Kursy angielskiego za granicą

Szukasz kursu języka angielskiego za granicą? Na tej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które powinieneś poznać zanim dokonasz wyboru. Dowiesz się, dlaczego warto uczyć się angielskiego za granicą. Przekonasz się, że wyjechać może każdy – bez względu na wiek czy poziom znajomości języka. Wreszcie, zapoznasz się z ofertą EF Education First – wiodącego organizatora kursów angielskiego za granicą na rynku z ponad 50-letnim doświadczeniem. Dowiedz się, czym wyróżniają się kursy językowe oferowane przez EF i co zyskasz wybierając jeden z nich. Rozpocznij swoją językową przygodę już dziś!

Kursy angielskiego za granicą
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: AngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapur
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: AngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapur
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Dorośli i aktywni zawodowo
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Zjednoczone Emiraty ArabskieAngliaUSAKanadaIrlandiaMaltaAustraliaNowa ZelandiaRPASingapur

Krótko mówiąc, co oferuje wakacyjny kurs angielskiego za granicą?

Kurs angielskiego z EF Education First to gwarantowana jakość, skuteczność i przygoda. Jak to robimy?

  1. Przebywanie za granicą zapewnia najwyższy poziom imersji językowej.
  2. Innowacyjna metoda EF EFEKTA Learning System gwarantuje przejście na kolejny poziom znajomości języka po 6 tygodniach kursu.
  3. Interaktywne narzędzia umożliwiają naukę w nowoczesnej formie gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas.
  4. Spersonalizowane podejście do każdego ucznia pozwala wydobyć jak najwięcej z jego indywidualnych umiejętności.
  5. Certyfikaty EF oraz międzynarodowych instytucji egzaminacyjnych stanowią przepustkę do kolejnych etapów edukacji, w tym za granicą, a także do lepszej kariery.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego za granicą?

Szukasz sposobu na intensywną i efektywną naukę języka angielskiego w krótkim czasie? Wybierz wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii lub innego kraju anglojęzycznego. Nie tylko przełamiesz swoje wewnętrzne bariery i nabierzesz swobody w mówieniu po angielsku, lecz również przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Nie od dziś wiadomo, że języka najlepiej uczymy się wtedy, kiedy jesteśmy nim otoczeni na co dzień, ponieważ niejako zmusza nas to do używania go w codziennej komunikacji. Trudno zatem wyobrazić sobie lepsze środowisko do rozwijania umiejętności językowych niż kurs w kraju, gdzie dany język jest językiem urzędowym. To wyjątkowa okazja do kontaktu z językiem obcym w najbardziej naturalnej formie oraz posługiwania się nim nie tylko podczas zajęć, lecz w codziennej komunikacji z lokalnymi mieszkańcami i innymi kursantami.

Czy kurs angielskiego EF za granicą jest dla wszystkich grup wiekowych i poziomów?

Kursy angielskiego za granicą organizowane przez EF Education First są odpowiednie dla osób dorosłych na wszystkich poziomach znajomości języka. Początkujący oswoją się z językiem i zwiększą efektywność dalszej nauki.

Osoby średniozaawansowane przełamią bariery językowe i przejdą do kolejnego etapu, jakim jest swobodne posługiwanie się językiem obcym poza ścianami klasy. Osoby bardziej zaawansowane mogą z kolei w szybki sposób zwiększyć znajomość języka biznesowego lub specjalistycznego, a także przygotować się go egzaminu. Oferta EF obejmuje aż 150 rodzajów kursów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kursy angielskiego za granicą dla młodzieży

Kurs językowy za granicą w młodym wieku to świetna inwestycja w przyszłość. Taki wyjazd umożliwia nie tylko poprawienie znajomości języka w krótkim czasie, lecz również rozwijanie umiejętności komunikacji z przedstawicielami innych kultur i narodowości, nawiązywanie znajomości z rówieśnikami z innych krajów oraz uczenie się akceptacji dla tego, co inne.

W dzisiejszym świecie umiejętności te są niezwykle cenne zarówno dla pracodawców, jak i dla rozwoju osobistego młodego człowieka.

