Kanada

Kursy angielskiego w Toronto

Kursy angielskiego w Toronto
4.8
549
(549 ocen)
4.8

Kurs angielskiego w Toronto to sprytny sposób, aby połączyć wakacje w Kanadzie z nauką języka angielskiego. Toronto jest największą metropolią i jednocześnie najszybciej rozwijającym się miastem w Kanadzie. Mimo swojej kosmopolitycznej natury, nazywane jest również zielonym miastem.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Kanada
Miasto: Toronto

Nauka języka angielskiego w Toronto

Ucz się angielskiego razem z EF Education First i korzystaj z życia! Nauka angielskiego w Toronto to połączenie praktyki z potężną dawką przyjemności. Z nami szybko opanujesz język angielski. Na zajęciach wykorzystujemy innowacyjną metodę nauczania, dzięki czemu już po kilku dniach zobaczysz poprawę swoich umiejętności językowych. To piękne miasto nad brzegiem jeziora Ontario oferuje niezliczoną ilość atrakcji. Nieziemskie krajobrazy, zachwycające Wyspy Torontońskie lub kolorowe neony i światła wieżowców sięgających nieba. Nauka języka angielskiego w Toronto jest ekscytującym przeżyciem. Nawet nie wspominamy o tym, że jest o wiele bardziej skuteczna niż lekcje angielskiego w domu.

Jeśli szukasz przeciętnej szkoły językowej – tutaj jej nie znajdziesz. Jesteśmy profesjonalistami. Od 1965 roku organizujemy kursy językowe za granicą i z roku na rok podnosimy sobie poprzeczkę. Nasze szkoły są poważanymi placówkami edukacyjnymi na całym świecie. Jedną z nich jest kanadyjska szkoła językowa. Toronto od razu przykuło naszą uwagę swoim potencjałem i mnogością możliwości. Wybierz EF Education First, jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego za granicą i marzy Ci się profesjonalna szkoła językowa. Toronto to doskonały wybór.

Przestronny budynek w stylu loftu, w centrum Toronto. Wygodny pokój dzienny dla uczniów. Sala gier – stoły do gry w piłkarzyki, gry wideo. Zorganizowane wycieczki do amerykańskich miast, takich jak Nowy Jork. Krótki spacer do pobliskiego kina, sklepów, kafejek w dzielnicy Harborfront. Dobry dostęp do transportu publicznego – 2 minuty spacerem.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.