Kursy językowe

Wakacyjne kursy językowe

Wakacyjne kursy językowe
4.1
1972
(1 972 ocen)
4.1

Chciałbyś spędzić wakacje podróżując po świecie, poznając nową kulturę, a zarazem uczyć się nowego języka? Z EF możesz wyjechać na wakacje swoich marzeń, inne niż wszystkie! Oferujemy kursy językowe dla młodzieży i dorosłych w naszych 50 szkołach na świecie (między innymi USA, Malta, Australia, Kostaryka, Japonia). Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i wykwalifikowanej kadrze lektorskiej osiągniesz zamierzone efekty w bardzo krótkim czasie.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

50+ years
2-24 weeks
Zainwestuj w siebie i wyjedź na kurs językowy za granicę dla dorosłych w wieku 50+. Korzystaj z urozmaiconych lekcji językowych i atrakcji dopasowanych do Twoich zainteresowań.
EF English Live

EF English Live

18+ lat
Online
Dostęp do lekcji z nauczycielem w dowolnym czasie, miejscu, poziomie. EF English Live to największa szkoła internetowa.
Kierunek: Studiuj online z każdego zakątka świata.
Hult EF Corporate Education

Hult EF Corporate Education

Face-to-face, online i za granicą
Przygotuj się na pracę przyszłości korzystając z naszych innowacyjnych, zorientowanych na wyniki programów. Zaufały nam już tysiące firm z całego świata.
Kierunek: Trening online z dowolnego miejsca na świecie.

Wakacyjne kursy językowe za granicą z EF

Nauka języka przychodzi najłatwiej wtedy, gdy jest elementem codziennych sytuacji. Po zajęciach czeka na Ciebie przygoda z kulturą i architekturą każdego z miast: wejścia do muzeum, koncerty, zwiedzanie zabytków, lekcje nurkowania, imprezy na jachcie...Zamów nasz bezpłatny katalog poniżej i zacznij planować wakacje swojego życia.

Wakacyjne kursy językowe za granicą

Jeśli zdecydujesz się na kurs językowy z EF, nie ma lepszego miejsca niż Wielka Brytania. Dzięki niesamowitym miastom, takim jak Londyn czy Oksford, a także miastom nadmorskim, takim jak Bournemouth i Brighton, będziesz mieć nieskończoną liczbę opcji, gdzie możesz wybrać się na kurs języka angielskiego.

Wakacyjny kurs językowe angielskiego dla młodzieży

Kursy językowe dla młodzieży z EF Education w Anglii to świetna opcja na wyjazd wakacyjny dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Szukasz opcji na wakacje w nowym miejscu, poznanie ciekawych ludzi i aktywne spędzenie czasu? EF zagwarantuje Ci przygodę życia i szybkie efekty nauki. Zamów nasz bezpłatny katalog i zaplanuj swój wakacyjny kurs angielskiego.

Jak wygląda wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży w Wielkiej Brytanii?

Wakacyjny kurs angielskiego w Anglii to fantastyczna letnia przygoda, gdzie nie tylko uczysz się języka obcego, ale także zawierasz nowe znajomości, zdobywasz obycie międzynarodowe oraz wiedzę o kulturze kraju, w którym przebywasz. Ten kurs angielskiego dla młodzieży w Wielkiej Brytanii, jest dedykowany osobom, które są otwarte na wyzwania, chcą nauczyć się nowych rzeczy, poczuć się w dużej mierze tak jak na prawdziwej wymianie i przekonać się jak to jest być niezależnym za granicą. A może właśnie ten kurs języka angielskiego zainspiruje Cię do dalszych zmian i wyjazdu na długoterminową wymianę.

Jak wygląda kurs angielskiego dla młodzieży w Londynie?

Aby zapewnić maksymalne efekty nauki języka obcego, EF zakwateruje Cię u starannie wybranej rodziny goszczącej, która zaopiekuje się Tobą w czasie pobytu w Anglii lub możesz wybrać zakwaterowanie w kampusie jednej z naszych szkół. Pamiętaj, że Twoim współlokatorem będzie osoba, nie mówiąca po polsku, w ten sposób gwarantujemy Ci kompletne zanurzenie w języku obcym i praktyczną naukę języka angielskiego po zajęciach.

Struktura zajęć na kursie wakacyjnym

Wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży w Londynie to przyjemny sposób nauki, w tym przypadku przygotowaliśmy dla Ciebie 20 lekcji w tygodniu, gdzie to Ty wybierasz czy chcesz w nich uczestniczyć rano czy popołudniu. Decydując się na jeden z wariantów zajęć, czas wolny należy do Ciebie, możesz go zagospodarować, biorąc udział w zajęciach organizowanych przez EF albo możesz zwiedzać Londyn i poznawać jego kulturę.

Kursy językowe dla młodzieży to optymalne połączenie 16 zajęć ogólno językowych, 2 wykładów oraz 2 lekcji ćwiczeniowych, gdzie nacisk jest kładziony na interdyscyplinarne zajęcia językowe.

W Londynie zetkniesz się z ludźmi z całego świata, to tam usłyszysz różne dialekty, akcenty i sposoby wyrażania się, które pozwolą Ci na obycie się z językiem obcym w każdej sytuacji. Jeżeli chcesz utrwalać wiedzę na własną rękę zawsze możesz skorzystać z naszej aplikacji i materiałów, które będą dostępne online.

Kurs angielskiego w Londynie to także możliwość wzięcia udziału w zajęciach typu SPIN czyli zajęcia tematyczne, z zakresem materiału, który jest interesujący dla Ciebie. Pamiętaj, że wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży w Londynie, to nie tylko nauka ale także rozwój Twoich zainteresowań.

Praktyczne informacje o kursie języka angielskiego w Londynie

Wakacyjny kurs języka angielskiego w Londynie rozpoczyna się w każdy letni poniedziałek. Zajęcia mogą trwać od dwóch do dwunastu tygodni. Szkoły EF są akredytowane między innymi przez British Council oraz Cambridge English.

Szkoły, w których odbywają się kursy językowe w Londynie dla młodzieży znajdują się w lokalizacji, która pozwala na swobodne, piesze poruszanie się po centrum miasta. Ucz się na kursie języka angielskiego w nowoczesnych wnętrzach i świetnie wyposażonych salach lekcyjnych, a po zajęciach korzystaj z innowacyjnych technologii, aby powtórzyć i przećwiczyć materiał.

Zawsze możesz skorzystać z udogodnień jakie przygotowaliśmy dla naszych kursantów. Na terenie kampusu EF znajdziesz coś dla siebie. Kampus EF jest wyposażony w sprzęt sportowy, który możesz wykorzystać, aby integrować się z nowo poznanymi znajomymi. Podczas Twojego pobytu na kursie językowym w Londynie będziesz czuć się zawsze bezpiecznie i znajdziesz wsparcie pracowników EF.

Atrakcje podczas kursu angielskiego na wakacje

W Londynie jest cała masa atrakcji, w których możesz wziąć udział. Kursy językowe z EF idą w parze z weekendowymi wyjazdami do okolicznych miejscowości. Sam decydujesz czy chcesz jechać wraz z grupą i zwiedzać Oksford, Cambridge, Bath i wiele innych miejscowości. Chcesz napić się piwa kremowego w studiu Harry’ego Pottera? A może wolisz zobaczyć wyścigi łodzi między uniwersytetami?

Ciekawi Cię historia i wizyta w Tower of London? Masz ochotę na słynną herbatę i rytuał five o’clock? Sprawdzaj aktualne plany na dany miesiąc i wybierz swoją opcję na weekend. Wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży w Londynie jest właśnie dla Ciebie. Wszystko to możesz zaplanować, rezerwując swój kurs angielskiego w Londynie i używając naszej aplikacji myEF.

Zarezerwuj swój wymarzony kurs angielskiego w Londynie.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.