USA

Kursy angielskiego w Bostonie

Kursy angielskiego w Bostonie
4.4
562
(562 ocen)
4.4

Kurs angielskiego w Bostonie pomoże Ci opanować angielski do perfekcji. Oferta EF Education First na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Proponujemy kursy od 3 tygodni do 12 miesięcy o średnim lub wysokim poziomie intensywności. Chcesz wyjechać na wczasy do USA czy pragniesz porządnie przygotować się do egzaminów wstępnych na amerykańskie uczelnie? Nasze kursy języka angielskiego w Bostonie zawsze staną na dostarczą Ci dokładnie tego.

Kursy angielskiego w Bostonie

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Boston
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Boston
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Boston
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USA
Miasto: Boston

Nauka języka angielskiego w Bostonie

Nauka angielskiego w Bostonie to najlepszy sposób na szybkie i skuteczne przyswojenie języka angielskiego. Jeśli jesteś gotowy na to, by przenieść naukę języka na wyższy poziom, zgłoś się do nas. EF Education First ma 50 lat doświadczenia w organizowaniu kursów językowych. Posiadamy profesjonalną kadrę, najlepsze przygotowanie merytoryczne i specjalnie opracowany program zajęć. Jeśli chcesz dołączyć do tysięcy zadowolonych uczestników naszych zajęć, zgłoś się do nas. Nauka angielskiego w Bostonie to gwarancja sukcesu językowego i wiele niezapomnianych wrażeń.

Najlepiej uczyć się języka w miejscu, gdzie jest on powszechnie używany. W ten sposób też najłatwiej opanować materiał i zacząć mówić w obcym języku. Jeśli jesteś tego samego zdania, wybierz się z nami do Bostonu i studiuj angielski w najlepszej szkole językowej w kraju. W Bostonie odnajdziemy urok historycznego miasta, zagubimy się na brukowanych uliczkach wśród starych, bogato zdobionych kamienic. Ale już po chwili znajdziemy się w pobliżu eleganckich restauracji, czerwonych dywanów i strzelistych wieżowców. To miasto, w którym można doświadczyć wiele. Wybierz się z nami w podróż do USA i przygotuj sie na niezapomniane wakacje. EF Education First to Twoja szkoła językowa. Boston Cię zachwyci!

17 - hektarowy zabytkowy kampus, położony na pięknym, zielonym terenie. Przestronne, nowocześnie wyposażone klasy. Zorganizowane wycieczki m.in. do Nowego Jorku. Dobry dostęp do transportu publicznego, łatwy dojazd do centrum Bostonu. 1 minut spacerem do restauracji i sklepów.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.