Anglia

Kursy angielskiego w Manchesterze

Kursy angielskiego w Manchesterze
4.9
589
(589 ocen)
4.9

Manchester to wielka, zachwycająca metropolia. Jego majestat przyciąga tysiące żądnych wrażeń studentów z całego świata. To atmosfera miasta sprawia, że na kurs angielskiego w Manchesterze zapisuje się z roku na rok coraz więcej osób. Manchester jest znany przede wszystkim dzięki piłce nożnej. Jednakże nie tylko fani futbolu znajdą tu coś dla siebie. Zapisz się już dziś na kurs angielskiego w Manchesterze!

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Anglia
Miasto: Manchester

Nauka języka angielskiego w Manchesterze

Chcesz się nauczyć mówić po angielsku? Marzy ci się poznanie brytyjskiej kultury i tradycyjnych zwyczajów? Wybierz EF Education First. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak niezwykła może być nauka angielskiego. W Manchesterze nie tylko podniesiesz swój poziom językowy, lecz przede wszystkim przeżyjesz niezapomniane wakacje. Wybierz się z nami na Wyspy Brytyjskie. Podróżuj i ucz się języka angielskiego w Manchesterze.

Szukałeś najefektywniejszej metody na naukę języka angielskiego i trafiłeś do nas? To nie przypadek! EF Education First to najlepsza na rynku szkoła językowa. Manchester to też jedno z ciekawszych miast do nauki. Wyjedź z nami do Anglii, poznaj studentów z całego świata i ucz się mówić w obcym języku razem z nami. Nasi nauczyciele dopilnują, byś pod koniec wyjazdu posługiwał się angielskim jak native speaker. Nasza szkoła językowa w Manchesterze pozwoli Ci szybko i bez problemu opanować język angielski.

Dostojny, wiktoriański budynek mieszczący się w sąsiedztwie parków i budynków uniwersyteckich. Wyremontowana szkoła z przestronnymi klasami. Prywatny ogród z patio do BBQ. Zorganizowane wycieczki m.in. do Lake District, Warwick Castle, Edynburga. 5 minut spacerem do lokalnych pubów, sklepów i restauracji. Transport publiczny tuż obok szkoły. Szkoła dla osób powyżej 25 roku życia.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.