NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Programy w Tokio

Wyjazdy do Tokio organizowane przez EF Education First to gwarancja doskonale zorganizowanej podróży. Jeśli marzysz o tym, by spędzić wakacje z japońskim w Tokio, chcesz wyjechać na kilka tygodni bądź miesięcy – zgłoś się do nas! Pomożemy Ci wybrać optymalny program skrojony do Twoich potrzeb. Wyjazd do Tokio jest najlepszym sposobem na przeżycie niezwykłej i niezapomnianej orientalnej przygody. Zapraszamy!

Programy w Tokio

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Japonia
Miasto: Tokio

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Japonia
Miasto: Tokio

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Japonia
Miasto: Tokio

Wakacje z japońskim w Tokio

Wysokie wieżowce i niesamowita popkultura Tokio sprawiają, że miasto wygląda jak z filmu sience fiction. Jednak z poziomu ulic stolicy Japonii widać wyraźnie, że nowoczesność współgra z silnie zakorzenioną tutaj tradycją – sanktuaria Shinto i Pałac Cesarski mieszają się z klubami karaoke i mangi. Możesz ćwiczyć japoński z przyjaźnie nastawionymi mieszkańcami w modnych sklepach i barach sushi w dzielnicy Shibuya, gdzie znajduje się nasza komfortowa szkoła.