EF Kursy Egzaminacyjne
EF Kursy Egzaminacyjne

EF Kursy Egzaminacyjne

Wyróżnij się certyfikatem uznawanym na całym świecie.
32 Lekcje/tydzień
(Lekcja 40-minutowa)
16 Lekcji ogólnojęzykowych
04 Projekty
10 Lekcji przygotowujących do egzaminu
02 Wykłady
  • Poziom:
    Od początkującego do zaawansowanego (dla egazminów TOEFL/TOEIC minimalny poziom to średniozaawansowany)
  • Data rozpoczęcia:
    Każdy poniedziałek, przez cały rok
  • Rodzaj podróży:
    Podróż indywidualna

Przygotuj się do oficjalnie uznanych egzaminów językowych, takich jak Cambridge, TOEFL, TOEIC czy IELTS. Oprócz 32 intensywnych lekcji językowych, naucz się cennych technik zdawania testów (łączny czas nauki to 21 godzin i 20 minut).

Weź również udział w praktycznych testach z limitem czasu (z pytaniami z egzaminów z poprzednich lat), aby zbudować swoją pewność siebie. Zdobędziesz praktyczne umiejętności i opanujesz techniki niezbędne do uzyskania najlepszych wyników na egzaminach językowych.

Egzaminy Cambridge English: Egzaminy Cambridge English (English for Speakers of Other Languages) są oficjalnie uznawane przez pracodawców, uniwersytety i organy rządowe na całym świecie. Możesz przystąpić do nich zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej, a ich ważność nie wygasa.

Oferujemy również:kursy przygotowujące do egzaminów z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, mandaryńskiego i japońskiego. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski