Ostatnie miejsca na wakacje 2024. Zarezerwuj zanim wyprzedzą Cię inni
Podróż all-inclusive
Podróż all-inclusive

Podróż all-inclusive

Co jest zawarte
  • Kurs
  • Loty i transfery
  • Lider EF
Stwórz niezapomniane wspomnienia w grupie nowych przyjaciół z całego świata, pod opieką Lidera EF na wakacyjnym kursie all-inclusive.
Kompleksowy pakiet
Nasze kompleksowe pakiety wakacyjne oprócz kursu językowego obejmują także loty w obie strony, transfery lotniskowe, ubezpieczenie, wyżywienie i zakwaterowanie. Wybierz idealny pakiet dla siebie w wybranej lokalizacji i o wybranej długości, a my zajmiemy się wszystkimi szczegółami.
Opieka lidera EF
Pierwszy wyjazd za granicę i nie wiesz, czego się spodziewać? Doświadczony lider EF będzie towarzyszył Twojej grupie podczas całej podróży - od spotkania na lotnisku w Warszawie, przez pobyt w szkole, aż do powrotu na miejsce.
Praktyczna nauka języka
Nasze grupowe kursy językowe koncentrują się na wykorzystaniu umiejętności językowych - w klasie i poza nią. Przed rozpoczęciem kursu sprawdzamy Twój poziom znajomości języka, abyśmy mogli umieścić Cię w odpowiedniej grupie. Uczniowie są również zachęcani do wykorzystywania języka w praktyce: podczas posiłków z rodziną goszczącą, gry w piłkę nożną z nowymi przyjaciółmi lub zwiedzania nowego miasta z liderem EF.
Wizyty studyjne i wycieczki
Nauka języka wykracza poza salę lekcyjną tak, abyś mógł jak najlepiej poznać lokalną kulturę. Wizyty studyjne, wizyty w miejscach kultury i jednodniowe wycieczki są częścią programu nauczania. Wybieraj z szerokiej gamy pakietów aktywności, aby jeszcze lepiej poznać nowy kraj i wykorzystać maksymalnie czas za granicą.
Niezapomniana przygoda
Szybko poznasz nowych przyjaciół z całego świata, a dzięki różnorodnym aktywnościom pozalekcyjnym, takim jak zwiedzanie miasta, zajęcia plastyczne, wycieczki i rozgrywki sportowe połączysz naukę języka ze świetną zabawą.