USA

Kursy angielskiego w Los Angeles

Kursy angielskiego w Los Angeles
4.8
640
(640 ocen)
4.8

Los Angeles, Miasto Aniołów... Czy można sobie wyobrazić bardziej niezwykłe miejsce na kurs angielskiego? W Los Angeles znajduje się wszystko, co tylko możesz sobie zamarzyć. Ten znany na całym świecie ośrodek filmowy oferuje nie tylko piękne nocne panoramy i rozrywkę, jakiej nie powstydziłby się przeciętny amerykański aktor. To także miejsce, na którym historia odcisnęła swoje piętno. Kurs angielskiego w Los Angeles to niezapomniane przeżycie!

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Los Angeles

Nauka języka angielskiego w Los Angeles

Nigdy nie będziesz się nudził, jeśli zdecydujesz się na wyjazd do najpiękniejszego miasta w stanie Kalifornia. Nauka angielskiego w Los Angeles to kompozycja unikatowych na skalę światową składników. Od Disneylandu do Hollywood, przez plaże po czerwone dywany. W Los Angeles jest tak wiele do zobaczenia i przeżycia! Wybierz się na spacer ulicami miasta i podziwiaj perełki współczesnej architektury. Zatrzymaj się na chwilę i zajrzyj do muzeum Nauki, by przeżyć sztuczne trzęsienia ziemi. Nauka języka angielskiego w Los Angeles da Ci więcej niż myślisz!

Lokalizacja przede wszystkim! Gdzie w USA znajdziesz lepsze miejsce do nauki języka angielskiego, jeśli nie w Los Angeles. Nasza szkoła językowa znajduje się w samym centrum tej dynamicznej metropolii. Z jednej strony będziesz miał niedaleko do centrum, a z drugiej znajdziesz się jedynie o kilka kroków od plaży przy Redondo. To świetny punkt wypadowy do zwiedzania miasta. Znajdują się tu sklepy, restauracje, punkty usługowe i wszystko, co jest Ci potrzebne w czasie nauki. Najczęściej wybieraną szkołą w USA jest właśnie szkoła w Los Angeles. Przekonaj się, że warto wyruszyć z nami w podróż swojego życia.

Zlokalizowana w centrum, niedaleko sklepów, restauracji i kafejek. Salon dla uczniów wychodzący na słoneczny taras z kawiarnianymi stołami. Nowoczesne, świeżo wyremontowane klasy. Zorganizowane wycieczki do Disneylandu i Las Vegas. Dogodne połączenie z centrum LA i Hollywood – 2 minuty spacerem do przystanku autobusowego.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.