Badania naukowe EF

Poprzez technologię, edukację i design wyznaczamy nowe trendy w nauce. To dlatego jesteśmy swiatowym liderem w edukacji międzynarodowej.

Technologia

Nie odnosimy się do technologii bezkrytycznie. Jest ona istotnym elementem naszej pracy, ale wykorzystujemy ją jedynie jako wsparcie przy osiąganiu celów związanych z nauczaniem. Technologia nie jest dla nas celem samym w sobie. Ponadto zawsze staramy się wybiegać wzrokiem w przyszłość – chcemy odkryć, jak nowe technologie mogą pomóc nam w udoskonalaniu istniejących i opracowywaniu nowych metod nauczania.

Edukacja

Sieć Badań Edukacyjnych EF daje naukowcom z Uniwersytetu Cambridge, Uniwersytetu Harvarda, Uniwersytetu w Pekinie i Uniwersytetu w São Paulo dostęp do bogatych źródeł danych dotyczących nauki języków obcych, metod nauczania i przeprowadzania testów językowych. Dzięki tym informacjom uczeni są w stanie lepiej zrozumieć sposoby nabywania umiejętności językowych oraz mogą w prosty i szybki sposób dzielić się wynikami swoich badań.

DESIGN

Nasze logo zaprojektował światowej sławy grafik Paul Rand, a meble biurowe pochodzą z salonów Vitry. Po przeczytaniu tych słów, każdy profesjonalny projektant powinien uświadomić sobie jak bardzo EF troszczy się o dobry design.

Nasze poczucie estetyki znacznie wykracza poza teoretyczne granice – dla nas design to praktyczne doświadczanie świata. Aby oferować ambitne, inspirujące i zmieniające świat usługi, doszliśmy do perfekcji w projektowaniu wizualnym, interakcyjnym i użytkowym. I na styku tych trzech dziedzin odkryliśmy złoty środek wszystkich naszych działań.


01/02

EF EdTech

Nasze zespoły inżynierów oprogramowania, projektantów, lingwistów i filmowców w Szanghaju, Londynie i Bostonie nieustannie pracują nad opracowaniem nowych metod nauczania.

Dziś EF pomaga milionom studentów, ale wciąż dążymy, aby było ich jeszcze więcej – nawet setki milionów.

Już od ponad dekady, kiedy to we współpracy z Apple rozpoczęliśmy pracę nad pierwszym wspólnym projektem badawczym dotyczącym przyszłości nauki języków, naszą misją jest wykorzystanie technologii do opracowywania jeszcze lepszych metod nauki języków.

Od lat jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i możemy pochwalić się przełomowymi osiągnięciami z dziedziny rozpoznawania mowy oraz wirtualnego i adaptacyjnego nauczania. Pracują dla nas najlepsi i najzdolniejsi - dzięki temu zawsze jesteśmy kilka kroków przed innymi.

Czym się zajmujemy

Labolatoria Naukowe EF EdTech to międzynarodowa jednostka badawczo-rozwojowo-naukowa EF Education First, opracowująca najbardziej zaawansowane systemy nauczania stosowane przez miliony ludzi na całym świecie.

  • Systemy nauczania dla dorosłych

  • Systemy nauczania dla dzieci i młodzieży

  • Systemy nauczania dla firm i instytucji rządowych

  • Systemy nauczania dla szkół i nauczycieli

  • Przeprowadzanie testów

Najnowsze projekty EF EdTech

EF EPI

Opracowanie największego na świecie rankingu poszczególnych krajów według wskaźnika określającego poziom znajomości języka angielskiego (EF EPI).

Wejdź na stronę

EF SET

EF SET, czyli EF Standard Test, to pierwszy na świecie darmowy test znajomości języka angielskiego. W mniej niż 50 minut użytkownicy otrzymują szczegółową ocenę znajomości języka i swoich umiejętności czytania i słuchania.

Wyniki są podawane zaraz po ukończeniu testu i udostępniane jedynie użytkownikowi.

Dowiedz się więcej
02/02

Sieć Badań Edukacyjnych EF Research Network

Sieć Badań Edukacyjnych EF Research Network tworzą najlepsze uniwersytety z całego świata, które wspólnie z EF pracują nad udoskonalaniem metod nauki języków obcych.

Sieć badawcza EF zajmuje się szerokim zakresem zagadnień od lingwistyki, pedagogiki, technologii edukacyjnej, oceny językowej po zanurzenie kulturowe.

Razem kreujemy przyszłość – nieustannie prowadzimy badania i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Wspólnie kształtujemy kierunek, w jakim podążają nowoczesne metody nauczania ,nauka języków i porozumienie międzykulturowe.

Wspólnie z Wydziałem Lingwistyki Teoretycznej i Stosowanej Uniwersytetu Cambridge opracowujemy bazę danych językowych EF-Cambridge Open Language Database i prowadzimy badania nad wpływem języka ojczystego na naukę języka obcego.

Dowiedz się więcej

We współpracy z Harvard University’s Graduate School of Education, EF bada rozwój drugiego języka, umiejętności pisania i akademickiej znajomości języka w celu zwiększenia efektywności nauki, nauczania i oceny.

Dowiedz się więcej

We współpracy z Wydziałem Języków Obcych na Uniwersytecie w Pekinie, EF opracowuje skuteczne techniki nauczania języka angielskiego dla milionów Chińczyków oraz testuje innowacyjne systemy oceniania umiejętności językowych wśród uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych.

Niektóre z najnowszych badań naukowych prowadzonych we współpracy z Uniwersytetem São Paulo obejmują badania nad metodami tłumaczeń i tzw. Big Data (wielkie zbiory danych) w celu lepszego zrozumienia procesu nauki języka oraz analizę wzorców błędów powielanych przez Brazylijczyków uczących się języka angielskiego.

Dowiedz się więcej

EF i Uniwersytet w Tokio stworzyły wspólny program badań wpływu mózgu na naukę drugiego języka.

Dowiedz się więcej