Obozy językowe w Korei

Obozy językowe w Korei
4.3
899
(899 ocen)
4.3

Uczestnictwo w kursie językowym w Korei jest niezapomnianym sposobem spędzenia corocznych wakacji. Nasze letnie kursy dostosowane są zarówno dla uczniów szkoł średnich jak i studentów poszukujących doświadczenia kultury koreańskiej i poszerzania swoich perspektywy zawodowych w tym samym czasie. Kursy językowe z EF w Korei przyciągają studentów, z każdego zakątka świata, więc masz gwarancję, że zaprzyjaźnisz się z przyjaciółmi z całego świata!

Obozy językowe w Korei

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Korea
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Korea

Poszerz swoje językowe horyzonty na naszym obozie w Korei

Organizujemy obozy językowe w Korei stworzone specjalnie, aby rozwijać Twoje umiejętności. Jeśli jesteś uczniem lub studentem, udział w naszych zajęciach otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery. Nie tylko nauczysz się języka w tętniącym życiem Seulu, ale będziesz mieć również niepowtarzalną okazję, aby aplikować na praktyki bądź wolontariat. Jeśli rozważasz w przyszłości pracę w koreańskiej firmie, płynność językowa, którą zyskasz na kursie oraz wiedza o gospodarce Korei pomoże Ci, abyś wyróżnił się spośród innych kandydatów.

Spędź swoje wakacje na kursie językowym w Korei

W lecie temperatury w Seulu są maksymalne. Po spędzeniu dni na naszym kursie letnim, możesz cieszyć się przyjemnymi, ciepłymi wieczorami, odkrywając tętniące życiem nocne uroki miasta. A może wolisz popijać koktajle w jazzowym barze na dachu w Gangnam lub iść na koncert lokalnej muzyki w Hongdae? Zapewniamy, że w Seulu nigdy nie będziesz się nudzić w czasie wolnym! Wybierz się do kawiarni i spróbuj bingsu: słodkiego deseru lodowego, który jest ulubioną letnią przekąską w Korei. Ciesz się pobliskimi plażami Gangwon-gdzie możesz uprawiać sporty wodne wzdłuż rzeki Han. Seul jest tętniącym życiem miastem przez cały rok, ale najbardziej ożywia się w gorące, letnie miesiące. Nie przegap okazji, zapisz się na obóz w Seulu i wyjedź na najlepsze wakacje w życiu!

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.