Kursy językowe

Kursy językowe dla dorosłych za granicą

Kursy językowe dla dorosłych za granicą
4.9
1972
(1 972 ocen)
4.9

Szukasz sposobu na efektywną naukę języka w krótkim czasie? A może chcesz podszlifować swój język biznesowy w trakcie urlopu? Wybierz jeden z kursów językowych dla dorosłych organizowanych za granicą przez EF Education First. Co z tego wyniesiesz?

Kursy językowe dla dorosłych za granicą

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

50+ years
2-24 weeks
Zainwestuj w siebie i wyjedź na kurs językowy za granicę dla dorosłych w wieku 50+. Korzystaj z urozmaiconych lekcji językowych i atrakcji dopasowanych do Twoich zainteresowań.
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USAAngliaMaltaHiszpaniaKanadaFrancjaIrlandiaKoreaAustraliaJaponiaNiemcyWłochyKostarykaRPASingapurNowa Zelandia

Wyjazdy językowe dla dorosłych z EF Education First

Wyjazdy językowe dla dorosłych z EF Education First to gwarantowana jakość, skuteczność i przygoda. Jak to robimy?

  • Innowacyjna metoda EF Learning System gwarantuje przejście na kolejny poziom znajomości języka po 6 tygodniach kursu.
  • Interaktywne narzędzia umożliwiają naukę w nowoczesnej formie gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz czas.
  • Spersonalizowane podejście do każdego ucznia pozwala wydobyć jak najwięcej z jego indywidualnych predyspozycji.
  • Przebywanie za granicą zapewnia najwyższy poziom imersji językowej.
  • Certyfikaty EF oraz międzynarodowych instytucji egzaminacyjnych stanowią przepustkę do kolejnych etapów edukacji, w tym za granicą, a także do lepszej kariery.

Wakacyjne kursy językowe za granicą dla dorosłych

Szukasz intensywnego kursu językowego? A może chcesz podszlifować swój język biznesowy? W ofercie EF Education First znajdziesz szeroki wybór wakacyjnych kursów językowych dla dorosłych za granicą, więc na pewno znajdziesz w niej coś odpowiedniego dla siebie.

Dlaczego warto wyjechać na wakacyjny kurs językowy za granicą dla dorosłych?

Osobom dorosłym często trudno jest wygospodarować czas na naukę języka z uwagi na ograniczenia czasowe. Są też tacy, którzy mimo uczęszczania na kurs językowy po pracy, chcieliby poświęcić jakiś czas na bardziej intensywną naukę, lecz trudno jest im to pogodzić ze swoim regularnym grafikiem. Idealnym rozwiązaniem dla jednych i drugich są wakacyjne kursy językowe za granicą dla dorosłych.

Wybierając wakacyjny kurs językowy za granicą nie musisz się martwić o brak czasu na naukę czy dodatkowe zajęcia po pracy. Wyjeżdżając na kurs w czasie urlopu, możesz się skupić na swoim rozwoju i jednocześnie cieszyć się atrakcjami turystycznymi danego kraju.

Ponadto, decydując się na kurs językowy za granicą, wybierasz najlepszy sposób na intensywną i efektywną naukę języka w krótkim czasie. Trudno bowiem wyobrazić sobie lepsze środowisko do rozwijania umiejętności językowych niż kurs w kraju, gdzie dany język używany jest na co dzień. To wyjątkowa okazja do kontaktu z językiem obcym w najbardziej naturalnej formie oraz posługiwania się nim nie tylko podczas zajęć, lecz w codziennej komunikacji z lokalnymi mieszkańcami i innymi kursantami.

Kurs językowy za granicą to gwarancja pełnej imersji językowej (od ang. immerse – zanurzyć). Będąc stale otoczonym językiem obcym, przestajesz go ćwiczyć – jak na zajęciach w tradycyjnej szkole językowej, a zaczynasz go używać jako naturalnego narzędzia do komunikacji. W rezultacie przełamujesz dotychczasowe blokady i nabierasz łatwości w posługiwaniu się danym językiem.

Podsumowując, wybierając wakacyjny kurs językowy za granicą, korzystasz podwójnie. Po pierwsze, jest to najlepsza metoda na intensywną naukę języka w krótkim czasie. Po drugie, wyjeżdżając w trakcie urlopu możesz się całkowicie skupić na nauce, czyniąc ją tym samym jeszcze bardziej efektywną.

Jak dobrze muszę znać język, aby móc wyjechać na kurs językowy za granicą?

