USA

Kursy angielskiego w Santa Barbara

Kursy angielskiego w Santa Barbara
4.5
697
(697 ocen)
4.5

Wybierz kurs angielskiego w Santa Barbara, amerykańskiej „Riwierze Zachodu". Santa Barbara oferuje ogromny wybór atrakcji: historyczne muzea, surfing po wodach oceanu czy podziwianie wielorybów. Każdy znajdzie tu cos dla siebie. Wybierz się z nami na kurs języka angielskiego w Santa Barbara. Pomożemy Ci poprawić Twoje umiejętności językowe, podczas gdy Ty będziesz się cieszył urokami tego niezwykłego miasta.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: USA
Miasto: Santa Barbara
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: USA
Miasto: Santa Barbara
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: USA
Miasto: Santa Barbara
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: USA
Miasto: Santa Barbara

Nauka języka angielskiego w Santa Barbara

Po powrocie z Santa Barbara nic już nigdy nie będzie takie samo. To państwo staje się częścią Ciebie, zmienia Twój sposób postrzegania świata. Strzeliste lasy, przesympatyczni ludzie i najwspanialsze jedzenie na Ziemi. Te wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze. Nauka angielskiego w Santa Barbara w Kalifornii to niezwykła przygoda, o której nigdy nie zapomnisz.

Nauka angielskiego za granicą to niezwykła przygoda. Jeśli chcesz wyjechać na niezapomniane wakacje, wybierz program, który oferuje nasza szkoła językowa. Santa Barbara to świetny sposób na połączenie przyjemnego wypoczynku z nauką języka angielskiego. Z nowo poznanymi znajomymi z całego świata będziesz mógł każdego dnia rozmawiać po angielsku. A po zajęciach wybierzecie się razem, by odpocząć na rajskich plażach, usiądziecie pod palmami i zatopicie się w niesamowitym klimacie tego czarującego miejsca. Santa Barbara w stanie Kalifornia to miejsce na Twoje wakacje!

Klasyczny budynek w stylu kolonialnym. Jasne i nowoczesne klasy, doskonale wyposażone w nowy sprzęt. Słoneczny dziedziniec. Zorganizowane wycieczki do Los Angeles, San Diego i Disneylandu. Kafejki i restauracje tuż obok szkoły. 5 minut spacerem do pobliskich sklepów i restauracji na State Street.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.