NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy japońskiego w Japonii

Zapisz się na kurs japońskiego w Japonii z EF Education First i inwestuj w siebie. Z nami nie tylko podniesiesz poziom swoich umiejętności językowych, lecz także poznasz kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Na naszych zajęciach nauczysz się języka w praktyce, oswoisz go i zaczniesz porozumiewać się po japońsku w codziennych sytuacjach. Największy nacisk zawsze kładziemy na konwersacje i swobodę w komunikacji. Z EF możesz być pewny, że zdecydowałeś się na najlepszy kurs języka japońskiego w Japonii.

Kursy japońskiego w Japonii
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Japan
Miasto: Tokio
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Japan
Miasto: Tokio
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Japan
Miasto: Tokio

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka japońskiego w Japonii

Nauka japońskiego w Japonii to idealny sposób, by przyswoić sobie niuanse języka japońskiego. Tutaj orientalne tradycje spotykają się z młodzieżową żądzą rozrywki wyrażaną w najprzeróżniejszy sposób. Chcesz nauczyć się japońskiego od podstaw? A może masz już opanowany poziom dla początkujących i szukasz kursów dla zaawansowanych? W ofercie posiadamy zajęcia na różnym poziomie i intensywności – od podstawowego do zaawansowanego, od kursów 2-tygodniowych do 12-miesięcznych. Nauka japońskiego w Japonii to świetny sposób, by nauczyć się tego języka.

Jeśli szukałeś najlepszej szkoły języka japońskiego możesz być spokojny. Właśnie ją znalazłeś. EF Education First to profesjonalna szkoła językowa. Japonia słynie ze swoich wysokich wymagań edukacyjnych, więc nasza placówka musi spełniać najwyższe standardy. Oprócz lekcji języka japońskiego prowadzonych przez profesjonalnych native speakerów, znajdziesz u nas przyjazną atmosferę, nowoczesne zakwaterowanie i nowatorskie metody nauki. Spraw, by wyjazd do Japonii był niezapomnianym przeżyciem – wybierz szkołę językową EF Education First.