Kursy językowe

Kursy angielskiego w Kanadzie

Kursy angielskiego w Kanadzie
4.9
993
(993 ocen)
4.9

Jeżeli Twoim marzeniem jest nauka angielskiego w Kanadzie, to kursy językowe EF są świetnym rozwiązaniem. Szkoły angielskiego w Kanadzie to bogata oferta wyjazdów na obozy językowe. Wybierz kursy języka angielskiego w Kanadzie jakie odpowiadają Twoim celom. Chcesz przygotować się do certyfikatu czy spędzić wakacje i połączyć przyjemne z pożytecznym? Do Ciebie należy decyzja na jaką opcję się zdecydujesz.

Kursy angielskiego w Kanadzie

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Kanada
Miasto: TorontoVancouver
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Kanada
Miasto: TorontoVancouver
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Kanada
Miasto: TorontoVancouver
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Kanada
Miasto: TorontoVancouver

Kurs języka angielskiego w Kanadzie

Kurs języka angielskiego w Kanadzie to możliwość wyboru szkoły zlokalizowanej w jednym z trzech miejsc: Toronto, Vancouver i Wyspa Vancouver. Angielski w Kanadzie to opcja dla osób, które chcą zanurzyć się w mieszance kultur francuskiej i brytyjskiej w przepięknej scenerii tego malowniczego kraju. Nauka angielskiego w Kanadzie może przybrać różne formy, w zależności od preferencji. Kursy językowe z EF to trzy opcje: wariant wakacyjny, klasyczny lub kurs intensywny. Szkoły językowe w Kanadzie przygotowują do egzaminów językowych, certyfikatów oraz mają w swojej ofercie angielski specjalistyczny dla osób, które potrzebują go dla celów zawodowych.

Nauka języka angielskiego w Kanadzie

Nauka angielskiego w Kanadzie to doświadczenie wielokulturowości, zetknięcie się z nowym akcentem i poznanie lokalnych zwyczajów. Twój kurs języka angielskiego w Kanadzie to także zetknięcie się z rytmem życia w najbardziej wieloetnicznym mieście na świecie jakim jest Toronto. Poczujesz atmosferę festiwalu filmowego, wybierzesz się nad najsłynniejszy wodospad na świecie, aby usłyszeć szum Niagary, a może zwyczajnie wystarczy Ci obcowanie z przyrodą w najzieleńszej metropolii. Odczujesz bliskość amerykańskiej kultury, poznasz lokalnych mieszkańców i doświadczysz stylu życia w stolicy Kanady.

Jeżeli bliżej Twojemu sercu do zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej i cenisz sobie spokój, piękną architekturę i różnorodność kuchni świata, wówczas wybór szkoły językowej w Kanadzie nie przysporzy Ci problemu i wybierzesz się na kurs w Vancouver. Kurs języka angielskiego w Kanadzie to zetknięcie się z wpływami kultury azjatyckiej, amerykańskiej oraz francuskiej w połączeniu z nauką angielskiego w naturalny sposób, obcując z tamtejszymi mieszkańcami.

Szkoła językowa w Kanadzie to zdecydowanie opcja dla miłośników przyrody. Jeśli, tak jak my, jesteś zdania, że nauka języków obcych przychodzi łatwiej w otoczeniu nieziemskich krajobrazów, wybierz się na studia do Kanady. Poznasz tam skaliste góry Nabrzeżne oraz jeziora Francois i Ootsa. Posłuchasz niezwykłych opowieści zuchwałych drwali i nostalgicznych pieśni indiańskich rybaków. Zapuścisz się w okolice lodowca Salmon, aby bliżej poznać tę niezgłębioną krainę. A poza tym otrzymasz wyjątkową edukację w najlepszym wydaniu. Marzy Ci się położona w bajecznym otoczeniu szkoła językowa? Kanada to raj dla obieżyświatów.

Szkoły językowe w Kanadzie

Szkoły językowe w Kanadzie w swojej bogatej ofercie mają kilka wariantów kursów do wyboru, w zależności od tego czy chcesz wybrać się na kursy językowe krótkoterminowe czy wolisz wybrać angielski w Kanadzie na semestr lub cały rok.

Nauka angielskiego w Kanadzie, to doskonała opcja dla osób, chcących nauczyć się języka biznesowego, wybierając takie kursy językowe. Kanada czeka, nie zwlekaj. Jeżeli masz pytania zamów rozmowę z naszym konsultantem lub zamów bezpłatny katalog.

Ważne informacje przy wyborze kursu angielskiego w Kanadzie

Kurs języka angielskiego w Kanadzie to Twoja szansa na poprawienie swoich umiejętności językowych oraz moment na rozwój, poznanie nowych znajomych, a przede wszystkim na zrealizowanie swoich marzeń o nauce angielskiego w Kanadzie przy pomocy EF.

Nauka angielskiego w Kanadzie to może być Twój Gap Year, a może to szansa na zdobycie certyfikatu językowego TOEFL lub IELTS i otwarcie sobie bram kariery międzynarodowej na zagranicznych uczelniach.

EF w swojej ofercie wyjazdów zagranicznych ma kursy juniorskie w dwóch wariantach intensywności, gdzie nauka angielskiego w Kanadzie może odbywać się w sposób klasyczny czyli są to zajęcia w wymiarze 26 jednostek lekcyjnych po 40 min lub kurs języka angielskiego w Kanadzie dla juniorów w wersji intensywnej, co daje możliwość nauki angielskiego przez 32 jednostki w tygodniu.

Kursy językowe w Kanadzie są stworzone, aby zaspokoić wszelkie wymagania względem zajęć dodatkowych. Nauka angielskiego w Kanadzie to zajęcia SPIN, które wchodzą w Twój plan zajęć. Po zarezerwowaniu swojego wyjazdu językowego sprawdź jakie lekcje tematyczne będą do wyboru na Twoim kursie językowym.

Jakie korzyści daje nauka angielskiego w Kanadzie?

Kurs języka angielskiego w Kanadzie przyniesie Ci korzyści w postaci znajomości, które zaprocentują w przyszłości, żywego języka, używanego w Kanadzie oraz umiejętności komunikacji międzykulturowej. To właśnie mieszkanie u rodziny goszczącej da Ci możliwość otwarcia się a nauka angielskiego w Kanadzie będzie łatwym procesem. Jeżeli wolisz jednak wybrać inne możliwości zakwaterowania jakie mają w swojej ofercie szkoły językowe w Kanadzie to masz opcje noclegu na terenie kampusu lub w jednej z rezydencji bądź możesz skorzystać z opcji wynajęcia pokoju w hotelu.

Jakie kursy językowe są w Kanadzie?

Kursy językowe w Kanadzie to nauka angielskiego zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych. Pracownicy EF pomogą Państwu dobrać odpowiedni wariant wyjazdu tak, aby kurs języka angielskiego w Kanadzie był jak najlepiej dobrany do preferencji oraz charakteru. Nasze szkoły językowe w Kanadzie przygotowane są, aby przyjąć nowych kursantów w każdy poniedziałek roku. W cenie kursu jest zakwaterowanie u rodziny goszczącej wraz z wyżywieniem, a do Państwa należy wybór wszystkich opcji dodatkowych jakie wejdą w skład ostatecznej, indywidualnej oferty. Kurs języka angielskiego w Kanadzie to wyjazd szyty na miarę.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.