EF i Igrzyska Olimpijskie

Przyjaźń. Doskonałość. Poszanowanie. Są to podstawowe wartości Ruchu Olimpijskiego. Odkąd baron Pierre de Coubertin uruchomił współczesne igrzyska olimpijskie, Międzynarodowy Komitet Olimpijski zachęca młodzież i dorosłych do działania na rzecz lepszego, bardziej pokojowego świata.

To jest misja, którą dobrze rozumiemy w EF. Od 1988 roku EF współpracuje z Komitetem Olimpijskim nad zaprojektowaniem i dostarczeniem szeregu rozwiązań edukacyjnych, które promują zrozumienie i komunikację na Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich. Udostępniliśmy testy językowe online dla wolontariuszy, opracowaliśmy cyfrowe programy nauczania w zakresie sportu i hostingu olimpijskiego dla studentów oraz uczyliśmy profesjonalnych umiejętności językowych członków  komitetów organizacyjnych.

Nasza olimpijska współpraca polega na:

  • Oficjalny Dostawca Usług Językowych IO Pekin 2022
  • Oficjalny Partner Treningów Językowych IO Tokio 2020
  • Oficjalny Sponsor Usług Edukacyjnych IO PyeongChang 2018
  • Oficjalny Dostawca Usług Językowych IO Rio De Janeiro 2016
  • Oficjalny Dostawca Programów Językowych IO Sochi 2014
  • Oficjalny Dostawca Usług Językowych IO Pekin 2008
  • Oficjalna Szkoła Językowa IO Seul 1988

Zaangażowanie EF w wartości olimpijskie trwa długo po zakończeniu ceremonii zamknięcia. Przez cały rok nasza amerykańska złota medalistka olimpijska i ambasador olimpijski EF DeeDee Trotter podróżuje po całym świecie, aby przeprowadzać inspirujące rozmowy na temat przywództwa, wytrzymałości i przełamywania barier.

Od ponad 30 lat EF jest dumne, że może pochwalić się wartościami olimpijskimi. Patrzymy w przyszłość na Tokio 2020 i z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji naszej historii i współpracy z Komitetem Olimpijskim, ponieważ wspólnie docieramy do zróżnicowanych środowisk i tworzymy doświadczenia, które naprawdę zmianiają świat.