Kursy niemieckiego w Berlinie

Kursy niemieckiego w Berlinie
4.8
444
(444 ocen)
4.8

Nauka niemieckiego w Berlinie to doskonały sposób na skuteczne poznanie tego języka. Tylko z EF masz niepowtarzalną okazję do wykorzystania zdobytej w trakcie zajęć wiedzy w bezpośrednich kontaktach ze znanymi z otwartości i tolerancyjności berlińczykami. Kurs niemieckiego w Berlinie to wyjątkowa możliwość nauki języka w międzynarodowym otoczeniu.

Kursy niemieckiego w Berlinie

Darmowy katalog

Znajdź program

EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

18-25 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka w akredytowanej szkole EF. Wybierz jeden z 10 języków w 50 miejscowościach. Start każdy poniedziałek.
Kierunek: Niemcy
Miasto: Berlin
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

25+ lat
1-24 tygodni
Nadaj tempa swojej globalnej karierze dzięki spersonalizowanym kursom językowym w jednym z największych miast na świecie. Kurs zaprojektowany dla osób dorosłych i aktywnych zawodowo.
Kierunek: Niemcy
Miasto: Berlin
EF Rok językowy za granicą

EF Rok językowy za granicą

16+ lat
6, 9 lub 11 miesięcy
Połącz naukę języka z lekcjami w szkole za granicą. Przygotuj się do egzaminu językowego i zdobądź doświadczenie zawodowe.
Kierunek: Niemcy
Miasto: Berlin
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

10-18 lat
2-24 tygodni
Ucz się języka za granicą na indywidualnym kursie o elastycznej długości lub w ramach pakietu all-inclusive, w grupie pod opieką Lidera EF.
Kierunek: Niemcy
Miasto: Berlin
EF Wyjazdy językowe za granicę

EF Wyjazdy językowe za granicę

50+ lat
2-24 tygodni
Zainwestuj w siebie i wyjedź na kurs językowy za granicę dla dorosłych w wieku 50+. Korzystaj z urozmaiconych lekcji językowych i atrakcji dopasowanych do Twoich zainteresowań.
Kierunek: Niemcy
Miasto: Berlin

Kurs niemieckiego w Berlinie: dołącz do osób z pozytywną energią

Bez względu na to czy jesteś jeszcze w szkole czy już pracujesz zawodowo znajomość języka naszych sąsiadów stanie się bez wątpienia atutem każdego CV. Zwiększ swoje kompetencje na rynku pracy i zdobądź wymarzoną pracę w jednym z niemieckich koncernów.

A może chcesz po prostu poznać niemiecki żeby móc czerpać inspirację z doświadczeń mieszkańców multikulturowego Berlina.

Bez względu na Twój cel – ze szkołą języka niemieckiego EF na pewno go osiągniesz. Nasze indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia czy nowatorski system monitorowania postępów w nauce to pewność tego, że Twój sukces jest na wyciągniecie ręki.

Co zyskasz wybierając EF spośród szkół językowych w Berlinie?

Berlin to z pewnością jedno z najbardziej kultowych miejsc na mapie Europy. Miasto łączone z indywidualizmem, kreatywnością czy niebanalną modą. Uczestnicząc w kursie niemieckiego w Berlinie z EF masz szansę nie tylko poprawić swoje umiejętności językowe, ale także poznać wielu ciekawych ludzi z całego świata.

Wybierając kurs niemieckiego w Berlinie z EF będziesz mógł od razu wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Podczas zajęć możesz dyskutować na tematy, które Cię interesują, a po południu miło spędzić czas z native speakerami.

Nie ma lepszego sposobu na naukę niemieckiego niż podróż do kraju, w którym jest to język urzędowy. W czasie kursu niemieckiego w Berlinie jesteś otoczony przez język niemiecki 24 godziny na dobę, co daje pełne zanurzenie w języku. Z tego powodu EF oferuje możliwość wyboru kursu niemieckiego właśnie w tym wspaniałym mieście.

Dlaczego jesteśmy najlepszą ze szkół językowych w Berlinie?

Jeśli marzysz o nauce w otoczeniu miejsc łączących w jedno bogatą historię miasta i zapierającą dech w piersiach nowoczesność – polecamy nasz kurs niemieckiego w Berlinie. Oferujemy naukę niemieckiego w Berlinie dla osób powyżej 16 roku życia.

Jeśli chcesz poznawać język niemiecki w tempie wielkomiejskiego chilloutu, skorzystaj z niemieckiego w Berlinie w wymiarze 20 h tygodniowo. Dla chcących osiągnąć sprawność w rozumieniu codziennego języka Niemców przygotowaliśmy kurs klasyczny – 26 h tygodniowo. Osoby zainteresowane jak najszybszą nauką języka, w celach akademickich czy też zawodowych, z pewnością wybiorą kurs intensywny – 32 h tygodniowo.

EF pomoże Ci również przygotować się do oficjalnych egzaminów językowych, takich jak Goethe-Zertifikat, Test DaF czy też TELC. Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę z języka biznesowego, specjalistycznego czy też lepiej poznać sztukę i kulturę kraju, masz do wyboru odpowiednie Special Interest Lessons (SPIN).