Kursy językowe za granicą są odpowiednie dla osób dorosłych na wszystkich poziomach znajomości języka. Początkujący oswoją się z językiem i zwiększą efektywność dalszej nauki. Osoby średniozaawansowane przełamią bariery językowe i przejdą na kolejny etap, jakim jest posługiwanie się językiem obcym poza murami szkoły. Osoby bardziej zaawansowane mogą z kolei w szybki sposób zwiększyć znajomość języka biznesowego lub specjalistycznego, a także przygotować się go egzaminu.

Co wyróżnia kursy dla dorosłych za granicą organizowane przez EF Education First?

EF Education First ma ponad 50-letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych. Obecnie oferta EF obejmuje ponad 150 rodzajów kursów z 10 języków, odbywających się w 20 różnych krajach na całym świecie.

Każdy kurs EF jest spersonalizowany, tj. dostosowany do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i umiejętności danego kursanta. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną, czy interesuje Cię język biznesowy czy kultura danego kraju, czy masz na naukę dwa tygodnie czy cały rok, pomożemy Ci skomponować Twój spersonalizowany kurs tak, aby idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wszystkie kursy EF oparte są na EF metodzie nauczania. Dzięki połączeniu nauki na zajęciach, praktyki przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi interaktywnych i zanurzenia w lokalnej kulturze, gwarantujemy przejście na kolejny poziom kursu po każdych sześciu tygodniach kursu. To metoda, która naprawdę działa.

Zagraniczne kursy językowe dla dorosłych EF to wreszcie możliwość nauki w jednej z naszych 50 szkół zlokalizowanych w najpiękniejszych miastach świata. Każdy obiekt to nowoczesne i komfortowe, doskonale wyposażone wnętrza w połączeniu z przyjazną atmosferą zaprojektowane tak, by kursanci mogli jak najefektywniej wykorzystać czas nauki, jednocześnie czując się podczas kursu za granicą jak w domu.

Jakie są ceny kursów językowych za granicą dla dorosłych?Cena zależy od rodzaju i długości wybranego kursu. Obejmuje ona koszt zajęć językowych, zakwaterowania u rodziny goszczącej oraz wyżywienia. Aby zapoznać się z cenami kursów językowych EF oraz innymi szczegółami naszej oferty, zamów nasz darmowy katalog.

Dlaczego warto wyjechać na kurs językowy za granicą jako osoba dorosła?

Wiele osób dorosłych zastanawia się, czy mimo tego, że nie są już licealistami czy studentami, wciąż mogą wyjechać na kurs językowy za granicą. Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś gotowy na językową przygodę za granicą, Twój wiek nie gra żadnej roli.

Wyjazdy językowe EF nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Dlatego cieszą się tak dużą popularnością i świetnymi opiniami wśród dorosłych kursantów.

Wielu z naszych dorosłych kursantów cieszy się, że postanowili wybrać się na kurs językowy za granicą właśnie teraz. Decydując się na wyjazd jako osoba dorosła, doskonale wiesz, czego chcesz. Co za tym idzie, jesteś w stanie w pełni skorzystać z zalet takiego wyjazdu.

Jakie są dodatkowe korzyści z wyjazdu na kurs językowy za granicę?

Kurs językowy za granicą to nie tylko nauka języka. To także możliwość eksplorowania lokalnej kultury i doświadczania codziennego życia w danym kraju. Ucz się francuskiego w słonecznej Nicei lub hiszpańskiego w wibrującej życiem Barcelonie. Rozwijaj swój angielski w Londynie, Nowym Jorku, San Diego, Sydney lub na Malcie. Sam wybierz miejsce, w którym przeżyjesz swoją niezapomnianą przygodę językową.

Wyjazd językowy to również niepowtarzalna okazja do przełamywania różnego rodzaju barier osobistych, nie tylko językowych. Uczestnikami kursów EF są zazwyczaj osoby różnych narodowości, dzięki czemu jest to doskonała okazja do poznania wielu nowych kultur oraz nawiązania znajomości, a nawet zapoczątkowania przyjaźni z ludźmi z całego świata.

Wielu dorosłych kursantów EF mówi nam, że wyjeżdżając na kurs byli pełni obaw, czy poradzą sobie bez możliwości komunikowania się w języku polskim. Wracając, przywożą ze sobą nie tylko dumę z pokonania własnych barier językowych, ale też nieocenioną pamiątkę na całe życie w postaci nowych międzynarodowych znajomości i wspomnień z przeżytych wspólnie chwil.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.