakacjach, jedzeniu paelli i sączeniu sangrii po zajęciach hiszpańskiego? Możesz to zrobić w Barcelonie, Maladze bądź Madrycie, a może bliżej Twemu sercu jest do słonecznej Italii i wolałbyś wypić kawę na Piazza Navona w Rzymie albo zjeść pizze przy Panteonie? Czy raczej wolisz pachnącą lawendą i skąpaną słońcem Niceę? To tylko kilka z opcji wyjazdowych kursów językowych.

Jeżeli Europa to za mało, obozy językowe dla dorosłych organizowane są także w Australii, gdzie można wypróbować swoich sił surfując w jednym z najlepszy do tego miejsc na świecie.

EF w swojej ofercie ma także obozy dla dorosłych w takich miejscach jak Kapsztad czy Kostaryka. Ważne, aby pamiętać, że nie tylko angielski jest teraz na topie. Warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i poznawać języki azjatyckie. Organizujemy obozy językowe dla dorosłych również w Singapurze, Szanghaju, Tokio i Seulu.

Obozy językowe dla dorosłych, to także fantastyczna opcja dla osób, które chcą poznać Stany Zjednoczone, każde z miast w ofercie EF jest inne. Połączenie rozrywki, plaży i nauki to kursy językowe w słonecznych miastach Kalifornii bądź w Miami lub w rajskim Honolulu. Wyjazd językowy dla dorosłych może również odbyć się w sercu miast tętniących życiem, biznesem i szeroko rozumianym życiem kulturalnym, tego wszystkiego można doświadczyć wybierając: Boston, Nowy Jork, czy San Francisco.

Nasi konsultanci zadbają o to, aby Państwa wyjazd językowy z EF był udany, dobierając odpowiedni kurs, szyty na miarę.

Rodzaje zagranicznych kursów językowych dla dorosłych z EF

Obozy dla dorosłych to zajęcia w starannie wybranych ku temu szkołach, w najatrakcyjniejszych miastach na całym świecie. Nasze jednostki to świetnie wyposażone budynki, nieustannie unowocześniane, gdzie wykorzystywana jest nowoczesna technologia i innowacyjne metody nauczania.

W bezpłatnym katalogu znajdziesz między innymi nasze trzy najpopularniejsze kursy językowe oraz nowości, związane z rozwojem kariery zawodowej.

Wakacyjne obozy językowe dla dorosłych

Wakacyjne obozy językowe dla dorosłych na Malcie, to doskonały wybór na urlop i połączenie nauki z wypoczynkiem. Taki wyjazd językowy dla dorosłych to 20 godzin lekcyjnych w tygodniu i pełna dowolność zagospodarowania sobie czasu wolnego po zajęciach.Drugą ciekawą opcją są klasyczne obozy językowe dla dorosłych, za granicą można uczyć się w jednej z naszych szkół. W tym przypadku kurs języka obcego to 26 godzin lekcyjnych, a Ty sam wybierasz gdzie chcesz spędzić ten czas.

Intensywny kurs językowy dla dorosłych

Wyjazd językowy dla dorosłych może także być kursem bardzo intensywnym i pozwoli na udoskonalenie języka w szybkiem tempie.

Czy wiedziałeś, że przy wyborze kursu na 6 tygodni, ukończenie go oznacza przejście na kolejny poziom znajomości języka obcego? Takie intensywne obozy językowe dla dorosłych mogą być zakończone profesjonalnym, międzynarodowym certyfikatem znajomości języka obcego honorowanego przez oficjalne jednostki.Obozy językowe dla dorosłych za granicą, to również kursy dedykowane poszczególnym zagadnieniom. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdowe kursy językowe dla dorosłych do wiodących miejsc, ale także proponujemy nieco mniej szablonowe kierunki, które możesz znaleźć w naszym katalogu.

Kursy biznesowe dla dorosłych

Kursy biznesowe to wyjazdy językowe dla dorosłych, którzy chcą skoncentrować się na polepszeniu swoich profesjonalnych kompetencji językowych w zakresie biznesu. Obozy dla dorosłych są stworzone w sposób interesujący dla uczestników, zajęcia językowe składają się z zajęć ogólno językowych, ćwiczeń, wykładów oraz lekcji o tematyce stricte biznesowej, gdzie analizowane będą praktyczne materiały oraz case studies. Poszerzanie wiedzy podczas wyjazdu językowego, to także praca z naszą innowacyjną aplikacją EF Class.EF Advanced Diploma Program, to nieco inny obóz językowy dla dorosłych, aby mieć pewność, że nasz język będzie udoskonalony w jednej z dziedzin, takich jak: biznes, stosunki międzynarodowe, media i sztuka, turystyka, francuski i angielski w projektowaniu mody, stworzyliśmy ten unikatowy program. Tego typu obozy dla dorosłych trwają od 6 do 9 miesięcy i są ukierunkowane na bardzo intensywną naukę języka na akademickim poziomie, zgodnie z zainteresowaniami. Powyższe obozy językowe dla dorosłych, dostępne są w Paryżu oraz w wybranych miastach USA i WIelkiej Brytanii.

Gap Year - rok językowy za granicą dla dorosłych

Wyjazdowe kursy językowe dla dorosłych to także możliwość spędzenia roku zagranicą, w trzech różnych wariantach kursu EF Rok Językowy za Granicą. Jedną z opcji jest kurs klasyczny, gdzie obóz językowy dla dorosłych, to 26 lekcji tygodniowo, ukierunkowanych na praktyczne umiejętności jakie możesz wpisać do swojego portfolio językowego.

Kolejną opcją jest intensywny obóz językowy dla dorosłych czyli 32 lekcje tygodniowo, gdzie Twój wyjazd językowy daje Ci płynność posługiwania się językiem obcym na wysokim poziomie.

Ostatnią opcją w naszej ofercie obozów językowych dla dorosłych za granicą, jest Rok Wielojęzykowy. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ambitne obozy dla dorosłych, podczas których możliwa jest nauka nawet trzech języków obcych, w trzech różnych krajach. Sam decydujesz jak podzielić swoje 36 tygodni kursu, a tym samym, nasze obozy językowe dla dorosłych dają Ci możliwość spełnienia marzeń o nauce języka obcego w wybranych przez siebie krajach.

Ważne informacje przy wyborze kursu zagranicznego dla dorosłych z EF

Jeżeli decydujesz się na wyjazdy językowe dla dorosłych z EF, wówczas masz pełną dowolność wyboru tego jak będzie wyglądał Twój wyjazd. Możemy zaplanować wszystko dla Ciebie lub nasza rola może być minimalna w całym procesie. Pamiętaj, że obozy językowe dla dorosłych za granicą to Twój wyjazd, i to Ty decydujesz jaką ma mieć formę.

W kwestii zakwaterowania mamy rodziny goszczące, które są wliczone w cenę kursu językowego, istnieje możliwość zakwaterowaniu w akademiku, a także mogą Państwo wybrać zakwaterowanie na własną rękę w innym miejscu.

Obóz językowy dla dorosłych z EF to długoterminowe skutki jakimi jest możliwość rozwoju kariery, rozbudowanie sieci znajomych na poziomie międzynarodowym oraz poszerzenie własnych kompetencji językowych. Obozy dla dorosłych to fantastyczne rozwiązanie dla osób pragnących poznawać kulturę oraz ludzi, którzy w przyszłości mogą okazać się inspiracją do stworzenia czegoś nowego.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, rezerwacji wyjazdu językowego dla dorosłych można dokonać przez telefon lub drogą mailową.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.