NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy angielskiego w Toronto

Kurs angielskiego w Toronto to sprytny sposób, aby połączyć wakacje w Kanadzie z nauką języka angielskiego. Toronto jest największą metropolią i jednocześnie najszybciej rozwijającym się miastem w Kanadzie. Mimo swojej kosmopolitycznej natury, nazywane jest również zielonym miastem. To tutaj znajduje się największy park na świecie, a tereny zielone zajmują aż 1/5 powierzchni miasta. Wyjedź z nam to Toronto, aby poznać to buzujące miasto lub odpocząć wśród kojącej zieleni. Zapisz się już dziś na kurs angielskiego w Toronto i zacznij szybko i bez oporów mówić po angielsku.

Kursy angielskiego w Toronto

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto

Nauka języka angielskiego w Toronto

Ucz się angielskiego razem z EF Education First i korzystaj z życia! Nauka angielskiego w Toronto to połączenie praktyki z potężną dawką przyjemności. Z nami szybko opanujesz język angielski. Na zajęciach wykorzystujemy innowacyjną metodę EFEKTA, dzięki czemu już po kilku dniach zobaczysz poprawę swoich umiejętności językowych. To piękne miasto nad brzegiem jeziora Ontario oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Nieziemskie krajobrazy, zachwycające Wyspy Torontońskie lub kolorowe neony i światła wieżowców sięgających nieba. Nauka języka angielskiego w Toronto jest ekscytującym przeżyciem. Nawet nie wspominamy o tym, że jest o wiele bardziej skuteczna niż lekcje angielskiego w domu.

Jeśli szukasz przeciętnej szkoły językowej – tutaj jej nie znajdziesz. Jesteśmy profesjonalistami. Od 1965 roku organizujemy kursy językowe za granicą i z roku na rok podnosimy sobie poprzeczkę. Nasze szkoły są poważanymi placówkami edukacyjnymi na całym świecie. Jedną z nich jest kanadyjska szkoła językowa. Toronto od razu przykuło naszą uwagę swoim potencjałem i mnogością możliwości. Wybierz EF Education First, jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego za granicą i marzy Ci się profesjonalna szkoła językowa. Toronto to doskonały wybór.

Przestronny budynek w stylu loftu, w centrum Toronto. Wygodny pokój dzienny dla uczniów. Sala gier – stoły do gry w piłkarzyki, gry wideo. Zorganizowane wycieczki do amerykańskich miast, takich jak Nowy Jork czy Chicago. Krótki spacer do pobliskiego kina, sklepów, kafejek w dzielnicy Harborfront. Dobry dostęp do transportu publicznego – 2 minuty spacerem.