Kursy francuskiego w Paryżu

Kursy francuskiego w Paryżu z EF Education First to wyjazd na przygodę życia, nie jest to typowa wymiana studencka lecz wymiana kulturowa. Nauczysz się języka, zwyczajów i poznasz lokalną kulturę. Doświadczysz języka mówionego w danym miejscu, a także nauczysz się funkcjonować w nowym otoczeniu, wybierz francuski w Paryżu.

Kursy francuskiego w Paryżu

Kurs języka francuskiego w Paryżu z EF

Decydując się na kurs francuskiego w Paryżu z EF Education First możesz sam wybrać poziom zajęć: od podstawowego do zaawansowanego, od kursu klasycznego do najbardziej popularnego – kursu intensywnego. Z EF nauczysz się nie tylko mówić płynnie po francusku, poznasz także tajniki kuchni galijskiej, zwiedzisz Luwr, wejdziesz na wieżę Eiffla, a po całym dniu pełnym wrażeń odpoczniesz w Ogrodach Luksemburskich. Zapisując się na kurs francuskiego w Paryżu wiesz, że wykorzystasz czas spędzony we Francji na 100%.

EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Francja
Miasto: Paryż
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Francja
Miasto: Paryż

Nauka francuskiego w Paryżu

Czy może być coś piękniejszego niż nauka francuskiego w Paryżu? Wyjedź z EF do stolicy Francji i daj się oczarować przez francuski styl życia. Paryż jest najczęściej odwiedzanym miejscem przez turystów, lecz rzadko udaje im się zobaczyć coś więcej niż Katedrę Notre Dame i wieżę Eiffla. Z nami jest inaczej. Jeśli zdecydujesz, że nauka francuskiego w Paryżu z EF to opcja dla Ciebie, pokażemy Ci prawdziwy Paryż, niedostępny zwykłym turystom. Odkryjemy przed Tobą miejsca, których nie ma w przewodniku i pomożemy Ci zrozumieć kulturę Francuzów oraz ich podejście do życia. To wszystko czeka na Ciebie na kursie języka francuskiego w Paryżu. Nasza szkoła językowa w Paryżu znajduje się w 9. dzielnicy.

Wymiana studencka - francuski w Paryżu

Szkoła językowa w Paryżu to fantastyczna opcja na wymianę studencką. Nauka z EF Education to wieloletnie doświadczenie w uczeniu się poprzez całkowite zanurzenie się nie tylko w języku, ale także w kulturze kraju, do którego jedziesz. Francuski w Paryżu będzie dla Ciebie doskonałym wyborem jeżeli nastawiasz się na doświadczenie codziennego życia, na własnej skórze przekonasz się jak to jest być Paryżaninem. Nauka francuskiego w Paryżu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, a wiele zagadnień przyswoisz samoistnie, zwyczajnie obcując z mieszkańcami miasta.

Wymiana studencka to długoterminowy kurs językowy w Paryżu, który gwarantuje Ci sukces i przyniesie szybkie efekty. Francuski w Paryżu to niebywała okazja do poznania nowych osób i rozbudowania sieci znajomości, które mogą zaprocentować w przyszłości, począwszy od kariery naukowej do zawodowej, a także sposób na zbudowanie wieloletnich przyjaźni.

Kursy językowe w Paryżu to inwestycja w rozwój umiejętności językowych oraz interpersonalnych.

Gap Year w szkole językowej w Paryżu

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest mieszkać w innym kraju? A może myślisz o zrobieniu sobie przerwy w nauce? EF Education daje Ci możliwość doświadczenia życia za granicą. Roczny kurs francuskiego w Paryżu to połączenie nauki francuskiego oraz codziennego życia, gdzie poczujesz jak to jest być studentem francuskiej uczelni. Po takiej wymianie będziesz mógł w pełni świadomie zdecydować czy chcesz wrócić do Francji i kontynuować życie lub pracę za granicą. Pamiętaj, że to doświadczenie z pewnością wzbogaci Twoje portfolio językowe, a także pokaże przyszłym pracodawcom, że jesteś atrakcyjnym pracownikiem. Szkoła językowa w Paryżu oferuje Ci doskonalenie wielu praktycznych umiejętności językowych.

Intensywny francuski w Paryżu

Okazały budynek zlokalizowany w modnej dzielnicy. Przepięknie odrestaurowane wnętrza, sale wyposażone w najnowszą technologię. Jedyna szkoła EF, która uczy gotowania specjałów francuskiej kuchni. Zorganizowane wycieczki do Chataeux de la Loire, Disneylandu, Wersalu, Nicei i Bretanii. Dobry dostęp do paryskiego metra, co ułatwia dojazd do takich atrakcji jak Wieża Eiffela, Luwr, bazylika Sacré Coeur czy Łuk Triumfalny. Obok sklepów, kafejek, muzeów i teatrów.

Ważne informacje przy wyborze kursu językowego w Paryżu

Wybierając kursy językowe w Paryżu pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym jak będzie wyglądała Twoja nauka francuskiego. EF Education oferuje Ci trzy opcje intensywności kursu. Na wakacje, szkoła językowa w Paryżu oferuje Ci kursy językowe w wymiarze 20 godzin tygodniowo, gdzie możesz wybrać swój blok zajęć porannych lub popołudniowych.

Kurs klasyczny to nauka francuskiego przez 26 godzin tygodniowo. Szkoła językowa w Paryżu zagwarantuje Ci atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne oraz całą gamę wycieczek fakultatywnych do najciekawszych miejsc w mieście i okolicach.

Jeżeli myślisz o szybkich efektach, wybierz intensywne kursy językowe w Paryżu. Nauka francuskiego w wymiarze 32 godzin tygodniowo to najpopularniejszy wybór wśród osób stawiających na przejście na wyższy poziom znajomości języka. W tym wariancie już po 6 tygodniach gwarantujemy Ci opanowanie jednego poziomu językowego.

Szkoła francuskiego w Paryżu

Nauka francuskiego w Paryżu to doskonała okazja do poznania miasta, jego kultury oraz lokalnego życia, a przy okazji przyswojenie języka. Nasz szkoła językowa w Paryżu zlokalizowana jest w 9.dzielnicy.

Kursy językowe w Paryżu odbywają się w szkole francuskiego, a wybór zakwaterowania należy do Ciebie. EF oferuje Ci dwie możliwości: rodzina goszcząca i kampus.

Aby dowiedzieć się więcej zamów nasz darmowy katalog albo zapytaj o wycenę kursu francuskiego w Paryżu. Kursy językowe w Paryżu trwają od 2 do 52 tygodni.