Obozy językowe

Obozy młodzieżowe za granicą

Obozy młodzieżowe za granicą
4.5
1548
(1 548 ocen)
4.5

Obozy młodzieżowe za   granicą to doskonały sposób na skuteczną naukę języka obcego. Jeśli chcesz   doskonalić swoje umiejętności językowe lub dopiero rozpoczynasz swoją   przygodę z językiem i szukasz kursu dla początkujących – nie mogłeś trafić   lepiej.

Obozy młodzieżowe za granicą

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Obozy młodzieżowe za granicą: połącz przyjemne z pożytecznym

Ucz się języka w przyjaznym i niepowtarzalnym otoczeniu. Poczuj wakacyjny klimat i swobodę. Zyskaj pewność siebie i poznaj smak prawdziwej niezależności.

Zagraniczne obozy językowe z EF to gwarancja jakości, skuteczności i przeżycia wyjątkowej przygody. Szlifuj język i ciesz się masą nowych znajomości z ludźmi z całego świata.

Spraw, aby rok był dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju. Nie ma na co dłużej czekać. Spotkajmy się na obozach młodzieżowych za granicą wspólnie z EF!

Obozy młodzieżowe z EF gwarancją udanych wakacji i sukcesu językowego

Wakacje to wspaniały czas na przeżycie niezapomnianej przygody. Czy jesteś gotowy na spędzenie wyjątkowego lata na zagranicznych obozach młodzieżowych EF? Wybierając nasze kursy młodzieżowe za granicą, masz szansę nie tylko poprawić swoje umiejętności językowe, ale także poznać wielu ciekawych ludzi z całego świata.

Zastanawiasz się nad wakacjami bez rodziców, ale za to z dobrą zabawą i niesamowitymi atrakcjami? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasze obozy młodzieżowe są właśnie dla Ciebie!

Nie ma lepszego sposobu na przygotowanie się do egzaminów językowych w Twojej szkole niż podróż do kraju, gdzie język jest używany przez całe otoczenie. Na zagranicznych obozach młodzieżowych jesteś otoczony przez język obcy 24 godziny na dobę, co daje możliwość interakcji z native speakerami i chłonięcia słownictwa zupełnie bez wysiłku. A wszystko to w atmosferze dobrej zabawy, relaksu i wakacyjnego chilloutu.

Dlaczego nasze wyjazdy młodzieżowe są odpowiednie dla Ciebie?

Rozpocznij swoją podróż z jednym z 10 języków obcych nauczanych w 50 szkołach EF rozsianych po całym świecie. Wybierz jedno z ekscytujących miejsc, takich jak Londyn, Paryż czy Miami i połącz przyjemne z pożytecznym. Ucz się języka za granicą jeszcze szybciej, w miejscu przez Ciebie wymarzonym.

Obozy młodzieżowe za granicą to zupełnie inny sposób nauki języka niż ten znany Ci ze szkoły czy kursów językowych w Polsce. Zapomnij już o nudnym wkuwaniu słówek na pamięć. Całkowite zanurzenie w obcojęzycznym środowisku jest gwarancją aktywnego używania języka przez całą dobę – w trakcie lekcji, zajęć dodatkowych, wycieczek, gier i zabaw.

Obozy młodzieżowe EF pomogą Ci usystematyzować materiał przyswojony w ciągu roku szkolnego i zrobić krok naprzód w swobodnym posługiwaniu się językiem. Odkrywając codziennie nowe uroki języka obcego możesz być pewien, że uczysz się prawie bez wysiłku.

Z profesjonalną kadrą zagranicznych obozów młodzieżowych EF poczujesz się jak w domu

Letnie obozy młodzieżowe to gwarancja nauki i zabawy w miłej i przyjemnej atmosferze. Członkowie naszego zespołu przykładają również szczególną wagę do Twojego bezpieczeństwa. Rano nasi doświadczeni nauczyciele i instruktorzy pomogą Ci poprawić znajomość języka obcego, a popołudniu zapewnią masę atrakcji z naszej bogatej oferty zajęć dodatkowych.

Poznaj opinie na temat kadry obozów językowych EF. „Nauczyciele EF to prawdziwi pasjonaci, osoby z dużym doświadczeniem, pełne entuzjazmu i zaangażowania. Potrafią tak dopasować metody pracy i materiały, by nauka języka była nie tylko źródłem wiedzy, lecz również inspiracji i dobrej zabawy.”

W naszych nowoczesnych i komfortowych kampusach doświadczysz poczucia nieskrępowanej wolności w odkrywaniu tajników języka.

Szczegółowe informacje na temat obozów młodzieżowych za granicą znajdziesz w naszym darmowym katalogu .

Letnie obozy młodzieżowe – daj się ponieść prawdziwym emocjom

Wiele biur podróży oferuje wyjazdy na obozy młodzieżowe połączone z nauką języka obcego. Zastanawiasz się, która z firm jest w stanie zabrać Cię w podróż językową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb? Już nigdy więcej nie musisz się nad tym głowić!

Bez względu na to, który z obozów młodzieżowych za granicą EF wybierzesz, gwarantujemy wysoką jakość szkolenia, spełniającą Twoje indywidualne potrzeby i cele, jak i możliwość poznania fascynujących miejsc.

Ucząc się języków obcych z EF odkryjesz nowe światy, poznasz nowych przyjaciół, a nauka będzie zabawą.

Obozy dla młodzieży za granicą

Nasze obozy młodzieżowe za granicą to wspólne zajęcia z rówieśnikami z całego świata. Proponujemy Ci również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które dostarczą niezapomnianych momentów wakacyjnej przygody. I to wszystko w naprawdę luźnej i przyjemnej atmosferze.

Stawiamy na szybkie efekty edukacyjne, a te w porównaniu do nauki w klasie lub zaciszu własnego domu są niewspółmiernie większe. Nasza innowacyjna metoda EF Learning System gwarantuje przejście na kolejny poziom znajomości języka już po 6 tygodniach kursu.

Decydując się na naukę z EF zyskujesz dostęp do interaktywnych narzędzi umożliwiających przyswajanie wiedzy w nowoczesnej formie gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas. Spersonalizowane podejście do każdego ucznia to podstawa naszej pracy.

Najnowsze metody nauki, wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz zanurzenie w lokalnej kulturze to cechy, które wyróżniają nas na tle innych organizacji oferujących wyjazdy na obozy młodzieżowe. Ponad 15 milionów zadowolonych uczestników obozów młodzieżowych za granicą w blisko 50-letniej historii EF to nasza gwarancja Twojego sukcesu.

Podczas wyjazdu językowego EF zapewniamy również zakwaterowanie zgodne z Twoimi preferencjami. Jakie są opinie uczestników naszych obozów?

Wielu z Twoich rówieśników cieszy się, że EF oferuje szeroki wybór opcji zakwaterowania. Zamieszkanie z jedną z lokalnych rodzin kraju, na który się zdecydujesz to niepowtarzalna okazja do doświadczenia ich codziennego życia. EF pozostaje z nimi w stałym kontakcie, aby mieć pewność, że są one odpowiednio dobrane, a nasi studenci zadowoleni.

A może wolisz spędzać czas w multikulturowym towarzystwie osób z ponad 100 krajów? W tym wypadku wybierz zakwaterowanie w tętniących życiem kampusach i akademikach EF. Bez względu na to, które z rozwiązań jest idealne dla Ciebie, zainwestuj w siebie i swój potencjał, ucząc się za granicą.

Z EF przekonasz się jak niesamowitą przygodą może być nauka języka obcego! Nie zwlekaj więcej z decyzją! Świat czeka na Ciebie!

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.