Z profesjonalną kadrą szkoły języka niemieckiego EF poczujesz się jak w domu

Zapewnimy Ci miłą atmosferę i przyjemne warunki do nauki podczas każdego kursu niemieckiego w Berlinie ze szkołą EF. Przekonaj się co nas wyróżnia na tle innych szkół językowych w Berlinie!

Poznaj opinie na temat nauki niemieckiego w Berlinie z EF:

Nauczyciele EF to prawdziwi pasjonaci, osoby z dużym doświadczeniem, pełne entuzjazmu i zaangażowania. Stosują innowacyjne metody nauczania, wykorzystują najnowsze narzędzia mobilne, które zapewnią Ci maksymalny postęp w nauce języka niemieckiego i całkowite zanurzenie w lokalnej kulturze.

Stale monitorują i weryfikują umiejętności językowe przed, w trakcie i po kursie – poprzez testy kwalifikacyjne, sprawdzające i końcowe.

Nasz nowoczesny i komfortowy kampus jest tak zaprojektowany aby w połączeniu z przyjazną atmosferą dawał studentom możliwość poczucia się jak w domu podczas nauki niemieckiego w Berlinie.

Ceny kursów niemieckiego w Berlinie różnią się w zależności od ich rodzaju i długości trwania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym bezpłatnym katalogu.

Niemiecki w Berlinie z EF – Twój dobrze wykorzystany czas

Zastanawiasz się która ze szkół językowych w Berlinie zabierze Cię w podróż językową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb? Masz wątpliwości czy nauka niemieckiego w Berlinie to dobry pomysł? Już nigdy więcej nie musisz zadawać sobie takich pytań!

Bez względu na to, który kurs języka niemieckiego wybierzesz w naszej szkole językowej EF, gwarantujemy wysoką jakość szkolenia, dostosowaną do Twoich potrzeb, jak i skorzystanie z okazji poznania tego fascynującego miasta.

Ucząc się niemieckiego z EF odkryjesz nowe światy, poznasz nowych przyjaciół a nauka będzie zabawą.

Ucz się niemieckiego w najlepszej ze szkół językowych w Berlinie

Oferujemy Ci niepowtarzalną okazję do nauki niemieckiego w Berlinie. Nasz kurs odbywający się w odnowionym, historycznym budynku położonym nieopodal wibrującego życiem Placu Poczdamskiego to wyjątkowe miejsce do nauki! W czasie wolnym wpadnij do okolicznych restauracji, kawiarni czy klubów oraz porozmawiaj z Niemcami i Twoimi nowymi przyjaciółmi po niemiecku.

Bądź kimś więcej niż tylko turystą. Decydując się na naukę niemieckiego w Berlinie ze szkołą EF natychmiast staniesz się częścią tej wielokulturowej i multinarodowej metropolii. Poczuj tętniący życiem rytm miasta i przekonaj się jak otwarci i tolerancyjni mogą być jego mieszkańcy.

Oferujemy Ci możliwość nauki języka niemieckiego w mieście zarażającym kreatywnością i przyciagającym twórców z całego świata. Sprawdź dlaczego Berlin jest określany mianem kreatywnej stolicy świata.

Kurs niemieckiego w Berlinie: szkoła językowa EF

EF zapewni Ci najbardziej dogodne zakwaterowanie spośród wszystkich szkół językowych w Berlinie. Wielu kursantów cieszy się, że EF oferuje szeroki wybór opcji zakwaterowania.

Jeśli chcesz poznać codzienne życie typowej niemieckiej rodziny to trafiłeś idealnie. Właśnie jedną z takich wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Ciebie. EF pozostaje z nimi w stałym kontakcie aby mieć pewność, że są one odpowiednio dobrane, a nasi studenci zadowoleni.

A może wolisz spędzać czas w multikulturowym towarzystwie osób z ponad 100 krajów? W tym wypadku wybierz zakwaterowanie w akademiku EF znajdującym się w sercu metropolii Niemiec. Dla osób ceniących więcej niezależności i prywatności szkoła EF oferuje pomoc w wyborze dogodnie położonych hoteli bądź apartamentów.

Niezależnie od tego, którą opcje wybierzesz masz gwarancję, że EF zapewni Ci najwyższą jakość i poziom komfortu podczas pobytu w naszej szkole.

Dlaczego EF?

Zaufanie

EF Education First to światowy lider edukacji językowej z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Poznawaj

Ucz się ze studentami z ponad 100 krajów.

Personalizuj

Odkryj świat dzięki naszym programom w ponad 50 miejscach na całym świecie

Osiągaj

Naucz się szybciej i bardziej kompleksowo dzięki Metodzie EF.

EF w każdym zakątku świata

Nasze własne szkoły i biura na całym świecie zapewniają wyjątkową obsługę klienta.

Globalne akredytacje

Nasza metoda nauki i podejście do nauczania są rozpoznawane na całym świecie.