EF Executive Premium
EF Executive Premium

EF Executive Premium

Połączenie lekcji indywidualnych oraz lekcji w małych grupach lub samodzielnych sesji projektowych.

Poziomy:

Od początkującego do zaawansowanego

Długość:od 1 do 52 tyg.

Opis:Lekcje w małych grupach umożliwiają interaktywną naukę w małych klasach liczących średnio 6 uczniów. Zajęcia te uzupełniają sesje projektowe, na których będziesz mógł rozwijać się samodzielnie, a prywatne lekcje jeden na jednego zagwarantują Ci wielki postęp. Ponadto półprywatne praktyczne sesje językowe pozwolą Ci wykorzystać nowe umiejętności językowe w rzeczywistych interakcjach biznesowych z 1-3 studentami (całkowity czas nauki wynosi 26lekcji po 40 minut).

Dlaczego EF Executive Premium jest najbardziej popularnym kursem Executive?
Dostosowane lekcje jeden na jeden gwarantują szybkie postępy, a lekcje grupowe poprawiają Twoje umiejętności komunikacyjne i wzmacniają nawiązywanie kontaktów. Małe grupy zapewniają również bardziej indywidualne podejście nauczycieli i maksymalizują Twój potencjał uczenia się.

Dostępne w: Cambridge

Daty rozpoczęcia: Każdy poniedziałek roku

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski