Kursy włoskiego we Włoszech

Kurs włoskiego we Włoszech to doskonały sposób na skuteczną naukę tego języka. Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem i szukasz kursu dla początkujących – nie mogłeś trafić lepiej. Szkoła języka włoskiego z EF to niepowtarzalna okazja do wykorzystania zdobytej w trakcie zajęć wiedzy w bezpośrednich interakcjach z zawsze otwartymi i spontanicznymi Włochami. To także kraj od tysięcy lat odgrywający istotną rolę w sztuce, polityce, muzyce i kulturze. Wakacyjny kurs języka włoskiego we Włoszech to wyjątkowa okazja do połączenia nauki języka z ekscytującym czasem odkrywania uroków Italii. 

Kursy włoskiego we Włoszech

Kurs włoskiego we Włoszech: przeżyj niezapomnianą przygodę językową

Każdy z nas ma osobiste cele związane z nauką języka włoskiego: zwiększenie kompetencji na rynku pracy, przyjęcie na wymarzony kierunek studiów na najstarszym uniwersytecie świata w Bolonii czy po prostu zdobycie solidnych podstaw włoskiego na potrzeby wakacyjnych wojaży.

Ze szkołą języka włoskiego EF Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Nasze indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia, nowatorski system monitorowania postępów w nauce czy możliwość utrwalania wiedzy w trybie online to pewność tego, że Twój sukces jest na wyciągniecie ręki.

EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Włochy
Miasto: Rzym
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Włochy
Miasto: Rzym

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka włoskiego we Włoszech

Rzym to niewątpliwie jedno z najbardziej uroczych miast na świecie, a włoski to jeden z najpiękniejszych języków, jaki istnieje. Uczestnicząc w kursie włoskiego w Rzymie z EF masz szansę nie tylko poprawić swoje umiejętności językowe, ale także poznać z bliska ponad tysiącletnią historię miasta. Weź udział w niezapomnianej podróży z nauką włoskiego we Włoszech i zanurz w pełnej namiętności i pasji kulturze tego śródziemnomorskiego kraju.

Wybierając kursy językowe w Rzymie z EF będziesz mógł od razu wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Podczas zajęć możesz dyskutować na tematy, które Cię interesują, a po południu miło spędzić czas z native speakerami.

Nie ma lepszego sposobu na naukę włoskiego niż podróż do kraju, w którym jest to język urzędowy. Zagranicą jesteś otoczony przez język włoski 24 godziny na dobę, co daje pełne zanurzenie w języku. Z tego powodu EF oferuje szeroki wybór kursów językowych w Rzymie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zastanawiasz się czy nauka włoskiego we Włoszech z EF będzie dla Ciebie odpowiednia?

Jeśli marzysz o szkole języka włoskiego w otoczeniu monumentalnego Koloseum, barokowej fontanny di Trevi czy mistycznej atmosfery Watykanu – polecamy kurs włoskiego w Rzymie. Oferujemy szeroką gamę spersonalizowanych kursów włoskiego we Włoszech dla osób powyżej 16 roku życia.

Jeśli chcesz połączyć kurs włoskiego we Włoszech z niezapomnianymi wakacjami, skorzystaj z kursu wakacyjnego - 20 h tygodniowo. Dla chcących osiągnąć sprawność w rozumieniu codziennego języka Włochów przygotowaliśmy kurs klasyczny - 26 h tygodniowo. Osoby zainteresowane jak najszybszą nauką języka, w celach akademickich czy też zawodowych, z pewnością wybiorą intensywny kurs włoskiego - 32 h tygodniowo.

EF pomoże Ci również przygotować się do oficjalnych egzaminów językowych, takich jak CILS czy CELI. Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę z języka biznesowego, specjalistycznego czy też lepiej poznać sztukę i kulturę kraju, masz do wyboru odpowiednie Special Interest Lessons (SPIN).

Poczuj się jak w domu z profesjonalną kadrą szkoły języka włoskiego EF.

