Kursy francuskiego w Nicei

Kursy francuskiego w Nicei
4.8
525
(525 ocen)
4.8

Nicea jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Francji. Swoimi kolorami, łagodnym klimatem i perełkami architektury co roku przyciąga tysiące Polaków zwabionych obietnicą zasłużonego wypoczynku w pięknym otoczeniu. Przekonaj się sam o niezwykłości tego miejsca i wybierz się z EF Education First na kurs francuskiego w Nicei. Podczas wyjazdu nie tylko nauczysz się doskonale władać tym językiem, lecz także poznasz ludzi z całego świata i wypoczniesz nad brzegiem Morza Śródziemnego. Zabierz się z nami do stolicy Lazurowego Wybrzeża, zapisz się już dziś na kurs francuskiego w Nicei.

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: Francja
Miasto: Nicea
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Francja
Miasto: Nicea
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Francja
Miasto: Nicea
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Francja
Miasto: Nicea

Kursy francuskiego w Nicei

Darmowy katalog

Kurs francuskiego w Nicei

Nicea jest położona nad samym morzem, a swoimi piaszczystymi plażami, modnymi butikami oraz pyszną, śródziemnomorską kuchnią przyciąga turystów z całego świata. Ciesz się świetną pogodą wypoczywając na plaży lub spacerując wzdłuż Promenade des Anglais. Nasze szkoła znajduje się w odległości krótkiego spaceru od kafejek na Rue de France. Z kolei w weekendy oferujemy wycieczki do takich miast jak Cannes czy Monako.

Francuski w Nicei

Świetnie zlokalizowany budynek szkolny – 5 minut spacerem do najpiękniejszych plaż Nicei. Świeżo wyremontowane, nowcześnie wyposażone sale lekcyjne. Niedaleko sklepy i kafejki na Promenade des Anglais. Nagrodzona prestiżową nagrodą Label Qualité Français Langue Etrangère. Zorganizowane wycieczki m.in. do Monako, Antibes, Cannes, St. Tropez. 1 minut spacerem do centrum miasta.

Kursy francuskiego w Nicei z EF Education First

Czy wiesz, na czym polega nauka francuskiego w Nicei? To czarujące miasto ma tak wiele do zaoferowania! Zajęcia w małych kameralnych klasach, profesjonalni pedagodzy, komfortowe zakwaterowanie. A ponadto spacery Promenadą Anglików, ruiny rzymskich term czy amfiteatru, katedra Sainte–Réparate oraz pałac Lascaris. Wespnij się na zamkowe wzgórze „La Colline du Chateau” i podziwiaj niezwykły sztuczny wodospad w otoczeniu wielobarwnych kwiatów. Daj się porwać tłumom podczas „Le Grand Carnaval”. Wybierz EF, a nauka francuskiego w Nicei będzie niezapomnianym przeżyciem!

Szukasz nowoczesnej, przyjaznej placówki, aby skutecznie uczyć się języka francuskiego? Nasza szkoła językowa w Nicei spełnia wszystkie te kryteria. Od 5 lat wysyłamy studentów za granicę. Zajrzyj do nas – gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 1% odpowiada Twoim potrzebom! Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średniozaawansowanych i profesjonalistów, mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Przekonaj się sam!