Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31
EF Executive Premium
EF Executive Premium

EF Executive Premium

Połączenie lekcji indywidualnych oraz lekcji w małych grupach lub samodzielnych sesji projektowych.

Poziomy:

Od początkującego do zaawansowanego

Długość:od 1 do 52 tyg.

Opis:Lekcje indywidualne gwarantują szybkie postępy, a lekcje w minigrupach poprawią Twoje umiejętności komunikacyjne i umożliwią swobodne nawiązywanie międzynarodowych kontaktów. Lekcje półprywatne w małych grupach zapewniają odpowiedni czas i uwagę poświęcone przez nauczyciela każdemu z kursantów i maksymalizują Twój potencjał nauki. Lekcje w minigrupach umożliwiają interaktywną naukę w grupach średnio 6-osobowych. Zajęcia te uzupełniają sesje projektowe, na których będziesz mógł rozwijać się samodzielnie, a prywatne lekcje jeden na jeden zagwarantują Ci maksymalny postęp. Ponadto sesje półprywatnych ćwiczeń językowych pozwolą Ci wykorzystać nowe umiejętności językowe w rzeczywistych interakcjach biznesowych z 1-3 innymi kursantami (całkowity czas nauki wynosi 26 godzin i 40 minut).

Dlaczego EF Executive Premium jest najbardziej popularnym kursem Executive?
Dostosowane lekcje jeden na jeden gwarantują szybkie postępy, a lekcje grupowe poprawiają Twoje umiejętności komunikacyjne i wzmacniają nawiązywanie kontaktów. Małe grupy zapewniają również bardziej indywidualne podejście nauczycieli i maksymalizują Twój potencjał uczenia się.

Dostępne w: Cambridge

Daty rozpoczęcia: Każdy poniedziałek roku

EF Learning Guarantee
Learning Guarantee
Będziesz przechodzić na kolejny poziom kursu co sześć tygodni*, jeśli będziesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach i odrabiać zadane prace, a w zależności od Twoich postępów możesz robić postępy nawet szybciej. Nasza metoda zagwarantuje, że zrobisz maksymalne postępy – w przeciwnym razie będziesz się uczyć bezpłatnie, aż osiągniesz zaplanowany poziom. *Może się to różnić w przypadku języków innych niż angielski