NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy angielskiego w Australii

Szukasz przygody? Może zatem zdecydujesz się na nasz kurs angielskiego w Australii? Chcesz zobaczyć kangury w ich naturalnym otoczeniu i pogłaskać misie koala? A może Twoje marzenie to spotkanie z Wielką Rafa Koralową? Jeśli tak samo jak my jesteś zafascynowany tym niesamowitym i zachwycającym krajem, a ponadto chcesz nauczyć się płynnie mówić po angielsku, zapisz się na nasz kurs angielskiego w Australii. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Kursy angielskiego w Australii
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Australia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Australia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Australia

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka angielskiego w Australii

Nauka angielskiego w Australii to przygoda, której nigdy nie zapomnisz! To olbrzymie państwo, a w zasadzie cały kontynent, ma do zaoferowania niespotykanie wiele atrakcji. Zwłaszcza dla osób chcących nauczyć się języka angielskiego! Od pustyń do winnic, przez dzikie plaże po buzujące miasta. Będziesz miał możliwość praktykowania swoich umiejętności językowych dosłownie wszędzie. Tylko zobacz, jak niesamowite możliwości daje Ci nauka angielskiego w Australii!

Podróż na drugi koniec świata? Czemu nie! Z nami wszystko jest możliwe. W najodleglejszym zakątku Ziemi, wśród tropikalnych palm, tęczowych ptaków i delikatnych złotych piasków znajduje się nasza szkoła językowa. Australia! To właśnie tu chcemy Cię porwać! Daj się skusić na niezapomnianą wyprawę. Ucz się języka na najmniejszym kontynencie i podróżuj po świecie z EF Education First.