Kursy hiszpańskiego za granicą

Kursy hiszpańskiego za granicą
4.8
744
(744 ocen)
4.8

Języka hiszpańskiego można się uczyć na wiele sposobów: online, na zajęciach dodatkowych, poprzez konwersacje, korepetycje, poznawanie reguł gramatycznych, z fiszek czy książek. Przetestowaliśmy wszystkie możliwości i doszliśmy do wniosku, że najlepszy sposób na prawdziwe opanowanie tego języka obcego to kurs hiszpańskiego za granicą. 

Tylko w ten sposób dowiesz się jak używać języka w codziennych sytuacjach, kiedy używać określonych wyrażeń. Dowiesz się także, że tak naprawdę nikt na ulicy nie używa zwrotów wyjętych z książek. Jeśli zatem chcesz nauczyć się żywego języka hiszpańskiego – wybierz kurs hiszpańskiego za granicą.

EF Wyjazdy językowe za granicę

10 - 14 lat
2-24 tygodni
Naucz się języka za granicą na kursie grupowym i podróżuj pod opieką Lidera EF lub wybierz elastyczny wyjazd indywidualny.
Kierunek: HiszpaniaKostaryka

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: HiszpaniaKostaryka

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: HiszpaniaKostaryka

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: HiszpaniaKostaryka

Przeglądaj programy według popularnych miejsc

Nauka języka hiszpańskiego za granicą

Pewnie już wiesz, że najłatwiej nauczysz się języka obcego, jeśli wybierzesz szkołę języka hiszpańskiego za granicą. Nasze szkoły językowe w Hiszpanii i Kostaryce oferują naprawdę wiele możliwości. Z nami możesz sam wybrać gdzie i na jak długo chcesz wyjechać oraz jaki poziom intensywności zajęć Ci odpowiada. Sprawdź, jak się prezentuje nasza szkoła języka hiszpańskiego i wybierz program dostosowany do swoich potrzeb.