Kursy językowe

Kursy koreańskiego w Korei

Kursy koreańskiego w Korei
4.6
893
(893 ocen)
4.6

Wybierz coś dla siebie z naszej szerokiej gamy kursów językowych w Korei i doskonal swoje umiejętności. Czy interesuje Cię połączenie podróży do Korei z wciągającymi lekcjami języka czy z rozwijaniem płynności językowej w roku akademickim za granicą - organizujemy kursy dla każdego. Nasz nowoczesny kampus w dzielnicy Gangnam w Seulu zlokalizowany jest w pięknej okolicy dla osób poszukujących edukacji, jak również atrakcji kulturowych.

Kursy koreańskiego w Korei

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Korea
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Korea
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Korea
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Korea

Kursy koreańskiego w Korei z EF Education First

Ucz się koreańskiego w Korei i ciesz się unikalną mieszanką kolorowych świateł i zabytkowych miejsc, które sprawiają, że ten kraj jest jedyny w swoim rodzaju. W zależności od tego, czy chcesz nauczyć się podstaw czy w pełni opanować wszystkie zawiłości koreańskiego, oferujemy zarówno krótko, jak i długoterminowe kursy, dopasowane do Twoich potrzeb.Nauka języków w koreańskiej szkole w Korei zamieni Cię w profesjonalistę w pięć sekund! Dzięki lokalizacji w futurystycznej KYOBO Towers, w ekskluzywnej dzielnicy Gangnam w Seulu, nasza Koreańska Szkoła staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Posiadamy szeroką gamę kursów, które zapewnią odpowiednią edukację zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów. Teraz jedynie od Ciebie zależy, na jaki kurs się zdecydujesz.

Dlaczego warto wyjechać na kurs językowy w Korei?

Nauka języka koreańskiego w Korei umożliwi Ci w pełni doświadczyć kulturę kraju. Zajęcia dostosowane są do poziomu językowego uczestnika. Posiadamy kursy na każdym poziomie, zaczynając od poziomu podstawowego, a kończąc na zaawansowanym. Nauka koreańskiego w Korei to najlepszy sposób, aby poznać język oraz jego kulturę. Z książek oraz materiałów multimedialnych możesz nauczyć się wiele, natomiast nic nie daje takich efektów, jak praktyka. Nie tylko nauczysz się, jak zamówić jedzenie, ale będziesz mieć okazję, aby go zasmakować. Dzięki nauce koreańskiego w naszej szkole, nie tylko nauczysz się języka, ale doświadczysz również wszystkiego, co związane z tym krajem.

Nasz szeroki program kursów językowych oferuje coś dla każdego. Chcesz opanować koreański w krótkim czasie? Prowadzimy kursy intensywne, dzięki którym szybko przeskoczysz na kolejny poziom językowy. W dalszym ciągu studiujesz na uczelni, ale chcesz spędzić trochę czasu w Korei, udoskonalając swój koreański? Dlaczego by nie podjąć się wyjazdu na rok akademicki na jednym z najlepszych uniwersytetów w Korei. Może wybierasz się na wakacje do Korei, ale chcesz uczyć się języka w tym samym czasie? Nasze wyjazdy do Seulu to doskonałe połączenie zwiedzania z wzbogacaniem doświadczeń kulturowych i nauką języka. Organizujemy kursy językowe w Korei dla każdego. Jeśli chcesz opanować ten mistyczny język, zrób pierwsze kroki i zarejestruj się.

Który kurs językowy wybrać?

Ucz się języka koreańskiego w Korei, a będziesz o krok bliżej do posługiwania się językiem na poziomie lokalnych mieszkańców. Chciałbyś poznać różnicę pomiędzy "annyeong hasaeyo", a "annyeong shimnika"? Ucząc się języka wśród lokalnych mieszkańcow poznasz faktyczne użycie zwrotów językowym oraz jak zaadaptować je do codziennego życia. Nasze akredytowane kursy prowadzone są przez lektorów, którzy sprawią, że zyskasz pewność siebie oraz swoich zdolności językowych. Wolałbyś uczyć sie koreańskiego na podstawie książki z gramatyką czy podczas kolacji w restauracji w towarzystwie ludzi, posługującuch sie korańskiem na codzień? Nauka koreańskiego w Korei to nie tylko najskuteczniejszy sposób na przyswojenie języka, ale również najprzyjemniejszy. Korea słynie z jasnych świateł i dynamicznie rozwijającej się kultury, a sam kraj kryje tyle niesamowitych ciekawostek. Jako student języka koreańskiego w Seulu, będziesz miał okazję zwiedzić jedno z najbardziej dynamicznych miast. Żadna wizyta w stolicy Korei nie jest kompletna bez wizyty w królewskich miejscach, gdzie można sobie wyobrazić Koreę na przestrzeni dziejów. Zalecamy także, aby miłośnicy przyrody spędzili trochę czasu na odkrywaniu Bukhansan National Park raju dla turystów, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Seul. I, oczywiście, znajdź czas, aby doświadczyć jak najwięcej koreańskich przysmaków, ile możesz. Kuchnia koreańska to nie tylko ryż i kimchi. Nasi pracownicy zadbają o to, aby polecić Ci najlepsze miejsca, gdzie będziesz mógł skosztować koreańskiej kuchni. Korea naprawdę ma coś w sobie, coś dla każdego. Ucz się języka koreańskiego w Seulu, a będziesz w stanie docenić zawiłości tego języka i prawdziwie zanurzyć się w tej fascynującej kulturze.

Twój czas poza szkołą możesz poświęcić na zwiedzanie miasta. Organizujemy wycieczki dla studentów, udając sie do jednych z najbardziej pożądanych atrakcji Seulu. Nasi animatorzy pomogą Ci dowiedzieć się więcej o tej fascynującej stolicy. Seul jest kulturowym centrum Korei, możesz tu znaleźć wiele bezpłatnych muzeów i wystaw sztuki, jak również tradycyjne festiwale. Fani K-Popu będą mieli okazję zobaczyć swoich idoli praktycznie codziennie na koncertach K-Popowych. Jest też masa szalonych kawiarni tematycznych, w których możesz ćwiczyć swoje umiejętności językowe z nowym znajomymi, którzy pragną podszkolić swój język tak bardzo, jak Ty. Seul to tętniąca życiem metropolia, gdzie nie ma czasu na nudę!

Dzięki nauce w koreańskiej szkole, poznasz dwa światy. Spędzisz poranki zgłębiając tajniki języka koreańskiego z naszymi światowej rangi nauczycielami. Popołudniami będziesz miał okazję, aby poznać lokalne zwyczaje Seulu zwiedzając miasto bądź wziąć udział w jednej, z aktywności organizowanych przez szkołę. W zależności od tego, czy chciałbyś podszkolić swoją wymowę, pisownię czy gramatykę, dostosujemy kurs do Twoich potrzeb. Możesz połączyć wycieczkę do Seulu z krótkim kursem językowym, jak również wyjechać na rok lub semestr, posiadając profesjonalne kwalifikacje po powrocie. Aby w pełni skorzystać z możliwości szlifowania języka, umożliwiamy pobyt u rodziny goszczącej, co będzie niepowtarzalną szansą na naukę języka wśród native speakerów. Korzystając z możliwości nauki w naszej koreańskiej szkole w centrum Seulu, zyskasz płyność językową jak nigdzie indziej. Twój czas poza szkołą możesz poświęcić na zwiedzanie miasta. Organizujemy wycieczki dla studentów, udając sie do jednych z najbardziej pożądanych atrakcji Seulu.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.