Masz już rezerwację w EF i masz pytania? Zadzwoń pod numer: 22 825 01 31

Zarezerwuj swoją wymarzoną podróż z EF

Co zawiera opłata za kurs?
  • Wybrany przez Ciebie kurs językowy

  • Zakwaterowanie we współdzielonym pokoju u rodziny goszczącej z wyżywieniem typu half board (śniadanie i obiadokolacja od poniedziałku do piątku oraz wszystkie posiłki w weekendy) lub w akademiku EF w wybranych szkołach (patrz: strony poszczególnych miejscowości)

Jak będzie zorganizowana moja podróż na kurs językowy EF?

Możemy zorganizować dla Ciebie zarówno loty, jak i transfery. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem EF, aby uzyskać więcej informacji i spersonalizowaną ofertę.

Daty rozpoczęcia kursów

Większość kursów EF rozpoczyna się w każdy poniedziałek roku. W sprawie szczegółów skontaktuj się z biurem EF.

Kiedy mam uiścić opłatę za kurs?
  • Opłatę rejestracyjną w wysokości 640 PLN (a przy kursach 8-tygodniowych i dłuższych: 1000 PLN) należy uiścić w momencie rezerwacji kursu • W terminie do 7 dni po potwierdzeniu rezerwacji przez szkołę należy opłacić zaliczkę w kwocie 3000 PLN • Pozostała kwota powinna zostać uiszczona najpóźniej na 60 dni przed rozpoczęciem kursu

  • Enrollment fee ($195) and Cancellation Protection are due at the time of booking

  • 14 days after booking, the deposit of 20% of the course fee is due

  • 45 days after booking, another 20% of the course fee is due

  • The remaining balance is due 60 days prior to the course start date

Czy potrzebuję ubezpieczenia turystycznego?

Wszyscy kursanci muszą posiadać ubezpieczenie podróżne. W ofercie EF znajduje się międzynarodowe ubezpieczenie ERIKA, obejmujące m.in. chorobę/wypadek, w określonych wypadkach koszty związane z przerwaniem podroży/powrotem, kradzież, opóźnienia, odpowiedzialność cywilną.

Ubezpieczenie od kosztów reygnacji

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dostępne w momencie rezerwacji. To jednorazowa, bezzwrotna opłata w wysokości 365 PLN. Uczestnik, który wykupił ww. ubezpieczenie, ma prawo do bezpłatnych zmian w rezerwacji lub do rezygnacji z kursu językowego w dowolnym momencie z powodu choroby, uniemożliwiającej uczestnictwo w kursie w wybranym terminie.

Miejsca, które pokochasz

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami