Kursy francuskiego we Francji

Dla wielu osób kurs francuskiego we Francji to spełnienie marzeń. Francja jest jednym z najczęściej odwiedzanych państw na świecie. Odkryj jak naprawdę wygląda życie w stolicy światowej mody, zasmakuj bagietek o poranku i aromatycznej kawy w zacisznych kawiarenkach. Przeniknij do świata szampana, wina i serów, a język francuski stanie się Twoją codziennością. Zapisz się już dziś na kurs francuskiego we Francji z EF Education First, a francuski nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. À bientôt!

Kursy francuskiego we Francji

Szukasz sposobu na efektywną naukę francuskiego w krótkim czasie? Wybierz jeden z kursów francuskiego organizowanych przez EF Education First we Francji. Zagwarantujesz sobie idealne warunki zarówno do nauki, jak i poznania kultury oraz unikalnego charakteru tego kraju. Zapewnisz sobie możliwość nauki francuskiego w najlepszy z możliwych sposobów - na jednym spośród kursów EF na naszym kampusie w Paryżu, Saint-Raphaël lub Nicei oraz poprzez codzienną komunikację poza zajęciami. W czasie wolnym zasmakujesz życia w romantycznym Paryżu lub na słonecznych plażach Lazurowego Wybrzeża Nie zwlekaj! Znajdź kurs francuskiego we Francji dla siebie już dziś!

Kursy językowe we Francji z EF

Wyjazdy językowe do Francji z EF Education First to gwarantowana jakość, skuteczność i przygoda. Jak to robimy?

1. Innowacyjna metoda EF Efekta Learning System gwarantuje przejście na kolejny poziom znajomości języka po 6 tygodniach kursu.

2. Interaktywne narzędzia umożliwiają naukę w nowoczesnej formie gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas.

3. Spersonalizowane podejście do każdego ucznia pozwala wydobyć jak najwięcej z jego indywidualnych umiejętności.

4. Przebywanie za granicą zapewnia najwyższy poziom imersji językowej.

5. Certyfikaty EF oraz międzynarodowych instytucji egzaminacyjnych stanowią przepustkę do kolejnych etapów edukacji, w tym za granicą, a także do lepszej kariery.

EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Francja
Miasto: NiceaParyż
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Francja
Miasto: NiceaParyż

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka francuskiego we Francji z EF

Szukasz sposobu na szybką, ale efektywną naukę francuskiego? Wyjazd językowy do Francji z EF Education First to idealne rozwiązanie dla Ciebie. To nie tylko szeroki wybór kursów francuskiego na najwyższym poziomie (intensywnych, biznesowych, wakacyjnych i wielu innych), ale również możliwość obcowania z językiem na co dzień, czyli najlepszy z możliwych sposobów na jego szybkie przyswojenie.

Ucząc się we Francji jesteś otoczony językiem francuskim przez cały dzień – w kontaktach z nauczycielami, innymi uczestnikami kursu i lokalnymi mieszkańcami, na zajęciach i poza nimi. To optymalne warunki do tzw. imersji językowej, czyli zanurzenia w języku obcym (od ang. immerse – zanurzyć) – najlepszego i najszybszego sposobu na przełamanie wewnętrznych barier i obaw przed mówieniem w języku obcym oraz zwiększenie łatwości posługiwania się nim.

Korzyści z takiego wyjazdu to jednak nie tylko nowe umiejętności językowe. Nauka francuskiego we Francji to także świetna okazja do bliższego poznania francuskiej kultury i kuchni, a także samych Francuzów. Ponadto, kursanci EF to przedstawiciele ponad 100 narodowości, dzięki czemu wybierając jeden z naszych kursów masz okazję nawiązania znajomości, a nawet zapoczątkowania przyjaźni z ludźmi z całego świata.

Wybierz kurs we Francji odpowiedni dla siebie. Szukasz ciekawego i nietuzinkowego sposobu na spędzenie wakacji? Wybierz wakacyjny kurs francuskiego z EF Education First na Lazurowym Wybrzeżu. Nie masz czasu na długotrwałą naukę francuskiego w lokalnej szkole językowej? Idealny będzie dla Ciebie kurs intensywny we Francji, obejmujący 32 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Wakacyjny kurs francuskiego we Francji

Wybierając wakacyjny kurs francuskiego we Francji skorzystasz podwójnie. Po pierwsze, spędzisz wakacje w romantycznym Paryżu, malowniczym Saint-Raphaël czy urzekającej Nicei na Lazurowym Wybrzeżu. Po drugie, ucząc się w takich warunkach nauka języka stanie się wręcz przyjemnością, czyniąc ją w ten sposób, wbrew pozorom, jeszcze bardziej efektywną.

