Kursy hiszpańskiego w Barcelonie

Czy jest lepsze miasto do nauki języka hiszpańskiego niż Barcelona? To połączenie nowoczesności i historii, tradycyjnych zabaw i młodzieżowych klubów. Tutaj na każdym kroku można odkryć architektoniczne perełki sprzed lat, by po chwili natknąć się na całkiem współczesne emblematy klubu piłkarskiego. Barcelona kusi swoją niepowtarzalną atmosferą... a EF profesjonalnie zorganizowanym wyjazdem. Genialna lokalizacja, studenci z całego świata, małe klasy i doświadczeni nauczyciele – tego wszystkiego doświadczysz, zapisując się na nasz kurs hiszpańskiego w Barcelonie. EF zapewni Ci to, czego potrzebujesz, by nauczyć się mówić płynnie i pewnie po hiszpańsku.

Kursy hiszpańskiego w Barcelonie
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16 + lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Barcelona
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

16 + lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Barcelona

Nauka języka hiszpańskiego w Barcelonie

Kurs hiszpańskiego w Barcelonie to tak naprawdę wakacje. W ciągu dnia uczysz się hiszpańskiego ze swoimi nowymi przyjaciółmi z całego świata, popołudniami spacerujesz po bajecznie kolorowym mieście, a wieczory spędzasz, chłodząc się w nabrzeżnych klubach lub pod palmami. Co roku Barcelona przyciąga swym niepowtarzalnym urokiem tysiące studentów z całego świata. Organizowane przez nas kursy języka hiszpańskiego w Barcelonie to niezwykła okazja do tego, by zakosztować uroków tej tętniącej życiem metropolii i jednocześnie odbyć intensywny kurs językowy. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa – wybierz kurs hiszpańskiego w Barcelonie, a nauka języka będzie prawdziwą przyjemnością.

Szkół językowych jest pod dostatkiem. Zwłaszcza szkół językowych w Barcelonie. Jak wybrać najlepszą? Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru – EF Education First to największa na świecie organizacja edukacyjna, która skupia renomowane szkoły językowe na całym świecie odwiedzane co roku przez setki tysięcy studentów ze wszystkich krajów. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu możliwie najlepszego wykształcenia, a przy okazji chcesz świetnie spędzić czas, wybór jest prosty – EF szkoła językowa. Barcelona już czeka na Ciebie!

Nowy budynek szkoły położony w dzielnicy Eixample. Przestronny taras. Eleganckie, nowoczesne wnętrza. Wieczory tapas, zorganizowane wycieczki m.in. do Museum Dali, Montserrat, Madrytu, Andory i na Costa Brava. 4 minut spacerem do pobliskich sklepów, restauracji i galerii sztuki. Niedaleko stacji Diagonal Metro, która znajduje się tuż obok słynnej Sagrada Família.