RPA

Kursy angielskiego w Cape Town

Kursy angielskiego w Cape Town
4.6
563
(563 ocen)
4.6

Kurs angielskiego w Kapsztadzie to idealnie połączenie nauki i przyjemności. Podczas naszych wyjazdów dbamy o to, aby zachować odpowiednie proporcje między zdobywaniem wiedzy a zabawą. Możesz zdecydować czy wolisz intensywny obóz językowy czy raczej chciałbyś wypocząć. EF dokłada wszelkich starań, by dostarczyć uczestnikom najlepsze, najbardziej dopasowane do ich potrzeb obozy językowe.

Kursy angielskiego w Cape Town

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: RPA
Miasto: Kapsztad
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: RPA
Miasto: Kapsztad
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: RPA
Miasto: Kapsztad
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: RPA
Miasto: Kapsztad

Nauka języka angielskiego w Cape Town

Nauka angielskiego w Kapsztadzie to niesamowita sposobność poznania jednego z najbardziej interesujących miast w Afryce. Tutaj niespodzianka czeka na Ciebie na każdym rogu! Zanurkuj wraz z rekinami w Zatoce Stołowej lub wespnij się na najwyższy płaskowyż w rejonie. Daj się ponieść paralotni lub wypoczywaj w nadmorskim kurorcie. A przede wszystkim ucz się języka! Nasze programy sprawiają, że nauka angielskiego w Kapsztadzie przychodzi łatwo i zgrabnie. Największy nacisk kładziemy na umiejętności komunikacyjne, które będziesz doskonalić podczas zwiedzania miasta i pogawędek z miejscowymi. Po powrocie do Polski na pewno zauważysz, jak bardzo poprawiły się Twoje umiejętności językowe.

Odkryj majestat Afryki podczas studiów w szkole języka angielskiego w Kapsztadzie. Nasze małe klasy i nacisk na umiejętności komunikacyjne sprawią, że nauka angielskiego przyjdzie Ci szybciej i sprawniej. A w czasie wolnym wybierz się na wyspę Robben, odkryj obserwatorium astronomiczne lub ogród botaniczny Kirstenbosch. Albo podziwiaj siedliska pingwinów w Simonstad. To wszystko i jeszcze więcej ma do zaoferowania nasza szkoła językowa. Kapsztad to najpiękniejsze miejsce na Ziemi!

Jasny, nowoczesny budynek z widokiem na Table Mountain. Niedawno odremontowane wnętrza. Prywatny, słoneczny ogród z BBQ patio. Łatwy dostęp do centrum miasta, sklepów i restauracji na Long Street. Wycieczki górskie, wycieczki do winnicy, zorganizowane safari w Kruger National Park. 15 minut drogi do najlepszych miejskich plaż.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.