Wakacje z angielskim dla dorosłych

Osobom dorosłym często trudno jest wygospodarować czas na naukę języka z uwagi na ograniczenia czasowe. Są też tacy, którzy mimo uczęszczania na kurs językowy po pracy, chcieliby poświęcić jakiś czas na bardziej intensywną naukę, lecz trudno jest im to pogodzić ze swoim regularnym grafikiem. Idealnym rozwiązaniem dla jednych i drugich są wakacyjne kursy językowe za granicą dla dorosłych.

Wybierając wakacyjny kurs języka angielskiego za granicą nie musisz się martwić o brak czasu na naukę czy dodatkowe zajęcia po pracy. Wyjeżdżając na kurs w czasie urlopu, możesz się skupić na swoim rozwoju i jednocześnie cieszyć się atrakcjami turystycznymi danego kraju.

Kursy angielskiego dla początkujących

Kiedy uczymy się języka od początku, ważne jest, abyśmy mogli oprzeć się na sprawdzonej i skutecznej metodzie nauki. Wszystkie kursy EF oparte są na metodzie EF EFEKTA. Dzięki połączeniu nauki na zajęciach, praktyki przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi interaktywnych i zanurzenia w lokalnej kulturze, gwarantujemy przejście na kolejny poziom znajomości języka po każdych sześciu tygodniach kursu. To metoda, która naprawdę działa.

Niezwykle istotnym elementem wszystkich kursów językowych EF jest obcowanie z danym językiem nie tylko na zajęciach, lecz również poza klasą. Wiele osób obawia się, że przez słabą znajomość języka nie będą mogli skorzystać z tej zalety kursu za granicą. Nic bardziej mylnego.

Mimo że tak intensywny kontakt z językiem obcym może być trudny dla osoby początkującej, oswojenie się z codzienną komunikacją w języku obcym na tak wczesnym etapie, nawet jeśli jest ona na bardzo podstawowym poziomie, znacznie przyspieszy i ułatwi przyswajanie języka na kolejnych etapach nauki. Ponadto, wyjeżdżając na taki kurs nie będziesz sam, lecz z innymi osobami na Twoim poziomie.

Jakie są najpopularniejsze kierunki na wakacyjne kursy angielskiego?

Kursami, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych - są wakacyjne kursy językowe za granicą. Są one świetnym sposobem na połączenie ekscytujących wakacji i efektywnej nauki języka.

Z EF Education First możesz rozwijać swój angielski w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, Sydney, na Malcie i wielu innych niezwykłych lokalizacjach na całym świecie. Sam wybierz miejsce, w którym przeżyjesz swoją wakacyjną przygodę językową.

Co daje nauka angielskiego za granicą?

EF Education First ma ponad 50-letnie doświadczenie w organizowaniu kursów języka angielskiego za granicą dla młodzieży. Obecnie oferta EF obejmuje kursy w 29 szkołach angielskiego w Anglii, Irlandii, USA, Kanadzie, RPA, Australii, Nowej Zelandii oraz na Malcie. Wśród kursów EF znajdziesz między innymi kursy intensywne, wakacyjne, egzaminacyjne, a także rok językowy za granicą.

Każdy kurs EF jest spersonalizowany, tj. dostosowany do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i umiejętności danego kursanta. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, czy interesuje Cię nauka gramatyki czy kultura danego kraju, czy masz na naukę dwa tygodnie czy cały rok, pomożemy Ci skomponować Twój spersonalizowany kurs tak, aby idealnie odpowiadał Twoim umiejętnościom i potrzebom.

Dlaczego warto zdecydować się na szkoły języka angielskiego EF za granicą?

EF posiada szkoły języka angielskiego w 29 najpiękniejszych miastach świata w 8 różnych krajach. Każdy obiekt to nowoczesne i komfortowe, doskonale wyposażone wnętrza w połączeniu z przyjazną atmosferą - zaprojektowane tak, by kursanci mogli jak najefektywniej wykorzystać czas nauki, jednocześnie czując się podczas kursu za granicą jak w domu.

Jakie są ceny kursów języka angielskiego za granicą?

Cena zależy od rodzaju i długości wybranego kursu. Obejmuje ona koszt zajęć językowych, zakwaterowania u rodziny goszczącej oraz wyżywienia. Aby zapoznać się z cenami kursów językowych EF oraz innymi szczegółami naszej oferty, zamów nasz darmowy katalog.