Kursy językowe

Kursy językowe za granicą dla młodzieży

Kursy językowe za granicą dla młodzieży
4.9
1972
(1 972 ocen)
4.9

Szukasz kursu językowego za granicą dla swojego dziecka? A może sam jesteś uczniem i chcesz wyjechać za granicę w trakcie wakacji szkolnych? EF Education First oferuje szeroki wybór kursów językowych za granicą dla młodzieży i dzieci w niemal 50 lokalizacjach na całym świecie. Każdy z nich to atrakcyjna i efektywna nauka języka połączona z zabawą i ekscytującymi aktywnościami w czasie wolnym. Zwiedzaj świat, baw się i ucz się języka jednocześnie.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Kursy językowe za granicą dla młodzieży i dzieci z EF

Wyjazdy językowe dla dzieci i młodzieży z EF Education First to gwarantowana jakość, skuteczność i przygoda. Jak to robimy?

  • Innowacyjna metoda EF Learning System gwarantuje przejście na kolejny poziom znajomości języka po 6 tygodniach kursu.
  • Interaktywne narzędzia czynią naukę łatwiejszą i bardziej atrakcyjną.
  • Spersonalizowane podejście do każdego ucznia pozwala wydobyć jak najwięcej z jego indywidualnych umiejętności.
  • Przebywanie za granicą zapewnia najwyższy poziom imersji językowej.
  • Szeroki wybór atrakcji organizowanych w czasie wolnym gwarantuje młodym kursantom dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.
  • Certyfikaty EF oraz międzynarodowych instytucji egzaminacyjnych stanowią przepustkę do kolejnych etapów edukacji, w tym za granicą.

Kursy językowe za granicą dla dzieci i młodzieży

Wybierając kurs językowy za granicą dla dziecka, mamy na uwadze o wiele więcej niż gwarancję efektywnej nauki. Poza aspektem edukacyjnym, rodzice chcą być pewni, że ich dziecko będzie bezpieczne, znajdzie się pod właściwą opieką oraz że nie będzie się nudzić.

EF Education First ma ponad 50-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Najmłodsi uczestnicy wyjazdów EF otrzymują kompleksową opiekę, naukę języka dostosowaną do ich grupy wiekowej oraz możliwość korzystania z licznych atrakcji w czasie wolnym.

Wyjazdy językowe dla dzieci

EF Education First oferuje wyjazdy językowe dla dzieci w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Może chcesz, aby Twoje dziecko poznało uroki Anglii? Wybierając wycieczkę do tego kraju, dajesz mu szansę zobaczenia słynnych angielskich miast, takich jak Londyn czy Oxford, pięknych nadmorskich miejscowości, jak na przykład Brighton czy Torquay, i wielu innych ciekawych miejsc.

A może szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło spędzić czas bardziej aktywnie? Idealny będzie wyjazd na słoneczną Florydę lub do ekscytującej Kalifornii, gdzie można spróbować wszelkiego rodzaju sportów wodnych – surfingu, żeglarstwa, nurkowania i wielu innych.

Niezależnie od tego, którą lokalizację i jaki kurs wybierzesz, doświadczony i zaufany personel EF zapewni Twojemu dziecku atrakcyjną i dostosowaną do jego wieku naukę języka w ciągu dnia oraz pełen wachlarz dodatkowych aktywności w czasie wolnym – od turniejów sportowych poprzez wycieczki krajoznawcze po najlepsze zabawy wieczorne. A to wszystko w otoczeniu, dzięki któremu Twoje dziecko będzie poznawać nowe kultury, zwiedzać świat oraz, co najważniejsze, ćwiczyć język obcy w codziennej komunikacji.

Wyjazdy językowe dla młodzieży

EF Education First oferuje niezapomniane wyjazdy językowe dla młodzieży w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie. Nie czekaj dłużej. Wybierz kurs językowy dla siebie i rozpocznij swoją międzynarodową przygodę!

