Hiszpania

Kursy hiszpańskiego w Maladze

Kursy hiszpańskiego w Maladze
4.9
613
(613 ocen)
4.9

Kurs hiszpańskiego w Maladze pomoże Ci udoskonalić umiejętności językowe. Przy okazji naprawdę poznasz to przepiękne miasto. Słońce świeci tu 320 dni w roku, na ulicach tańczy się flamenco, po obiedzie odpoczywa się na sjeście, a wieczorem koniecznie trzeba wyjść na miasto. Zapisz się na nasz kurs hiszpańskiego w Maladze i poczuj andlauzyjski klimat południowych wybrzeży Hiszpanii.

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Malaga
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Malaga
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Malaga
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Hiszpania
Miasto: Malaga

Nauka języka hiszpańskiego w Maladze

Nauka hiszpańskiego w Maladze to spełnienie marzeń! Ucz się języka obcego w miejscu, gdzie zawsze świeci słońce, a życie płynie jakby wolniej. Organizujemy wyjazdy do Malagi właśnie dla takich osób jak Ty. Dla ludzi, którzy szukają czegoś więcej niż zwykły kurs językowy. Dla osób, które uważają, że nauka hiszpańskiego powinna być ekscytującym przeżyciem. Wyjedź z nami do Malagi i korzystaj z życia oraz rajskich plaż!

Szlifuj swoje umiejętności językowe w naszej szkole języka hiszpańskiego w Maladze. Czy chciałbyś nauczyć się mówić po hiszpańsku do pracy, na studia czy po prostu dla zabawy, mamy program dla Ciebie. Nasza szkoła językowa w Maladze posiada środowisko zdecydowanie sprzyjające nauce języków obcych. W ofercie posiadamy zajęcia na różnym poziomie i intensywności – od podstawowego do zaawansowanego, od kursów 2-tygodniowych do 12-miesięcznych. Wybierz program dopasowany do swoich potrzeb i wyjedź z nami do Malagi.

Śródziemnomorska willa z ogrodem. Krótki spacer dzieli szkołę od sławnych, pięknych plaż oraz pobliskich restauracji i sklepów. Zlokalizowana w malowniczej dzielnicy Pedregalejo, gdzie znajdują się kawiarnie serwujące najlepsze owoce morza w mieście. Akademik dostępny na terenie kampusu. Jazda konna, lekcje salsy, zorganizowane wycieczki m.in. do Maroka czy Cordoby.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.