Intensywny kurs francuskiego we Francji

Nie ulega wątpliwości, że wyjazd językowy to najlepsza metoda efektywnej nauki języka w krótkim czasie. Będąc za granicą, bez natłoku codziennych obowiązków, możesz się całkowicie skupić na języku, którego się uczysz. Ponadto, cały Twój pobyt jest w rzeczywistości nauką języka, ponieważ jesteś otoczony językiem francuskim od rana do wieczora i niejako zmuszony do używania go w codziennej komunikacji.

Kursy języka francuskiego we Francji dla dorosłych

Wiele osób dorosłych zastanawia się, czy mimo tego, że nie są już licealistami czy studentami, wciąż mogą wyjechać na kurs językowy za granicą. Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś gotowy na językową przygodę we Francji, Twój wiek nie gra żadnej roli.

Kursy francuskiego organizowane we Francji przez EF na nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Dlatego cieszą się tak dużą popularnością i świetnymi opiniami wśród dorosłych kursantów.

Wielu z naszych dorosłych kursantów cieszy się, że postanowili wybrać się na kurs językowy za granicą właśnie teraz. Decydując się na wyjazd jako osoba dorosła, doskonale wiesz, czego chcesz. Co za tym idzie, jesteś w stanie w pełni skorzystać ze wszystkich zalet takiego wyjazdu – zarówno tych związanych z nauką, jak i tych płynących z przebywania w tak pięknym kraju jak Francja.

Jakie są ceny kursów języka francuskiego we Francji?

Cena zależy od rodzaju i długości wybranego kursu. Obejmuje ona koszt zajęć językowych, zakwaterowania u rodziny goszczącej oraz wyżywienia. Aby zapoznać się z cenami kursów EF we Francji oraz innymi szczegółami naszej oferty, zamów darmowy katalog.

Dlaczego warto wybrać kurs francuskiego we Francji?

Francja to kraj przyciągający corocznie rzesze turystów – nie bez powodu. Urzeka on przybyszów pięknem i zróżnicowaniem krajobrazu, bogactwem kultury i pełnią smaków nierozerwalnie kojarzoną z francuską kuchnią i winem.

Zamów espresso w kawiarni w paryskiej dzielnicy artystów Marais i zacznij przyglądać się przechodzącym paryżanom, a poczujesz się jak na pokazie mody. Będąc w Nicei, udaj się na Promenadę des Anglais, aby z jej eleganckich nabrzeży podziwiać majestatyczne żaglowce wpływające do portu. Wybierz jeden z kursów EF we Francji i poczuj się jak mieszkaniec tego jedynego w swoim rodzaju kraju.

Szkoły języka francuskiego EF we Francji

EF Education First oferuje swoim kursantom naukę francuskiego w szkołach językowych w trzech wyjątkowych lokalizacjach we Francji. Pierwsza z nich to oczywiście Paryż – jedno z najbardziej stylowych, romantycznych i ekscytujących miast na świecie. Kursanci wybierający tę lokalizację uczą się języka na nowoczesnym kampusie EF mieszczącym się zaledwie kilka kroków od Galerii Lafayette.

Szkoły języka francuskiego: Paryż

Kampus EF w stolicy Francji to przepięknie odrestaurowane wnętrza połączone z salami wyposażonymi w najnowszą technologię. To jedyny kampus EF, na którym możesz nauczyć się gotowania specjałów kuchni francuskiej. Po zajęciach możesz cieszyć się licznymi kawiarenkami, restauracjami i sklepami, które znajdziesz na wyciągniecie ręki, czy też udać się na zwiedzanie światowej sławy zabytków, takich jak Wieża Eiffela, Luwr czy Łuk Triumfalny.

Szkoły języka francuskiego: Saint-Raphaël

Druga lokalizacja, w której organizowane są kursy francuskiego EF we Francji to miejscowość Saint-Raphaël na Francuskiej Riwierze, położona pomiędzy malowniczymi górami i długimi odcinkami plaż Morza Śródziemnego. Kampus EF znajduje się 10 minut spacerem od plaży, a na jego terenie mieszczą się wspaniałe obiekty sportowe. Ta lokalizacja to idealny wybór dla osób lubiących sporty wodne, takie jak windsurfing czy nurkowanie, oraz wypoczynek na plaży.

Szkoły języka francuskiego: Nicea

Dla wielbicieli Lazurowego Wybrzeża EF ma też do zaoferowania kampus w samym jego sercu - Nicei. Budynek szkolny jest zlokalizowany zaledwie 5 minut spacerem od najpiękniejszych plaż Nicei i kilka kroków od urokliwych kawiarni na Rue de France. Cały kampus został nagrodzony prestiżową nagrodą Label Qualité Français Langue Estrangère. Czy można sobie wyobrazić bardziej francuskie doświadczenie niż nauka w jednej z powyższych lokalizacji?