Nie od dziś wiadomo, że nauka języka obcego jest najbardziej efektywna, jeśli kontakt z danym językiem jest jak najczęstszy i jak najbardziej naturalny. Trudno sobie wyobrazić lepsze środowisko do rozwijania umiejętności językowych niż kurs w kraju, gdzie dany język używany jest na co dzień.

Kursy językowe za granicą dla młodzieży organizowane przez EF to jednak nie tylko nauka języka w najlepszym wydaniu. To także liczne atrakcje poza zajęciami, dzięki którym lepiej poznasz swoich nowopoznanych kolegów z całego świata i wspólnie z nimi przeżyjesz niezapomniane przygody.

Wakacyjne kursy językowe dla młodzieży za granicą

Czy wiesz, że istnieje sposób na ekscytujące wakacje i efektywną naukę języka obcego w jednym? Jest nim wakacyjny kurs językowy za granicą. Ucz się francuskiego w słonecznej Nicei lub hiszpańskiego w wibrującej życiem Barcelonie. Rozwijaj swój angielski w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, Sydney lub na Malcie. Sam wybierz miejsce, w którym przeżyjesz swoją wakacyjną przygodę językową.

Jakie są ceny kursów językowych za granicą dla dzieci i młodzieży?

Cena zależy od rodzaju i długości wybranego kursu. Obejmuje ona koszt zajęć językowych, zakwaterowania u rodziny goszczącej oraz wyżywienia. Aby zapoznać się z cenami kursów językowych EF oraz innymi szczegółami naszej oferty, zamów nasz darmowy katalog.

Dlaczego warto wyjechać na kurs językowy za granicą w młodym wieku?

Dzisiejszy świat to niespotykane do tej pory możliwości podróżowania, międzynarodowe firmy i zespoły oraz nieustająca wymiana kulturowa. To świat, w którym otworem stają przed nami inne kraje i nieograniczone możliwości. Aby móc z nich skorzystać, my sami musimy być również otwarci – na inne kultury, zwyczaje, języki. Postawę taką najlepiej zacząć kształtować od najmłodszych lat.

Dzięki kursom językowym za granicą dzieci i młodzież uczą się nie tylko języka. Rozwijają również umiejętność komunikacji z przedstawicielami innych kultur i narodowości, nawiązują znajomości z rówieśnikami z innych krajów oraz uczą się akceptacji dla tego, co inne. W dzisiejszym świecie umiejętności te są niezwykle cenne zarówno dla pracodawców, jak i dla rozwoju osobistego młodego człowieka.

Jak wygląda nauka języka obcego na wyjeździe językowym EF?

Każdy kurs językowy EF Education jest dopasowany indywidualnie do danego uczestnika. Przed rozpoczęciem nauki dokładnie mierzymy poziom znajomości języka kursanta, aby odpowiednio dostosować do niego program zajęć. Ponadto, wszystkie kursy dla dzieci i młodzieży obfitują w ćwiczenia skoncentrowane na interakcję w grupach, odgrywanie ról i naukę mówienia.

Uczestnicy wyjazdów językowych EF uczą się jednak nie tylko w trakcie zajęć. Przez cały okres trwania kursu przebywają w kraju, w którym język, którego się uczą, używany jest na co dzień. Daje im to wiele cennych okazji do komunikowania się w języku obcym poza zajęciami, a co za tym idzie, przełamywania barier językowych od najmłodszych lat.

Gdzie mieszkają uczestnicy kursów językowych EF za granicą?

Młodzi uczestnicy kursów językowych organizowanych przez EF za granicą mają możliwość zamieszkania w jednym z akademików mieszczących się w blisko 50 lokalizacjach na całym świecie. Każdy z nich daje liczne okazje do poznania kursantów z innych krajów i nawiązania wyjątkowych przyjaźni na całe życie.

Inną formą zakwaterowania podczas wyjazdu jest zamieszkanie z jedną z lokalnych rodzin. Jest to niepowtarzalna okazja do doświadczenia prawdziwego życia lokalnej rodziny oraz kultury danego kraju. Ta opcja zakwaterowania to również codzienna praktyka językowa w najlepszym wydaniu.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.