NASZE SZKOŁY SĄ OTWARTE! Zadzwoń i sprawdź gdzie możesz wyjechać

Kursy angielskiego na Hawajach

Wakacje na Hawajach to marzenie praktycznie każdego turysty. Niebiańskie plaże, rafy koralowe i długie beztroskie wieczory w otoczeniu palm. A jeśli dodatkowo chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i podnieść swój poziom angielskiego, zapraszamy na kurs angielskiego na Hawajach. Czy można wyobrazić sobie piękniejszą scenerię do nauki języka obcego?

Kursy angielskiego na Hawajach

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Honolulu

EF Wyjazdy językowe za granicę

14 - 25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Honolulu

EF Wyjazdy językowe za granicę

25 + lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Honolulu

Nauka języka angielskiego na Hawajach

Aloha! Chcesz się nauczyć tańczyć hula? A może marzy ci się kurs surfingu? Lub pragniesz wdrapać się na polinezyjskie wygasłe wulkany? Tego wszystkiego możesz doświadczyć, wybierając EF Education First. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak niezwykła może być nauka angielskiego. Na Hawajach nie tylko wskoczysz na wyższy poziom językowy, lecz przede wszystkim będziesz doskonale się bawił. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zakosztuj rajskich wakacji połączonych z nauką języka angielskiego.

Zastanawiasz się, gdzie znajduje się najpiękniej położona szkoła językowa? Hawaje to poprawna odpowiedź. EF Education First od wielu lat wysyła uczniów z całego świata na polinezyjskie wyspy, aby w otoczeniu rajskich krajobrazów mogli chłonąć język angielski. Posiadamy najlepszą kadrę nauczycielską, spełniamy najwyższe kryteria edukacyjne i mamy najbardziej zadowolonych absolwentów na całym świecie. EF to najlepsza szkoła językowa. Hawaje to wręcz wymarzony kierunek. Zapraszamy!

Zlokalizowana w centrum Waikiki w nowoczesnej szkole z widokiem na ocean. Jasne i nowoczesne sale lekcyjne. Z klas rozciąga się przepiękny widok na ocean. 3 minuty spacerem do sławnych plaż Waikiki. 5 minut spacerem do pobliskich sklepów, restauracji i głównych atrakcji miasta. Dobry dostęp do transportu publicznego.