Kursy włoskiego za granicą

Włoski jest zabawnym językiem. Gdy zaczynasz się go uczyć wydaje się najprostszym językiem na świecie. Lecz im bardziej zagłębiasz się w niuanse gramatyczne, tym bardziej skomplikowany się staje. Najlepszym sposobem na uniknięcie wszystkich pułapek językowych jest kurs włoskiego za granicą. 

Tylko we Włoszech zrozumiesz, kiedy możesz używać słowa "fantozziano" i co naprawdę oznacza "precipitevolissimevolménte ". Tylko podczas kursu włoskiego za granicą nauczysz się w końcu poprawnie wymawiać "Sopra la panca la capra campa, sotto la panca la capra crepa." Na co więc czekasz?

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: Włochy

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Włochy

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Włochy

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Włochy

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka włoskiego za granicą

Kto chciałby dobrze opanować język włoski, ten wie, ze najlepszy wybór to szkoła języka włoskiego EF Education First. U nas nauka języka idzie zgrabnie i w przyjaznej atmosferze. To u nas, po zajęciach językowych możesz się udać na miasto i wraz z przyjaciółmi odkrywać zakamarki antycznego Rzymu. Możesz także zdecydować się na zajęcia dodatkowe, które rozwiną Twoje umiejętności marketingowe, biznesowe czy artystyczne. Szkoła języka włoskiego to nie tylko nauka języka, to inwestycja w swoją przyszłość.