Kursy hiszpańskiego w Kostaryce

Masz nietypowe podejście do nauki języków obcych? Wolisz poznawać żywy język niż uczyć się reguł gramatycznych i wkuwać słówka? A do tego preferujesz słoneczne plaże od zimnych murów lokalnych szkół językowych? Wybierz kurs hiszpańskiego w Kostaryce. Kostaryka ma niesamowicie wiele do zaoferowania. Od złotych piaszczystych plaż i malowniczych raf koralowych, poprzez tropikalną dżunglę i groźnie wyglądające wulkany, do uroczych, ocienionych kawiarni i gorących klubów w środku miasta. Jeśli przemawia do Ciebie taka wizja nauki języka obcego – zapisz się już dziś na kurs hiszpańskiego w Kostaryce.

Kursy hiszpańskiego w Kostaryce
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Kostaryka
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Kostaryka
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Dorośli i aktywni zawodowo
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Kostaryka

Nauka języka hiszpańskiego w Kostaryce

Nauka hiszpańskiego w Kostaryce sprawi, że będziesz mówić w tym języku szybciej niż myślisz. Nasze zajęcia językowe są tak zorganizowane, że łączą naukę języka ze zwiedzaniem miasta. Zachwyć się pięknem Kostaryki. Wybierz się do Parku Narodowego Manuel Antonio i odetchnij pełną piersią w najpiękniejszym rezerwacie przyrody. Podziwiaj, jak tropikalne lasy przechodzą płynnie w piaszczyste plaże. Odkryj złociste wybrzeża Pacyfiku i migoczące w krystalicznie czystej wodzie rafy koralowe. Nauka języka hiszpańskiego w takich warunkach przyjdzie sama.

Zażyj trochę słońca, ucz się hiszpańskiego i zobacz, co ma do zaoferowania nasza szkoła językowa. Kostaryka to jeden z proponowanych przez nas kierunków podróży. Chcesz odwiedzić lasy tropikalne w Tamarindo, odkryć jaskinie Damas lub wziąć udział w corocznym festiwalu morza – Festiwal Del Mar? A może pragniesz zobaczyć na własne oczy statuę Czarnej Madony znajdującą się w Bazylice Cartago? Na wszystko będziesz miał czas po zakończeniu lekcji hiszpańskiego. Zawsze znajdujemy idealny balans między nauką i czasem wolnym. Właśnie ten komfort daje Ci nasza szkoła językowa. Kostaryka z chęcią opowie Ci swoją historię i pokaże swoje najwdzięczniejsze zakątki. Daj się oczarować tej bajecznej krainie!