Zapewniamy miłą atmosferę i przyjemne warunki do nauki podczas każdego naszego kursu włoskiego we Włoszech dla dorosłych, jak i młodzieży.

Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci. Są to osoby z dużym doświadczeniem, pełne entuzjazmu i zaangażowania. Stosują innowacyjne metody nauczania, wykorzystują najnowsze narzędzia mobilne, które zapewnią Ci maksymalny postęp w nauce języka włoskiego i całkowite zanurzenie w lokalnej kulturze. Stale monitorują i weryfikują umiejętności językowe przed, w trakcie i po kursie – poprzez testy kwalifikacyjne, sprawdzające i końcowe.

Nasz nowoczesny i komfortowy kampus jest tak zaprojektowany aby w połączeniu z przyjazną atmosferą dawał możliwość poczucia się jak w domu podczas trwania kursu włoskiego we Włoszech dla dorosłych, jak i młodzieży.

Ceny kursów włoskiego w Rzymie różnią się w zależności od ich rodzaju i długości trwania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym bezpłatnym katalogu.

Szkoły językowe we włoszech

Marzysz o doskonałym opanowaniu języka włoskiego w bardzo krótkim czasie? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź co nas wyróżnia na tle innych szkół językowych we Włoszech.

Bez względu na to, który kurs włoskiego wybierzesz w naszej szkole języka włoskiego EF, gwarantujemy wysoką jakość szkolenia, dostosowaną do Twoich potrzeb, jak i możliwość poznania tego cudownego miasta. Dowiedz się dlaczego włoska kultura i moda są tak znane na całym świecie i przekonaj o tym, że rzymskie trattorie rzeczywiście serwują najwyższej klasy jedzenie.

Ucząc się włoskiego z EF odkryjesz nowe światy, poznasz nowych przyjaciół a nauka będzie zabawą. Osiągnij swój cel nauki dzięki naszym kursom! Zyskaj to czego nie zaoferują Ci inne szkoły językowe we Włoszech.

Ucz się włoskiego w wymarzonym Rzymie.

Włoski jest używany przez ponad 65 milionów ludzi na całym świecie. To tyle samo powodów dla których powinieneś skorzystać właśnie z oferty szkoły języka włoskiego EF. Stolica słonecznej Italii to nieprzypadkowo jedna z najczęstszych destynacji turystycznych świata.

Bądź kimś więcej niż tylko turystą. Decydując się na nasz kurs włoskiego w Rzymie zyskasz nielimitowany dostęp do bogatej historii i fascynującego społeczeństwa współczesnej Italii. Daj się oczarować słynnym na całym świecie zabytkom stolicy Włoch.

Oferujemy Ci możliwość nauki języka włoskiego w mieście stanowiącym ikonę południowego stylu życia. Kurs języka włoskiego w naszej szkole języka włoskiego odbywa się w samym centrum Wiecznego Miasta, w pobliżu największych atrakcji architektonicznych świata. W czasie wolnym wpadnij do niezliczonej liczby pobliskich restauracji i kafejek oraz porozmawiaj z Włochami i Twoimi nowymi przyjaciółmi po włosku.

Kurs włoskiego w Rzymie również w miejscu Twojego zakwaterowania.

EF oferuje szeroki wybór opcji zakwaterowania. Jeśli chcesz poznać codzienne życie typowej włoskiej rodziny to trafiłeś idealnie. Właśnie jedną z takich wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Ciebie. EF pozostaje z nimi w stałym kontakcie aby mieć pewność, że są one odpowiednio dobrane, a nasi studenci zadowoleni.

A może wolisz spędzać czas w multikulturowym towarzystwie osób z ponad 100 krajów? W tym wypadku wybierz zakwaterowanie w naszym akademiku znajdującym się w sercu metropolii Włoch. Dla osób ceniących więcej niezależności i prywatności szkoła języka włoskiego oferuje pomoc w wyborze dogodnie położonych hoteli bądź apartamentów.

Niezależnie od tego, którą opcje zakwaterowania wybierzesz masz gwarancję, że szkoła języka włoskiego EF zapewni Ci najwyższą jakość pobytu.